Skocz do zawartości
Forum

Ciągła ochota na seks


Gość koraanna

Rekomendowane odpowiedzi

Miłe traktowanie siebie nawzajem Romantyczny nastrój (świece oraz czerwona pościel). Jakaś fajna kolacja walka ze stresem i nieprzepracowywawnie się afrodyzjakiu mnie bardzo dobre działanie miały również tabletki libido therapy, które przyjmowałam jak straciłam ochotę na seks. Tabletki brałam przez kilka miesięcy i o dziwo naprawdę pomogły.

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.02.2023 o 10:21, Calour napisał:

Miłe traktowanie siebie nawzajem Romantyczny nastrój (świece oraz czerwona pościel). Jakaś fajna kolacja walka ze stresem i nieprzepracowywawnie się afrodyzjakiu mnie bardzo dobre działanie miały również tabletki libido therapy, które przyjmowałam jak straciłam ochotę na seks. Tabletki brałam przez kilka miesięcy i o dziwo naprawdę pomogły.

  Odpowiedni nastrój,  Już od rana bardzo czułe traktowanie partnerki powoduje ze wieczorny seks musi być udany i wcale nie musi się on odbywać w czerwonej pościeli. Świece, szampan, dobra ale cicha muza np. Cohena , goli, tylko Ty w szpilkach pląsacie, masz go w sobie, on całuje cię po włosach, szyi w usta. Co robisz? Bez używania wspomagaczy łapiesz go za szyję, obejmujesz nogami w pasie i ... być może się mylę. Nie jestem seksoholikiem , kocham seks nigdy nie potrzebowałem żadnych wspomagaczy, póki co mój "przyjaciel" nigdy mnie nie zawiódł. Miłego dnia i wieczoru życzę.

Odnośnik do komentarza
W dniu 30.11.2013 o 00:42, Ciekawska2013 napisał:

Polecam Seksuologa ?
Spytaj go a zapewnię udzieli ci jakiejś pomocnej rady ?

tak moze seksuolog   mojej tesciowej by pomógł.pcha mi sie na wacka conajmniej 2-3 razy w tygodniu i tak juz jest b.długo bo15 lat. tesciowa ma teraz 68.i stale biadoli ze musi a nie ma nikogo, .żona na szczęscie jest b.oziębła i nawet nie kuma ze my to tak długo robimy.

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, Kaziorek napisał:

tak moze seksuolog   mojej tesciowej by pomógł.pcha mi sie na wacka conajmniej 2-3 razy w tygodniu i tak juz jest b.długo bo15 lat. tesciowa ma teraz 68.i stale biadoli ze musi a nie ma nikogo, .żona na szczęscie jest b.oziębła i nawet nie kuma ze my to tak długo robimy.

 Uważaj żeby ci się babka pod małym nie przekręciła, dopiero siary byś narobił  ? Myślisz że żonce ktoś z solidnym sprzętem,? w "piecyku" ognia by nie rozpalił??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...