Skocz do zawartości
Forum

Jak przedłużyć stosunek?


Gość aleksyjj

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was,
Mam problem ze swoim facetem. Jesteśmy już narzeczeństwem, jednak nasz stosunek seksualny nie trwa długo a tym samym nie daje mi żadnych przyjemności. Mój narzeczony ma najczęściej przedwczesny wytrysk . Zanim jeszcze dojdzie do stosunku i bawię się jego penisem,

Odnośnik do komentarza

Myślę, że chyba największy problem to ten wcześniejszy wytrysk... można go uregulować częstszymi stosunkami, o ich ilości on decyduje. Po prostu za bardzo podniecasz swojego faceta i on tego nie wytrzymuje, może też za rzadko uprawiacie seks? Na pewno problem w wytryskiem jest do uregulowania. Ty powinnaś być bardziej cierpliwa. Pozwól mu się zdominować, niech gra wstępna to będą tylko pieszczoty dla ciebie...może to jakoś pomoże?

Odnośnik do komentarza

Pamiętaj, że możesz też osiągnąć orgazm w innym sposób, nie tylko przez penetrację. Najczęściej panie mają orgazm łechtaczkowy, czyli taki który osiąga się przez pieszczenie łechtaczki. Taka przyjemność jest tak samo dobra, jak orgazm pochwowy. A jeśli chodzi o szybki wytrysk to może powinniście się częściej kochać. Wtedy twój chłopak nie będzie cię pragnął aż tak bardzo. Powinien też starać się myśleć o czymś innym, kiedy czyje, że zbliża się wytrysk. Nie martw się i bądź cierpliwa. Wszystko przyjdzie z czasem.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Żeby osiągnąć orgazm mój chłopak musi być we mnie około 5 minut. Czasem trudno mu wytrzymać, ale mówi, że mu się udaje bo zaczyna wtedy myśleć o czymś nieprzyjemnym, na przykład wrednej nauczycielce z jaką miał kiedyś kłopoty. Może to trochę dziwne, ale pomaga i oboje jesteśmy zadowoleni, choć dopiero kilka razy udało nam się osiągnąć orgazm jednocześnie. Najczęściej Andrzej najpierw zadowala mnie, a później sam szczytuje.

Odnośnik do komentarza

Czas stymulacji seksualnej u mężczyzn można w pewnym stopniu wydłużyć stosując prezerwatywy ze środkiem znieczulającym miejscowo lub też środki w sprayu wydłużające stosunek. Jest to bezpieczna metoda.
Naturalną metodą może być po prostu wydłużenie pieszczot skierowanych na partnerkę przed właściwym stosunkiem. Wydłuży to całościowy czas stymulacji partnerki, nawet przy niewielkich zmianach u partnera.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Selenaaa44

Myślę, że Twój facet musi nad sobą popracować, żeby zaczął kontrolować wytrysk, tak się da, pomocny będzie kurs Mistrz Seksu, on jest w internecie i jest całkowicie darmowy, a są tak podane techniki jak nad sobą panować i zapewnić przyjemność partnerce, jemu na pewno tez jest źle z tym, ze Cię nie zaspokaja, także musi się za siebie wziąć, tu wszystko zależy od niego, także polecam szkolenie.

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam pewien problem a przynajmniej tak mi sie zdaje, ze to niestety problem. Mam 24 lata i gdy dochodzi do zblizenia z dziewczyna to bardzo szybko osiagam orgazm. zdarza sie, ze stosunek trwa pare sekund ...czasami minute, dwie ..najdluzszy stosunek trwal moze z 3-4 min . Po wczesniejszej masturbacji stosunek tez nie jest wystarczajaco dlugi ..a zdarza sie, ze to nic ni daje nawet co do dlugosci stosunku ;/!!! Masturbuje sie srednio 2 razy w tyg ..czasami nawet wcale i masturbacja trwa tez srednio ok 3 min ...Owszem jak przed stosunkiem sie zmasturbuje 2-3 razy to stosunek sie wydluza ..ale tez to nie jest zadawalajacy czas a do tego po 2-3 razach masturbacji penis juz nie jest tak twardy i gotowy w 100% do zblizenia . Prosze o porady specjalisty ?! Mam sie udac do seksuologa ? A moze to jest inny problem, jakis defekt zdrowotny i moze urolog musi wystawic diagnoze ..hmm.

