Skocz do zawartości
Forum

Jak pozbyć się blizn po trądziku?


Gość monika1e

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hanna445

uuu jeżeli macie  blizny po trądziku to tylko i wyłącznie laser. Nic Wam innego nie pomoże. Co do mezoterapii to wykonuja ja bardzo dobrze w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie.  ja np jestem bardzo zadowolona z efektu ;)Poza tym miła atmosfera a sama klinika wygląda estetycznie ?

Odnośnik do komentarza

U mnie zdał egzamin laser frakcyjny CO2. Wcześniej różnych metod próbowałam, ale niestety efekty były raczej mizerne. Stan mojej skóry po zabiegach jest duuużo lepszy. Żałuję, że się wcześniej nie zdecydowałam na takie rozwiązanie, bo już bym się cieszyła ładniejszą skórą. Zabiegi robiłam w Klinice Sfera http://www.klinikasfera.pl u najlepszego pod słońcem dra Migały :)

Odnośnik do komentarza

Kluczem do sukcesów jest stosowanie odpowiednich kosmetyków i dermokosmetyków. Sama, stosuję Octenicare – maść o działaniu antybakteryjnym, regenerującym i przeciwzapalnym. Skutecznie radzi sobie zarówno z bliznami, jak i z otarciami i innymi ranami (przyśpiesza ich gojenie).

Odnośnik do komentarza

Hej! Blizn po trądziku można się łatwo pozbyć za pomocą zabiegów medycyny estetycznej. Miałam dokładnie ten sam problem co Ty. Na szczęście przyjaciółka namówiła mnie na wizytę w gabinecie SCM estetic. Tam przeszłam terapię laserem frakcyjnym. Po bliznach ani śladu! ?

Odnośnik do komentarza

Ja ze swojej strony polecam laser Fotona. Daje naprawdę dobre efekty, a okres rekonwalescencji jest dużo szybszy niż w przypadku innych laserów. Sama się na to zdecydowałam w SCM estetic w Krakowie i efekt jest naprawdę bombowy! Ale ostrzegam, że potrzeba serii zabiegów!

Odnośnik do komentarza

Blizn po trądziku niestety nie zredukujesz ziołami, ani żadnymi kosmetykami, bo problem jest zbyt głęboki. Sama miałam z nimi problem i długo szukałam najlepszego rozwiązania, aż w końcu zdecydowałam się na profesjonalny gabinet medycyny estetycznej w Krakowie – SCM estetic. Tam poddałam się zabiegowi laserem frakcyjnym, który powtarzałam kilkukrotnie i jestem naprawdę zadowolona z efektów... Myślę, że lasery w XXI wieku to chyba najlepsze rozwiązanie na tego typu problemy…

Odnośnik do komentarza

Ja jestem po usuwaniu blizn na Filareckiej w Warszawie niedaleko Placu Wilsona w Beauty Skin i ogólnie wyszło super, nawet się nie spodziewałam, że efekty będą aż tak dobre i faktycznie uda się tą bliznę i problem z nią związany dość sprawnie rozwiązać

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.06.2022 o 00:34, Gość Anna Popiołek napisał:

też wolę żelem się posmarować niż od razu na operację wybierać, a swoją drogą stosowałam kiedyś ten contractubex i byłam zadowolona z efektów

ja tak samo

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...