Skocz do zawartości
Forum

Jak przedłużyć stosunek?


Gość aleksyjj

Rekomendowane odpowiedzi

Gość do sedesa

sedes,ty na kiblu siedzisz z powodu zatwardzenia, i z powodu bólu nie zrozumiałeś pytania, cio? Powtarzam: jaki czym przyspieszyć wytrysk? Kiedyś czytałem, że należy dać possać półrocznej cieliczce, ale ona przy braku odpowiedniej ilości nasienia bodzie w jaja, a to okropnie boli. Masz coś lepszego?

Odnośnik do komentarza
Gość anielaKw

ciezki temat, bo twoj facet moze zle to przyjac i sie obrazic, ze jednak tobie cos nie pasuje. mialam ten sam problem - sprobuj tak jak ja, podeslij przez przypadek link - ..climax-suplement.. (na mojego to zadzialo, dopisalam - kochanie moze sprobujemy zeby nas seks byl jeszcze dluzszy?) i po stosowaniu efekt murowany, na sama mysl o seksie robie sie podniecona :D

Odnośnik do komentarza
Gość anielaKw

Mamusia mówi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 60-tą wiosnę i pod stanikiem jeszcze mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag.

Odnośnik do komentarza
Gość Do aótorki

karm go jak byka zarodowego, to będzie kopulując tyle razy tryskał spermą, asz ty osiongniesz orgazm, kumasz , za przeproszeniem, ciemna babo?
A bez wytrysków spermy, to możesz przedłużyć stosunek tylko dildem, czyli silikonowym chujem. Masturbować możesz się sama lub ręką kochanka .Pamiętaj by dildo naoliwić, bo zatrzesz pizdę do czerwoności.

Odnośnik do komentarza

Polecam o ile mają dobry skład, dobrze jeśli są to środki które mają w sobie substancje znieczulające.Można dzięki temu popsikać intymne części ciała i można zabierać się do działania. Ostatnio wypróbowaliśmy sobie spray orgasm control. Sam jestem zadowolony bo nie muszę robić cyrków z jakimś wyjmowaniem członka w trakcie i czekaniem aż trochę ostygnie, moja kobieta również zadowolona. U nas się sprawdził

Odnośnik do komentarza

Mamusia muwi, rze ja nie rosnę i nowej sókienki nie chce mi dać. A ja jusz rosnę 22-gą wiosnę i pod stanikiem dobże mi znać.
Miałam kohanka ulóbionego, ktury przynosił ruży ukochany kfiat. Raz w łuszku lerzę jusz rozebrana, on mocno chycił za me kolana i szepnął w ócho: ach kocham Cię. I tak zasnęłam w jego objenciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic..
A gdy minęło 9 miesiency, mały benkarcik przyszet na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo takom miłość niech trafi szlag. Nielot

Odnośnik do komentarza

Ogónie tabletek orgasm control nie brałem, czytalem o nich opinie, są w większości pozytywne jednak wolałbym uniknąć przyjmowania tabletek bez konieczności. Skoro spray na mnie dzialą. Jeśli nie chcesz wydawać pełnej kasy na opakowanie sprayu polecma po prostu kupić sobie chusteczki orgasm control., Sa tańsze a to ta sama substancja.

Odnośnik do komentarza

Takie ćwiczenia słyszałem że są bardzo dobre, jednak w moim przypadku po konsultacjach z lekarzem musieliśmy zastosować dietę, żywieniową oraz zmianę trybu życia:) całe szczęście wszystkie rady oraz pomoc specjalisty przydały się, do ćwiczeń wydłużających stosunek jak i wstrzymywania wytrysku korzystałem z pompki a dodatkowo przyjmowałem tabletki -  takie tabletki można kupić w sex shopie drogerii czy aptece, a jeżeli ktoś się wstydzi może zamówić z internetu. Mi pomogło jeżeli ktoś ma jakieś pytania niech pisze:)

Więcej w temacie przedwczesnego wytrysku znajdziecie na stronie http://feromony.net.pl/tabletki-na-powiekszenie-penisa/ Temat jest tutaj opisany kompleksowo. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...