Skocz do zawartości
Forum

Laserowa korekcja wzroku


Gość renata6k

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, zabieg do najtańszych nie należy. A moja siostra była już na dwóch wizytach kontrlonych i pani doktor Izdebska była bardzo zadowolona z jej 'rehabilitacji' oka. Podobno wszystko ładnie się goi, a z tak dużej wady jaką miała zrobiło się -0,5. A więc wszystko idzie w dobrym kierunku. Mam nadzieję, że wkrótce ją namówię i sama podzieli się z Wami wrażeniami. Wiadomo, co innego o tym czytać, a co innego to przeżywać.

Odnośnik do komentarza

Od roku zastanawiam się nad laserową korekcją. Byłam już na konsultacji w chorzowskiej Weiss Klinik i powiedziano mi, że moja wada (astygmatyzm) nadaje się do korekcji, ale zabieg musi być zindywidualizowany. Stąd miałam bardzo szczegółowe badania wykonywane. Wstępnie zaplanowałam sobie zabieg na jesień br. Ale wciąż się zastanawiam, czy może nie spróbować w innej klinice? Co sądzicie o Weiss Klinik? Czy ktoś robił tam korekcję wzroku? Obsługa, sprzęt, podejście - na medal! Ale może są lepsi? Podzielcie się proszę swoimi spostrzeżeniami.

Odnośnik do komentarza

Emma, ja miałem w czerwcu wykonywany zabieg w WK, metoda lasik wavefront - czyli też zindywidualizowany. Miałem astygmatyzm lewe -5 i prawe -3,5, po korekcji lewe 0,25 i prawe 0,0. Ale wg lekarski, lewe też zejdzie do zera. Tyle, że to żadna wada w porównaniu z tym, co było:) Szczerze polecam Chorzów! Podejście do pacjenta, obsługa, fachowość, no i sprzęt - na 6!

Odnośnik do komentarza

~miron_82
Emma, ja miałem w czerwcu wykonywany zabieg w WK, metoda lasik wavefront - czyli też zindywidualizowany. Miałem astygmatyzm lewe -5 i prawe -3,5, po korekcji lewe 0,25 i prawe 0,0. Ale wg lekarski, lewe też zejdzie do zera. Tyle, że to żadna wada w porównaniu z tym, co było:) Szczerze polecam Chorzów! Podejście do pacjenta, obsługa, fachowość, no i sprzęt - na 6!

Dziękuję miron_82! uspokoiłeś mnie trochę:) Wiesz, w Weiss Klinik jest super obsługa i sprzęt - więc wrażenia po wizycie są jak najbardziej na TAK, ale zawsze warto się zapytać, czy to czasem nie przykrywka:) Odwlekałabym tą decyzję pewnie jeszcze długo, gdyby nie promocja jaką teraz mają - 2850 za obydwa oczy i 200 zł badanie wstępne. I to nie jest akcja Groupon, którą chyba sobie strzelili w kolanko:)

Odnośnik do komentarza

~Mała__MI
oni dawali ogłoszenia na gruponie? Jeśli tak to dla mnie stracili całkowicie swoją reputację. Dobre kliniki nie potrzebują takiej reklamy

Tak, mieli akcję z grouponem. Co w tym złego? wiele klinik ma takie formy reklamy i mnie to akurat nie dziwi, tylko korzyść dla nas pacjentów:) bo można zabieg czy badania wykonać taniej. Reputacja reputacją, ale w Weiss Klinik naprawdę znają się na rzeczy! Byłem, widziałem, doświadczyłem - osobiście:) i polecam szczerze!

Odnośnik do komentarza

No to ja już jestem po:) zabieg miałam w zeszły czwartek, wczoraj wizyta kontrolna. Wszystko goi się bardzo dobrze, widzę doskonale, choć rekonwalescencja jeszcze w toku :) Za jakieś 2-3 tyg. będę mogła w pełni "powrócić do życia", tzn. komputer, samochód itd. Sam zabieg - dużo strachu o nic, naprawdę! Na filmikach wygląda to przerażająco, w rzeczywistości nic strasznego:) Bardziej chyba można mówić o dyskomforcie, nieprzyjemne odgłosy podczas zabiegu, ale nic nie boli!

Odnośnik do komentarza

A ja miałam robiony Lasik w Nowym Wzroku i widzę teraz tak dobrze, ze nawet mój mąż musiał obrać inna argumentacje w rozmowie - już nie powie "pewnie nie zauważyłaś" ;) A tak na poważnie - nie ma się czego bać i obawiać. Nie ma potrzeby oglądania filmów z zabiegu - zostawmy to fachowca :) Liczy się efekt - a jest on naprawdę fenomenalny! Polecam!

Odnośnik do komentarza

witajcie, ja co prawda nie mam jeszcze skierowania na laseroterapię, ale byłam na badaniach u paru okulistów i zastanawiam się co dalej, bo mam poważne już problemy z widzeniem, póki co ide jeszcze raz na badania i konsultacje w ramach akcji czas na wzrok. Będą w październiku w Katowicach. Słyszeliście coś o tym? możecie polecić czy tam uzyskam potrzebne informacje?

Odnośnik do komentarza

nie słyszałam nic o takiej akcji, ale najlepiej badanie przeprowadzić w klinice wykonującej laserową korekcję. Ja miałam zabieg w Weiss Klinik w Chorzowie, ale dla pewności :) odwiedziłam jeszcze 2 kliniki na badaniach kwalifikujących do zabiegu. We wszystkich usłyszałam podobną diagnozę, ale wybrałam WK ze względu na bardzo dobre opinie i chyba najbardziej fachowy przebieg badania - z punktu widzenia pacjenta oczywiście :) cierpliwie od początku tłumaczono wszystkie moje wątpliwości i tak jest do dziś! a w dniu zabiegu czułam się tam jak w domu:) Na pewno więc badania wykonaj w klinice, najbardziej pewne będą. A jeśli będziesz na Śląsku, to polecam właśnie Weiss Klinik.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...