Skocz do zawartości
Forum

Ciągła ochota na seks


Gość koraanna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ŁukaszWarszawa

Cześć:D

Zupełnie serio :D Wszytkie panie, których podobny problem dotyczy a nie są zamknięte na poznawanie nowych facetów zapraszam do korespondencji :D Nie ma tak że od razu wskakujemy do łóżka i oddajemy sie dzikiej żądzy, chociaż ten wariant nie jest wcale taki zły :D Poznamy się lepiej, pogadamy, a jeśli na tyle sobie podpasujemy to wtedy może chociaż odrobinkę pomogę uciszyć nieustające pragnienie seksu :D
M29

Odnośnik do komentarza
Gość zakłopotanyyy

Nie ma się z czego śmiać. .. mam 20 lat .. seks co tu dużo mówić. . Caly czas moglbym sie " bzykac" nigdy wczesniej tak nie miałem. . To nie jest proces dojrzewania .. to tak samo z siebie nie da sie tego opisać. .. drugi problem tkwi w długości stosunku to nie 10 -20 min ale godzina - półtora .. jakies wskazowki , pomoc cokolwiek ? :)

Odnośnik do komentarza

Witam. Ja mam podobnie tyle że moja kobieta nie. Doszło do tego,że się rozstaliśmy. Początkowo brałem na siebie więcej obowiązków by zająć czas i zmęczyć się totalnie. Nic nie dało. Pomimo zmęczenia ochota na seks narastała i narasta. Seksuolog nic mi nie pomógł, kobieta doradzała szukanie partnera i moim zdaniem to jedyne rozwiązanie jednak nie mogę znaleźć osoby która miałaby ochotę na seks tak często jak ja. Początkowo było zwyczajnie. Seks uprawiałem zawsze z miłością. Moja wybranka miała DUŻO mniejszą ochotę a ja szybko ją zaspakajałem. Początkowo mi się do podobało, jednak szybko okazało się że nie zaspakajam siebie. Tak było z kilkoma kobietami w moim życiu. Problem w tym że nie potrafię kochać się bez miłości a potrzeba seksu zaczyna mnie niszczyć. Ciągle wierzę w to że spotkam osobę dla której seks jest tak jak dla mnie "pokarmem dla ciała i ducha". Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza

To mogą być zaburzenia konwersyjne. Podświadomie czujesz brak uczuć i wyładowujesz gniew w postaci natrętnych myśli o seksie. Gdybyś miała fajnego chłopaka który by ciekawie z tobą rozmawiał, interesował się tobą, miał dobre serce, to mogłyby ci te myśli odejść.

Odnośnik do komentarza
Gość halina545

Pani Maria, która przyjmuje online przez platformę na stronie e-poradnia.com mi osobiście bardzo pomogła. Dobra poradnia online, można się na taką konsultację umówić przez telefon, albo przez Skypa, jak komu wygodniej. Ja na początku pisałam na czacie, a potem przeszłam na Skype. U mnie problem był z jakąś dziwną apatią seksualną. Nie miałam po prostu ochoty, tak krótko mówiąc. Teraz już wiem dlaczego tak się działo.

Odnośnik do komentarza

Piszesz ze nie mozesz osiagnac pelnego orgazmu i stad sie bierze ciagla ochota na seks.Jest wiele metod na to bys uzyskala mega orgazm nawet bez samego stosunku.Na poczatek polecam dobrego masazyste tantrycznego tylko nie jakiegos zboka z ogloszenia w internecie tylko profesjonaliste mozna takiego znalezc w renomowanych salonach masazu.

Odnośnik do komentarza

Czytam i czytam te różne opowieści o tym ze macie parcie na tarcie i ogólnie wynikający z tegoż tytułu olbrzymi problem. Deficyt sexu tkwi w zaburzeniach percepcji przysatki mózgowej a dokładnie Szyszynka jest powiększona - wizyta u neurologa. Druga rzecz to Tarczyca , oraz Virus Castolochomii tzw zapalenie splotów Bergera.Mógłbym Wam pomóc. Jedna rada gdy masz parcie na sex a chcesz by napięcie minęło znajdź substytut np.zimna woda , gorąca kąpiel,czosnek oraz jedz dużo produktów spożywczych zawierających potas i magnez.Psychiatra tak seksuolog nie gdyż nie są to zaburzenia stałe tylko nabyte.Ostatnio masowalem panią ręcznie UWAGA pełną satysfakcję osiągnęła po 6 godz masturbacji i udało się ma dość już drugi tydzień.

Odnośnik do komentarza
Gość Magda 7777

Mam ten sam problem tylko z tą różnicą że mam partnera ale który nie lubi zbyt często uprawiać sexu dla mnie jest to totalna porażka nie potrafię sobie z tym poradzić sama, wcześniej tak jak Ty byłam w toksycznym związku gdzie sex uprawialam z przymusu a nie z przyjemności, teraz gdy znalazłam oddanego wiernego i kochającego partnera (co w tych czasach jest bardzo trudne) on nie ma takiego temperamentu żeby mnie zaspokajać codziennie, nie wiem co mam robić czy u niego szukać jakiejś dysfunkcji czy u siebie, dodam że pierwszy raz spotykam się z mężczyzną który nie przepada za sexem...

Odnośnik do komentarza
Gość sandra88xxx

Szukam miłego i kulturalnego faceta na sex spotkania lub stały związek w wieku od 21 do 60lat
Mam na imię Sandra lat 20, wzrost 169cm, więcej moich nagich fotek i kontakt do mnie tu: http://randkivip.pl i wyszukaj mnie po niku: Sandra20 napisz do mnie i spotkajmy sie!  będziemy mogli ze sobą popisać i zobaczysz moje gorącece fotki na których wszystko widać, wypinam tyłek, widać cipkę mokrą którą chciałabym abyś masował a potem we mnie wszedł od tyłu..masował moje piersi i głodził pupę, całował szyje i plecy,,lubię od tyłu bardzooo..ah sie rozmarzyłam...
 Jeśli jesteś odważnym facetem to zadzwoń do mnie na numer 708770461 i wybierz numer wewnętrzny 124
(pogadamy na różne gorące tematy, jeśli będziesz chciał będę ci jęczała do telefonu, poczujesz rozkosz)

Odnośnik do komentarza
Gość Taka natura szacunku

~koraanna
Zanim będę gotowa by znowu się z kimś związać mogą minąć jeszcze lata. Czy to znaczy, że przez ten czas mam ciągle tak się czuć? Nie ma żadnego sposobu?

Jasne, poczekajmy pięćdziesiąt lat i przejdzie albo nie przejdzie.
Przez szacunek do siebie i wszystkich męszczyzn, facetów i chłopaków trzeba poczekać 100 lat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...