Skocz do zawartości
Forum

Uzupełnianie, zagęszczanie włosów


Gość ewap

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jestem młodą kobietą, która niestety traci dużo włosów. Nie wiem jaka jest tego przyczyna, bo wydaje mi się, że zdrowo sie odżywiam i prowadzę w miary zdrowy tryb życia. Mimo to strasznie wypadają mi włosy, co bardzo mnie martwi. W końcu włosy to jeden z atutów kobiecości, nie chce wyłysieć... W tej chwili moje włosy są bardzo rzadkie i już wygląda to niezbyt estetycznie, dlatego szukam pomocy.

Słyszałam o takich zabiegach jak uzupełnianie i zagęszczanie włosów. Czy wie może ktoś coś więcej na temat tych zabiegów? Jak wyglądają? Ile kosztują? Czy są skuteczne? Czy każdy może sobie na nie pozwolić? Kto i gdzie je wykonuje? Jakie są efekty?

Naprawde jestem zdeterminowana do tego, by uzyskać efekt grubszych włosów, bo nie mogę znieśc tego jak teraz wyglądają. Pomóżcie, proszę.

Odnośnik do komentarza

Witaj.
Pierwszą podstawową czynnością powinna być wizyta u dermatologa w celu ustalenia dokładnej przyczyny wypadania włosów oraz zlecenia odpowiedniej kuracji, która może zapobiec temu procesowi. Jeśli utrata włosów powoduje u Ciebie duży dyskomfort istnieje wiele sposobów aby je zagęścić. W całym kraju znajduje się wiele klinik zajmujących się niechirurgicznym przeszczepianiem włosów. Wadą takich zabiegów jest niewątpliwie ich dość wysoka cena. Trzeba jednak przyznać, że efekty są widoczne natychmiast po zabiegu. Na większe obszary pozbawione włosów można zastosować częściowe peruki, metoda zdecydowanie tańsza. Można też stosować szampony oraz odżywki, które wizualnie zwiększają objętość włosów, lecz ich skuteczność jest wątpliwa.

Odnośnik do komentarza

Też się zastanawiam nad zagęszczaniem włosów. Kosztuje to podobno 20 zł za pasemko, ale pewnie jest i drożej. Słyszałam, że można sobie wybrać i wstawić włosy syntetyczne albo naturalne. Te ostatnie można normalnie farbować, kręcić i poddawać takim samym zabiegom, jak własną czuprynę.

Odnośnik do komentarza

Czytałam na stronie jakiegoś salonu, że można sobie wybrać czy włosy mają być słowiańskie, europejskie, azjatyckie czy syntetyczne. Te pierwsze są najlepsze i najdroższe. Podobno efekt jest świetny. Moja koleżanka chce sobie to zrobić. Ja najpierw zaczekam aż ona wszystko wypróbuje, a potem ewentualnie sama się zdecyduję.

Odnośnik do komentarza
Gość karolina007

Hej, chyba wiem o czym piszesz. Sama byłam w takiej klinice i efekt jest rewelacyjny ;)
Nikt nie może uwierzyć, że to nie są moje prawdziwe włosy;p
Możesz tam pójść,albo zadzwonić i wszystkiego się dowiesz.

Trzymaj się !

Odnośnik do komentarza
Gość Justyna171

Cześć,

Jestem młodą kobietą, która niestety traci dużo włosów. Nie wiem jaka jest tego przyczyna, bo wydaje mi się, że zdrowo sie odżywiam i prowadzę w miary zdrowy tryb życia. Mimo to strasznie wypadają mi włosy, co bardzo mnie martwi. W końcu włosy to jeden z atutów kobiecości, nie chce wyłysieć... W tej chwili moje włosy są bardzo rzadkie i już wygląda to niezbyt estetycznie, dlatego szukam pomocy.

Słyszałam o takich zabiegach jak uzupełnianie i zagęszczanie włosów. Czy wie może ktoś coś więcej na temat tych zabiegów? Jak wyglądają? Ile kosztują? Czy są skuteczne? Czy każdy może sobie na nie pozwolić? Kto i gdzie je wykonuje? Jakie są efekty?

Naprawde jestem zdeterminowana do tego, by uzyskać efekt grubszych włosów, bo nie mogę znieśc tego jak teraz wyglądają. Pomóżcie, proszę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...