Skocz do zawartości
Forum

Zakochanie się w chłopaku poznanym przez internet


Gość leonetta

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno poznałam przez net rok starszego ode mnie Tomka (14 l.). Zakochałam się w nim, a on we mnie. Pisał ciągle mi: kochanie, kotku, pysiaczku, myszko, skarbie itp. Czułe słówka, flirt...Kocham go!!! A wczoraj napisała do mnie jakaś Olka i pisała mi ty szmato, kurwo Tomek jest moim chłopakiem , nie twoim, odwal się od Tomusia itp. Myślałam że pęknie mi serce. I ta Olka wysłałą mi nawet rozmowe jej z Tomkiem jak się ze mnie śmieją. A Tomek pisze mi że ona jest po prostu zazdrosna, bym została, że mnie kocha, że ma mnie, że nie wie jak mi udowodnić że mnie kocha, żebym nawet nie myślała o samobójstwie... i ciągle wysyłał mi smutne minki. Z jednej strony chcę mu zaufać, z drugiej strony boje sie mu zaufać.Chcę poprosić przyjaciółke by napisała do niego że popełniłam samobójstwo. Chce znać jego reakcje. Wtedy wyjdzie wszystko w praniu czy mnie kocha czy nie. Dobry pomysł? Co robić?

Odnośnik do komentarza

Myśle,że w tej chwili powinnaś zająć się książkami a nie myślami o samobójstwie. Dopiero wkraczasz w życie i ono Cie nauczy. Znajdziesz na świecie swoją miłość, która doceni to jaka jesteś. Na chwilę obecną uważam, że jesteś za młoda na "związki". Jednak jeśli już pytasz, powinnaś poszukać sobie innego chłopaka :) takiego bez "dziewczyny", nie wysyłać mu informacji o śmierci itp bo w ten sposób niszczysz czyjesz zaufanie i może tę sytuację później wykorzystać właśnie do śmiechu.

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

Ja myślę, że internet potrafi być zdradziecki dla dorosłych, a co dopiero dla dzieci i to przede wszystkim.

Porada.
Chłopak, a potem mężczyzna, który używa tylu "misiacznych" zwrotów oznacza gościa, który ma już wprawę w kołowaniu płci przeciwnej.
- Kontakty wystopuj,
- nie ufaj,
- zajmij się szkołą,
- nie kochasz go, tylko podoba Ci się jak do Ciebie pisze, to dwie różne rzeczy,
- nie wygłupiaj się z samobójstwami, bo to już granice wszystkiego przekracza,
- ucz się dobrze, to zawsze punktuje w przyszłości.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...