Odnośnik do komentarza

Może po prostu sięgnij po coś co ci pomoże ten stosunek wydłużyć i tyle. Ja zawsze jak chcę by ć pewny że z erekcją będzie wszystko wporzo biorę godzinę przed tabletki liderin na potencję. Libido skacze i możemy się kochać ile chcemy i wszystko jest pod kontrolą.

Odnośnik do komentarza
Gość macko z bogdanca

A mi właśnie liderin nie wiele pomógł, nie wiem od czego to zależy. U nas nie jest tak źle średnio kochamy się jakieś 15 min. Jesli chcemy dłużej, to mam spray pjur med przedłużający stosunek.

Odnośnik do komentarza

witam, gdy uprawiam seks z moja dziewczyna z prezerwatywa z reguly koncze w 2minuty, gdy robi mi to reka - podobnie, a kiedy zaspokaja mnie oralnie trwa to dluzej, tak jak bym chcial, czyli z 10min. Jak przedluzyc stosunek klasyczny w taki czas jak oralny? prosze o pomoc!! performa nie pomaga!!

Odnośnik do komentarza
Gość as z rekawa

Są takie dwa preparaty które na to pomagają jak Stud Pills tabletki oraz Stud 100 spray z Wielkiej Brytanii. Od wielu lat faceci tam tego używają. Uwaga W Polsce dużo podróbek tego sprayu. Kupować tam gdzie mają też tabletki

Odnośnik do komentarza
Gość starszy pan

żadne tabletki, żadne na siłę wstrzymywanie wytrysku, gdyż to grozi nerwicą seksualną i prostatymem, a z biegiem czasu rakiem prostaty.
Rada: 3 szybkie wytryski do pochwy i następny na tyle się opóźni, że kopulacja wyzwoli orgazm kobiecie. W dodatku sperma spełni rolę lubrykanta.
Notabene, kobieta, by szczytować wymaga aż 10-ciu minut stymulacji łechtaczki i punktu G. Mężczyzna leje spermą statystycznie po 2. minutach. Zatem 10 dzielone przez 2= 5 Czyli mężczyzna musi 5 razy się spuścić, zanim kobieta
1 raz. Proste? I po ch*j szukać tabletek, wstrzymywać się od przyjemności? Czy 5 orgazmów mężczyzny trzeba leczyć?
Koń by się uśmiał, co za ciemnota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No, ale na 5 wytrysków byle cherlaka nie stać, bo taki cherlak pali, chleje, ćpa i w związku z tym w łóżku jest kiepski, i szuka rady u seksuologów, płacąc za wypisanie recepty na rakotwórczą chemię po 300zł
Co za debil powiedział, że mężczyzna musi tak długo trzymać spermę, aż kobieta pierwsza osiągnie orgazm?

Odnośnik do komentarza
Gość starsza pani

cyt. z netu z "fizjologii seksu...":
Krzywa fizjologiczna wskazuje, że mężczyzna w krótkim czasie może osiągnąć stan szczytowego podniecenia i orgazm, lecz po ejakulacji poziom rozkoszy natychmiast opada. U kobiety natomiast musi upłynąć więcej czasu, śr. 10 minut, by osiągnąć orgazm, a poziom rozkoszy utrzymuje się przez chwilę. Jak skomplikowany i ważny jest orgazm niech świadczą poniższe dane: suma orgazmów u normalnego, średnio-żyjącego człowieka w ciągu życia wynosi tylko ok. 8 minut a ilość [bitów] informacji jakie przebiegają przez organizm, podczas satysfakcjonującego seksu, jest 2 miliardy x większa niż potrafią to największe współczesne komputery!!!!!
Brak znajomości krzywej fizjologicznej orgazmów powoduje we współżyciu seksualnym wiele zła, sprzyjając nerwicom seksualnym, oziębłości seksualnej, wreszcie rozpadem związków na wniosek kobiety nie zaznającej przyjemności z seksu i to z powodu nie osiągania orgazmu. U wielu kobiet wytwarza się oziębłość płciowa lub poczucie, że stworzona jest li tylko do rodzenia dzieci.
Wiele kobiet nie wie po prostu co to jest orgazm i wcale nie dąży do niego. Przyczyną głównie jest mężczyzna, który osiągając z reguły szybciej orgazm, zaniedbuje ją pozostawiając bez orgazmu, bardzo często nie wiedząc o tym. Gryzie się to z ankietą przeprowadzoną wśród mężczyzn, w 80% twierdzących, że w życiu seks stawiają na 1-szym miejscu.

