Skocz do zawartości
Forum

Bieganie na odchudzanie


Gość zuzanna14

Rekomendowane odpowiedzi

Sam zgubiłem sporo podejmując masę różnych aktywności miedzy innymi rower, najbezpieczniejszy moim zdaniem, ale musisz zadbać o stawy koniecznie jeśli podejmujesz aktywności. Ja używam olejku cbd, a próbowałem wiele różnych metod. Kolagen w tabletkach to pic na wodę większość tego kolagenu zostaje strawiona w jelicie ponieważ najpierw muszą się wydobyć z niego aminokwasy. Zacząłem brać cbd najpierw z myślą o poprawie samopoczucia, a potem zauważyłem, że działa też na stawy.Mam teraz ten olejek CBD https://myclick-2.com/p/klFy/Zv0p/rtu3 i chwalę go sobie. Warto sprawdzić. Podzro.

Odnośnik do komentarza

Z tym odchudzaniem poprzez bieganie hmm, to jest tak, że jest to rzeczywiście fajna opcja, ale... po pierwsze musi być  odpowiednio dobrana dieta i to nie taka, którą my tam sobie sami gdzieś wymyślimy z głowy tylko najlepiej udać się do specjalisty, który dobierze właściwy plan żywieniowy, który będzie zawierał odpowiedni rozkład kaloryczności oraz makroskładników jak białko, tłuszcze i węglowodany. Do tego oczywiście jakiś sport. Można biegać, jednak najlepiej zacząć od marszy, zwłaszcza jak się długo nie uprawiało żadnego sportu. Moja przyjaciółka fajnie gdzie opisała gdzieś na swoim blogu jak schudnąć 15 kg Przy bieganiu bardzo ważna jest rozgrzewka oraz rozciąganie. Nie zapominajcie o tym.

Edytowane przez Gerogina48
Odnośnik do komentarza

Bieganie i ruch to jedno, jednak należy również zwrócić uwagę na odpowiednią dietę abyśmy przede wszystkim mogli dostarczyć odpowiednią ilość kalorii do organizmu i jednocześnie na pewnym deficycie, aby te kilogramy jednak nam uciekały. Tym bardziej, że dieta wcale nie musi być męczarnią i można jeść zarówno zdrowo, jak i smacznie. Jeśli szukasz świetnych przepisów na przykład przepisy na krupnik to możesz sobie zerknąć na bloga AnetaFlorczyk.net i przekonać się jak przygotować coś smakowitego i lekkiego dla siebie oraz swoich najbliższych :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...