Skocz do zawartości
Forum

Gdzie do okulisty w Warszawie?


Gość robert75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
niedawno obyłem serię badań profilaktycznych, które wykonano w moim zakładzie pracy. Podczas rutynowej kontroli wzroku okazało się, że mam problemy z widzeniem na lewe oko. Muszę niezwłocznie udać się do okulisty, ale nie znam nikogo, kto mógłby polecić mi dobrego specjalistę w stolicy. Może moglibyście mi pomóc i wskazać dobrego okulistę w Warszawie.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Warszawa jest pełna świetnych okulistów. Nie polecę ci nikogo konkretnego, ale mam dobrą radę: wybierz lekarza, który przyjmuje gdzieś niedaleko twojego domu albo pracy. To miasto to jeden wielki korek, więc jeśli będziesz chciał dojechać do lekarza, który przyjmuje na drugim końcu Warszawy zajmie ci to cały dzień. Lepiej oszczędzać nerwy. Pozdrawiam. Kierowca z Warszawy.

Odnośnik do komentarza

Witam,
Oczywiście, że w Warszawie jest epicentrum okulistyki. Wszystko zależy od Twojego portfela i czasu. Możesz zdecydować się na wizytę prywatną. Ceny wizyt wahają się w zależności od renomy przychodni i lekarza. Osobiście polecam dr Marka Prosta, który jest ceniony przez wielu Warszawiaków.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...