Skocz do zawartości
Forum

Ulubione soki


Gość soczomania

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh a czyje dzieci nie lubią słodkości? Pokażcie mi takie - to chętnie przyjmę pod swoje skrzydła hehe :D Moje szaleją za słodyczami, ale staram się je ograniczać i podchodzić do wszystkiego w miarę racjonalnie. Np jeśli chodzi o napoje to w Jupiku zamiast cukru znajdziemy steweię no i konserwantów tez tam na próżno szukać - fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza

Uważam, żer najlepsze są soki świeżo wyciśnięte. te z katonów czy w słoiczkach mają swoje niezdrowe dodatki. Jakoś przecież muszą utrzymać swoją świeżość. O niesławnym syropie glukozow-fruktozowym słyszałyście? Tylu fachowców na tym forum, niech się wypowiedzą. Ja mam od niedawna nową wyciskarkę do soków Hurom. Podkreślam wyciskarkę, bo to zupełnie coś innego niż sokowirówka. Sokowirówka tnie, przecina owoce lub warzywa zatracając to, co najcenniejsze (enzymy, witaminy), a wyciskarka wykorzystując wolnoobrotową technikę wyciskania soku i tłoczenia oraz dzięki wbudowanemu tzw. ślimakowi, pozwala na otrzymanie soku w pełni wartościowego. Warto wiedzieć, że wyciskarka wolnoobrotowa nie wytwarza temperatury 42°C w której ginie witamina C.

monthly_2015_01/ulubione-soki_2462.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość dominika098

Musicie na pewno jeszcze spróbować potraw- Pyzy ziemniaczane, kopytka lub kluski śląskie Go tove z Polomarketu. Ja jak nie mam czasu na takie porządne gotowanie to zawsze posilam sie takimi gotowymi ale naprawde dobrymi daniami.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...