Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość monika1e

Jak pozbyć się blizn po trądziku?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasia34

Laser w klinice dermed w Krakowie bardzo dobrze i konkretnie Wam zrobi, naprawdę zabieg dzięki któremu całkowicie pozbędziecie się własnie sinoczerwonych blizn i twarz bedzie wygladac pięknie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi bardzo pomogły rożne preparaty na ujednolicenie skóry i zredukowanie porów, nie wiem jak one się miały do blizn ale pomogły 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rozalia

Peeling laserowy sobie dobrze poradzi z bliznami na twarzy. Tylko idź do dobrego specjalisty, żeby przez przypadek nie zrobili Ci niepotrzebnie za mocnego. Ja robiłam w Prime Medic i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paulina

U mnie występowały dośc głęboki blizny po tradziku. Maści mi nie pomogły ale kiedy poszłam na zabiegi z mezoterapii bardzo ładnie mam wyleczoną skórę. Zabieg rewelacja i polecam klinike SLOW AGE w Rzeszowie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hanna445

uuu jeżeli macie  blizny po trądziku to tylko i wyłącznie laser. Nic Wam innego nie pomoże. Co do mezoterapii to wykonuja ja bardzo dobrze w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie.  ja np jestem bardzo zadowolona z efektu ;)Poza tym miła atmosfera a sama klinika wygląda estetycznie 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi bardzo pomogły różne sera do twarzy, dawałam je głównie na noc i naprawdę wybieliły te blizny, a też można znaleźć takie, które są na blizny, ale ciężko mi je było wtedy zdobyć 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Laurka

U mnie zdał egzamin laser frakcyjny CO2. Wcześniej różnych metod próbowałam, ale niestety efekty były raczej mizerne. Stan mojej skóry po zabiegach jest duuużo lepszy. Żałuję, że się wcześniej nie zdecydowałam na takie rozwiązanie, bo już bym się cieszyła ładniejszą skórą. Zabiegi robiłam w Klinice Sfera http://www.klinikasfera.pl u najlepszego pod słońcem dra Migały :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Natka

Kluczem do sukcesów jest stosowanie odpowiednich kosmetyków i dermokosmetyków. Sama, stosuję Octenicare – maść o działaniu antybakteryjnym, regenerującym i przeciwzapalnym. Skutecznie radzi sobie zarówno z bliznami, jak i z otarciami i innymi ranami (przyśpiesza ich gojenie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karinka

Hej! Blizn po trądziku można się łatwo pozbyć za pomocą zabiegów medycyny estetycznej. Miałam dokładnie ten sam problem co Ty. Na szczęście przyjaciółka namówiła mnie na wizytę w gabinecie SCM estetic. Tam przeszłam terapię laserem frakcyjnym. Po bliznach ani śladu! 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kinga34

Ja miałam potrądzikowe przebarwienia i niestety długo z nimi walczyłam bezskutecznie. W końcu trafiłam do lekarza medycyny estetycznej, dra Migały w klinice Sfera, jakoś rok temu. Zabiegi Dermapenem okazały się strzałem w 10 🙂 Polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patrycja

Ja ze swojej strony polecam laser Fotona. Daje naprawdę dobre efekty, a okres rekonwalescencji jest dużo szybszy niż w przypadku innych laserów. Sama się na to zdecydowałam w SCM estetic w Krakowie i efekt jest naprawdę bombowy! Ale ostrzegam, że potrzeba serii zabiegów!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość klaudia35

Polecam sobie poczytać o skutecznym rozwiązaniu: https://www.wrosinski.pl/zabiegi/leczenie-blizn-po-tradziku/ - tutaj są opisane różne dostępne metody. U mnie super efekty dał dermapen, jest dokładnie tak, jak oczekiwałam, a stan wyjściowy był opłakany, okropne blizny - "pamiątka" z lat młodości... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Basia

Blizn po trądziku niestety nie zredukujesz ziołami, ani żadnymi kosmetykami, bo problem jest zbyt głęboki. Sama miałam z nimi problem i długo szukałam najlepszego rozwiązania, aż w końcu zdecydowałam się na profesjonalny gabinet medycyny estetycznej w Krakowie – SCM estetic. Tam poddałam się zabiegowi laserem frakcyjnym, który powtarzałam kilkukrotnie i jestem naprawdę zadowolona z efektów... Myślę, że lasery w XXI wieku to chyba najlepsze rozwiązanie na tego typu problemy…

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...