Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość ewap

Uzupełnianie, zagęszczanie włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ewap

Cześć,

Jestem młodą kobietą, która niestety traci dużo włosów. Nie wiem jaka jest tego przyczyna, bo wydaje mi się, że zdrowo sie odżywiam i prowadzę w miary zdrowy tryb życia. Mimo to strasznie wypadają mi włosy, co bardzo mnie martwi. W końcu włosy to jeden z atutów kobiecości, nie chce wyłysieć... W tej chwili moje włosy są bardzo rzadkie i już wygląda to niezbyt estetycznie, dlatego szukam pomocy.

Słyszałam o takich zabiegach jak uzupełnianie i zagęszczanie włosów. Czy wie może ktoś coś więcej na temat tych zabiegów? Jak wyglądają? Ile kosztują? Czy są skuteczne? Czy każdy może sobie na nie pozwolić? Kto i gdzie je wykonuje? Jakie są efekty?

Naprawde jestem zdeterminowana do tego, by uzyskać efekt grubszych włosów, bo nie mogę znieśc tego jak teraz wyglądają. Pomóżcie, proszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Medicus

Witaj.
Pierwszą podstawową czynnością powinna być wizyta u dermatologa w celu ustalenia dokładnej przyczyny wypadania włosów oraz zlecenia odpowiedniej kuracji, która może zapobiec temu procesowi. Jeśli utrata włosów powoduje u Ciebie duży dyskomfort istnieje wiele sposobów aby je zagęścić. W całym kraju znajduje się wiele klinik zajmujących się niechirurgicznym przeszczepianiem włosów. Wadą takich zabiegów jest niewątpliwie ich dość wysoka cena. Trzeba jednak przyznać, że efekty są widoczne natychmiast po zabiegu. Na większe obszary pozbawione włosów można zastosować częściowe peruki, metoda zdecydowanie tańsza. Można też stosować szampony oraz odżywki, które wizualnie zwiększają objętość włosów, lecz ich skuteczność jest wątpliwa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość magda57

Też się zastanawiam nad zagęszczaniem włosów. Kosztuje to podobno 20 zł za pasemko, ale pewnie jest i drożej. Słyszałam, że można sobie wybrać i wstawić włosy syntetyczne albo naturalne. Te ostatnie można normalnie farbować, kręcić i poddawać takim samym zabiegom, jak własną czuprynę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość magda2

Czytałam na stronie jakiegoś salonu, że można sobie wybrać czy włosy mają być słowiańskie, europejskie, azjatyckie czy syntetyczne. Te pierwsze są najlepsze i najdroższe. Podobno efekt jest świetny. Moja koleżanka chce sobie to zrobić. Ja najpierw zaczekam aż ona wszystko wypróbuje, a potem ewentualnie sama się zdecyduję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość karolina007

Hej, chyba wiem o czym piszesz. Sama byłam w takiej klinice i efekt jest rewelacyjny ;)
Nikt nie może uwierzyć, że to nie są moje prawdziwe włosy;p
Możesz tam pójść,albo zadzwonić i wszystkiego się dowiesz.

Trzymaj się !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Justyna171

Cześć,

Jestem młodą kobietą, która niestety traci dużo włosów. Nie wiem jaka jest tego przyczyna, bo wydaje mi się, że zdrowo sie odżywiam i prowadzę w miary zdrowy tryb życia. Mimo to strasznie wypadają mi włosy, co bardzo mnie martwi. W końcu włosy to jeden z atutów kobiecości, nie chce wyłysieć... W tej chwili moje włosy są bardzo rzadkie i już wygląda to niezbyt estetycznie, dlatego szukam pomocy.

Słyszałam o takich zabiegach jak uzupełnianie i zagęszczanie włosów. Czy wie może ktoś coś więcej na temat tych zabiegów? Jak wyglądają? Ile kosztują? Czy są skuteczne? Czy każdy może sobie na nie pozwolić? Kto i gdzie je wykonuje? Jakie są efekty?

Naprawde jestem zdeterminowana do tego, by uzyskać efekt grubszych włosów, bo nie mogę znieśc tego jak teraz wyglądają. Pomóżcie, proszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochana najpierw udaj się do trychologa, który wykona ci badanie włosów i skóry głowy jeżeli bd ok dopiero wtedy udaj się na zagęszczenie włosów...Osobiście polecam studio Miraflores, tutaj i zbadasz włosy i je zagęścisz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewelina_W

Polecam wizytę u Trychologa w celu poznania przyczyny tak nadmiernego wypadania włosów. Jeśli chce Pani zagęścić włosy proponuje przeszczep włosów z Meditravel.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Patrycja

U mnie zagęszczanie super się sprawdziło 🙂 Moje włosy w końcu wyglądają zdrowo a ja czuję się pewniej! Zabieg wykonywałam w salonie hollywood hair i jestem mega zadowolona 😉 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość littlemia

polecam salon hollywood hair, swietnie wykonuja zabieg przedluzania i zageszczania wlosow, super

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...