Skocz do zawartości
Forum

Slimcea a wychodzenie z kuracji


Gość kasiaM2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Magdalennna

jak ktoś mnie pyta o tabletki na odchudzanie to polecam mu tylko slimcea. stosowałam kilka dostepnych na rynku srodków i te sprawdzają się według mnie najlepiej. Waga spada dość szybko bo po około 10dniach czuć już efekt.

Odnośnik do komentarza

Odchudzanie było zawsze dla mnie trudne. Efekty jojo lub na tyle słabe efekty że szybko się poddawałam. Jak mam teraz slimcea jest znacznie inaczej. Samo stosowanie motywuje, a blokada łaknienia pomaga. Dwa miesiace i 10kg mniej. Kto by pomyslał że jest to możliwe dla mnie wgl.

Odnośnik do komentarza
Gość annaw23

zbliżają się wakacje i mam mało czasu ale od początku marca rozpoczęłam też kurację ze slimcea. Widzę już efekty. Drugi miesiąc mam a schudłam już 9kg. Dzięki temu zaczęłam wierzyć że zdążę do wakacji. :)

Odnośnik do komentarza

bez suplementu miałam straszny problem ze spadkiem wagi. Wracałam do diet i rezygnowałam bo nie było efektów. Brakowało mi czegoś. Włączyłam w końcu do diety slimcea. Od razu zauważyłam różnicę i efekty które coraz bardziej motywowały mnie do działania. Nie prawdopodobnie szybko osiągnęłam cel wagowy jaki sobie założyłam. Uwierzcie mi, że był on mało możliwy a jednak się udało :) Warto zaufać Slimcei

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...