Skocz do zawartości
Forum

Gdzie w Warszawie można skutecznie wyleczyć grzybicę?


Gość radosław75

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, chciałbym zapytać o lekarzy w Warszawie. Chodzi konkretnie o lekarza, który mógłby skutecznie wyleczyć grzybicę. Od kilku tygodni bezskutecznie próbuję się wyleczyć z grzybicy stóp. Jest to o tyle uciążliwe, że często chodzę na siłownię i basen, co teraz jest bardzo utrudnione. Nie chciałbym nikogo zarażać i w ogóle czuję się bardzo niekomfortowo.
Będę bardzo wdzięczny za jakieś namiary na dobrego lekarza, który mógłby mi pomóc. Dodam, że leczyłem się już u dwóch różnych lekarzy, stosowałem przepisane przez nich środki, ale żaden z nich nie pomógł na długo.
Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że problem może nie tkwić w niekompetencji lekarza. Dość często się zdarza, że grzybica powraca, nawet po leczeniu farmakologicznym, co nie oznacza, że była ona nieskuteczna. Upewnij się, że twoja codzienna higiena stóp jest odpowiednia. Żadne leki i żaden lekarz nie zlikwiduje problemu grzybicy, jeśli higiena jest nieodpowiednia lub nie stosujemy się bezwzględnie do zaleceń. Oczywiście zawsze warto skonsultować się z innym specjalistą, jeśli dalej mamy jakieś wątpliwości. Powodzenia w walce z grzybicą!

Odnośnik do komentarza

Na stopach pojawiły mi się czerwone swędzące place. Stale się powiększały, mimo leczenia przez specjalistów. Wszystkie stosowane maści w zasadzie nie pomagały albo trochę zmniejszały swędzenie. W końcu trafiłem do dra Sławomira Obałka, który zbadał mnie w bardzo dobrym oświetleniu i rozpoznał grzybicę przewlekłą stóp. Dostałem skierowanie na badanie laboratoryjne, które potwierdziło chorobę. Po 6 tygodniach leczenia lekiem doustnym (nie piszę jakim, żeby nie było, że reklama) wszystko ustąpiło! A wcześniej leczyłem się około roku i nic nie pomagało.

Odnośnik do komentarza

Polecam Ci dra Dariusza Sadlika. Jest naprawdę kompetentny i niesłychanie rzeczowy. A przy tym dyskretny i kulturalny. To dość młody wiekiem lekarz, ale polecam go gorąco. Chyba pierwszy raz spotkałem lekarza, który najpierw słuchał, potem pytał, następnie badał, by na końcu uzgodnić planowane podejście do problemu. Diagnoza sprawdziła się w 100%. Leczenie, co ważne, nie opierało sie na sprowadzanych lekach za fortunę. Dla mnie - rewelacja!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...