Skocz do zawartości
Forum

Przemęczone oczy i zaburzenie wzroku


Wojtuś131

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Jestem aktywnym nastolatkiem dużo czasu spędzam na treningach na dworze, wieczorami 2godzinki na komputerze najczęściej ; ) . Przejdę do mojego problemu otóż.. Ostatnią wizytę u okulisty miałem 24września br, nic nie wykazało oczy mam zdrowe. Ale od pewnego czasu zauważyłem, że całkiem z bliska tzn5cm od twarzy rozmazują mi się literki, z czytaniem normalnym nie ma problemu.. Dodatkowym moim utrapieniem jest to, że od pewnego czasu tj. miesiąca zaczął przeszkadzać mi mój nos. Widzę jego zarysy gdy patrzę w boki, i także przed siebie, głównie jest to prawa strona nosa jest to wkurzające i trochę zajmuje moją uwage podczas treningów przez co nie jestem tak skupiony. Można powiedzieć, że moje oczy są trochę przemęczone czuję jakby były ciężkie a jak zamykam je to w przeciągu kilku chwil zasypiam.

Mógłby ktoś powiedzieć co to może być, co robić? Proszę o odpowiedź jest to dla mnie ważne.

Podsumowanie:
Pogorszenie wzroku z bliska
Widzenie swojego nosa
Zmęczone oczy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

No wlasnie nie ;C. .. widze go praktycznie ciagle . Oczy mam ciezkie i przemeczone dzis mam tak, ze jak zamykam oczy to trudno mi je podniesc jakby mi sie spac chcialo a spalem od 22 do 6:40 wiec nie rozumiem tego wszystkiego. Trenuje wiec zalezy mi na wzroku a jak wiadomo w Polsce za darmo do okulisty sie czeka... termin mam 9.02.14. Moze czyms przemywac czy co robic?
Z telefonu pisalem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...