Skocz do zawartości
Forum

Wakacje dla alergików


Gość zenon6

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał Chyżyński

Na wakacje nie musisz jechać do jakiegoś ośrodka.Oczywiście jeżeli możesz, to jest to okej. Ale wystarczą zwykle polskie morze lub góry. Spójrz na pogodę dla alergików i wtedy zorientujesz się, gdzie możesz jechać z dziećmi.

Odnośnik do komentarza
Gość FuTuReLooK

Zależy od konkretnej alergii. Bardzo częstym jest uczuluenie na pyłki brzóz, więc jeśli np. wyjedziesz z nim do lasu iglastego to nie powinno być problemów. Zwykle wysoko w górach lub tuż nad morzem nie powinno być problemów

Odnośnik do komentarza

Tak na dobrą sprawę to jest dużo ośrodków leczniczych w Polsce ale jeśli to tylko alergia to wydaje mi się, że powinien sprawdzić się każdy zwykły hotel, wystarczy, żeby był porządnie wysprzątany i zadbany + ewentualnie jakieś indywidualne kwestie np. brak posiłków z jęczmieniem.

Odnośnik do komentarza
Gość juliaaa9202

Dlatego może dużą lepszą opcją będą szybkie wycieczki kilkudniowe połączone z odpoczynkiem i zwiedzaniem? Według mnie city breaks to teraz bardzo popularne określenie i wykorzystywane przez osoby, które nie mogę pozwolić sobie na dłuższe wyjazdy. Sprawdźcie koniecznie stronę https://www.clickandgo.pl/holidays/city-breaks Znajdziecie tam różne oferty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...