Skocz do zawartości
Forum

Brak pełnego wzwodu


Gość aleksyq

Rekomendowane odpowiedzi

ka-wa
Właśnie Ci nie odpowiada ..,więc szczerze z nim porozmawiaj,tu nie ma się czego wstydzić,jak Ty to sobie dalej wyobrażasz...,
jakaś przyczyna musi być tego stanu rzeczy,niech zwróci się po poradę do urologa.

On był badany przez urologa ponieważ zanim się poznaliśmy miał 7 lat wcześniej poważny wypadek ,a wiem że on miał badania bo chce mieć bardzo dziecko ,tylko czy miał badania pod tym kontem że ma problem z zwodem tego nie wiem i nie wiem jak zacząć z nim rozmowę w tej sprawie

Odnośnik do komentarza

~gelia
Jestes pewna ze nie ma zadnej inne na boku? NAdal nie rozumiem czemu z nim o tym nie pogadasz. Dopoki tego nie zrobisz problem nie zostanie rozwiazany

Tego jestem pewna na tysiąc % że nie ma innej ,co do rozmowy po prostu się krępuje mówić na temat intymnych sprawach też się obawiam że mogę go urazić taka rozmową tak wiem póki nie spróbuje to się nie dowiem

Odnośnik do komentarza

endriu 1982 • tydzień temu

Mialem taki stan ze tez unikalem sexu moja partnerka po plastrach stala sie asexualna i wariowalem aż w końcu sie odzwyczailem, po 3 latach przestala je używać i ochota jej wrucila niestety mi nie,tracę wzwud przed zbliżeniem i nic na to nie poradzę ale jak sam sie zaspokajam nie ma z erekcja problemu"

Wkleiłam ten post,bo ten sam problem może mieć Twój partner,/dlatego pytałam o wiek/
nie miał długo partnerki i masturbacja zrobiła swoje,

dziwię się jedynie,że robi dobrą minę do złej gry...,może mu się wydaje ,że jesteś młoda,niedoświadczona i nie wiesz jak to wszystko powinno wyglądać ,na co on liczy...,

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Na problemy z erekcją biorę PHALLOMAX od jakichś 2 miesięcy i widzę ogromną różnicę. No zwyczajnie jest lepiej. Nie jestem za pakowaniem w siebie chemii z byle powodu, ale po pierwsze- to nie jestem chemia, bo składniki są naturalne, a po drugie to bardzo poważny problem i z tego co widzę, dotyczy sporej ilości mężczyzn.

Odnośnik do komentarza

Brak pełnej erekcji a co się z tym wiąże częściowa lub całkowita imotencja, to choroba naczyń krwionośnych, zwłaszcza tętnic udowych zaopatrującyc ciała jamiste penisa w krew. Wyguglaj "fizjologię seksu", tam znajdziesz więcej nformacji.

Odnośnik do komentarza
Gość koniobijca

cyt.
, po 3 latach przestala je używać i ochota jej wrucila niestety mi nie,tracę wzwud przed zbliżeniem i nic na to nie poradzę ale jak sam sie zaspokajam nie ma z erekcja problemu"
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
Masturbacją wyrobiłeś nawyk silnego tarcia, co powoduje w śliskiej pochwie brak dojścia do wytrysku=orgazmu. Przestań walić konia i już, albo posyp chuja proszkiem ściernym.

Odnośnik do komentarza

ja też przez jakiś czas miałem problemy z erekcją bo żyłem w ciągłym stresie, na szczęście znalazłem sposób na poprawę erekcji, zacząłem brać maxon active, który działą już po 30 minutach od przyjęcia tabletki, węc jest tabletką szybką i skuteczną, a przy problmach z erekcją takie rozwiązania są najlepsze.

Odnośnik do komentarza

Z pierwszą dziewczyną, jak byłem to stawał mi na zasadach loterii. Raz się udało, raz nie. Rozwiązałem problem żelem dr Penigreat, bo był według mnie najbardziej naturalny i zupełnie nieszkodliwy dla organizmu. Pobudza natychmiast i nawet przy słabej psychice, czy słabym klimacie dawałem radę. Teraz sobie nie wyobrażam, żeby ten żel nie stał gdzieś na półce, nawet dla komfortu psychicznego. Po prostu wiem, że coś takiego mam. Oczywiście najlepsze warunki masz u siebie w domu. Trochę lipa, jak wychodzisz, ale też da się załatwić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...