Skocz do zawartości
Forum

Slimcea a wychodzenie z kuracji


Gość kasiaM2

Rekomendowane odpowiedzi

Minął miesiąc od ukończenia kuracji. Waga przy nowych nawykach żywieniowych nie wraca. Nie ma efektu jojo mimo że nie stosuje już tabletek Slimcea. Schudłam dzięki nim, ale teraz dzięki sobie nie tyje ponieważ nauczyłąm się lepiej odżywiać.

Odnośnik do komentarza
Gość r4trdfgd

ja zdecydowałąm się na suplement Slimcea. Dużo o nim słyszałam, ale jestem osobom która jest nie ufna i nie wierzy jak nie zobaczy.
W końcu na spotkaniu ze znajomymi koleżanka mi o nich opoiwiedziała i faktycznie zauważyłam że jest sporo chudsza. Spróbowałam. Teraz nie żałuje. 12kg mniej przez 4 miesiące. Da się !!

Odnośnik do komentarza

ja wybrałam slimcea z dwóch względów. Wiele pozytywnych opinii, jedna nawet z realu od koleżanki oraz jawny bezpieczny skład. Nie ma co się truć nie wiadomo czym. Nie sugeruje że inne takie są ale często się słyszy o tym ... wiec lepiej dmuchać na zimne.
Po za tym Slimcea są bardzo skuteczne, brałam pełną kurację. Schudłam około 10kg.

Odnośnik do komentarza
Gość ZosiaKatarzynska

Witajcie, jestem świeżo po kuracji z slimcea na której schudłam 14 kg, świetnie się teraz czuję i co najlepsze wypracowałam zdrowe nawyki żywieniowe a ćwiczenia weszły mi w krew. Nie boję się efektu jojo bo nie zamierzam przestawać ćwiczyć i stosować się do zasad zdrowego odżywienia. Dzięki swojemu sukcesowi zamknęłam buzie niedowiarkom którzy mówili mi że tylko stracę pieniądze a moja waga nie spadnie ani troszkę, teraz koleżanki które to mówiły są jakby zamurowane i te które również mają problem z nadwagą właśnie kupują ten suplement. Jestem zdania że slimcea to świetny wybór bo czemu nie wspomóc odchudzania i nie przyspieszyć efektów. Dzisiejsza medycyna i postęp farmaceutyczny daje możliwości tylko trzeba umieć się w tym wszystkim orientować...

Odnośnik do komentarza

nie ma innej opcji dla mnie aby się odchudzić. Moja przemiana jest tak wolna, ogólnie jak staram się sama to efekty są tak mizerne że zniechęcam się i przerywam kurację bardzo często. Odkąd mam slimcea jest o wiele lepiej, z efektami a za tym również z motywacją.

Odnośnik do komentarza

każdy woli co innego lub ma inne podejście. Ja też jednak się przekonałam do slimcea i nie żałuje tego wyboru. W innym wypadku dalej bym błądziła i szukała rozwiązania które okazało się tak proste. Waga mnie demotywowała bardzo, ale nie mam już tego problemu.

Odnośnik do komentarza

Preparat który stosowałam i który bardzo przyśpieszał chudnięcie to Slimcea. Wcześniej stosowałam identyczną dietę wiec miałam porównanie. Z preparatem slimcea szło kilkukrotnie lepiej. Motywowało mnie to aby dalej działać i dojść w końcu do upragnionej sylwetki.

Odnośnik do komentarza
Gość adadfdfe

Ja się odchudzałam pół roku sama, efekt mizerny. Następnie zamówiłam tabletki Slimcea. Nic po za tym nie zmieniałam. Przy tej samej prostej diecie waga spadała 2x bardziej. Polecam. Odpowiednia dieta i slimcea i można ładnie i szybko schudnąć.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...