Dygresja: czas osiągania orgazmu przez kobietę jest aż 5x dłuższy.
Wskazówka:
racjonalne odżywianie i czynny odpoczynek są sprzymierzeńcami udanego seksu, seksu nie tylko w wieku prokreacyjnym
złe odżywianie, brak odpoczynku, stres - niweczą seks. Nawet ostatni wynalazek, WIAGRA, nie skutkuje, co najwyżej może przyczynić się do zawału, wylewu albo priapizmu (długotrwały, bolesny wzwód czlonka).

Odnośnik do komentarza

cyt.
WIAGRA, nie skutkuje, co najwyżej może przyczynić się do zawału, wylewu albo priapizmu (długotrwały, bolesny wzwód czlonka).
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Jest to tak kurewski ból, że człowiek godzi się nawet na obcięcie penisa.

Odnośnik do komentarza

jak byliśmy troche młodsi z moją Anią uprawialiśmy seks codziennie z 2 powodów- byliśmy młodzi i nienacieszeni sobą, a 2 powod to mój problem-falstart...
i tak jak piszą, częstość seksu wcale u mnie nie działało jako pozytyw niezmieniło nic.
Szukaliśmy myśleliśmy probowaliśmy tylko tak że to ja zaspokajam Anie niestety tylko ręcznie a potem ja kończyłem za nim zacząłem. i niestety seks stał sie przeszkodą w związku zacząłem go prkatycznie unikać bo strasznie glupio mi było.
i aby sie dalej nie użalać wyprobowałem climax Control - mój wybawieńca seksu
żeby niezanudzać warto samemu o nim przeczytać, znajdziecie info w googlach wpisująć "climax suplement"
jedno podsumaowanie - seks 15minutowy :D

Odnośnik do komentarza
Gość Do Autorki

Dziewczyno, 2 miesiące temu jest napisany post "starszego pana" który rozwiąże problem. Postudiuj, zastosuj i nie rób z siebie, za przeproszeniem, debilki szukającej rakotwórczej chemii dla chłopaka na zbędne opóźnianie ejakulacji.
Jeśliś cielę dembowe, to powtórzę 3 wytryski chłopaka do Twojej cipki, ale na golasa, i 4-ty wytrysk na tyle się opóźni, że czas "rżnięcia" na tyle się wydłuży, że osiągniesz orgazm.
Retoryczne pytanie dla, za przeproszeniem, szybkostrzelnych ciamajd: czy 4 orgazmy męskie trzeba leczyć?
SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
Kłopot, bo 4 wytryski w krótkim czasie/10minut nie wydoli byle cherlak palący, pijący, z zapadniętą klatą, często i ćpający. Wniosek: na dobry seks trzeba se zapracować zdrowym trybem życia i prawidłowym odżywianiem, gdyż z pustego i Salomon nie naleje, chyba wiecie czego, gdyż orgazm męski =ejakulacja.
Owo prawo fizjologiczne dotyczy i kobiet, gdyż kobieta też ma wytrysk.
Mam nadzieję, że po tym poście już nie będzie debilnych pytań o opóźnienie wytrysku, czy przedłużenie stosunku.

Odnośnik do komentarza

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 34-tą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...