Skocz do zawartości
Forum

Czarny wózek dla noworodka


Gość mama 2252

Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie ja też nigdy nie kierowałam się kolorem przy wyborze wózka, w zabobony nie wierze :) Najważniejsza jest stabilność, wytrzymałość i dobra jakość. Używamy easy go model OPTIMO i jak najbardziej polecam. Spory wybór kolorów do wyboru :) Wygodnie się prowadzi, lekko podbija. Zarówno godnola jak i siedzisko spacerowe - duże i wygodne. Jest niedrogi i jak dla mnie wart każdej złotkówki.

Odnośnik do komentarza
Gość Sonia36

Razem z mężem przymierzamy się właśnie do kupna wózka, tylko że specjalnego do biegania. Co mogłabym już praktycznie na początku powrócić do moich treningów sprzed ciąży. Zastanawiamy się w szczególności nad modelem X-Lader X-Run. Tutaj znaleźliśmy chyba najlepszą opcję https://wozimysie.pl/x-lander-run - zwłaszcza, że mają obecnie przeceny :P
Czy ktoś miał do czynienia z tym modelem? Czy faktycznie dobrze sprawdza się jako wózek do biegania. Opnie są w większości pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Gość Agata1998

Wózków w sprzedaży jest sporo, faktycznie trudno się połapać co do marek. Ja się skusiłam na firmę Dorjan ze strony dorjan.com.pl i nie żałuję. To nie był też taki do końca zakup w ciemno, bo moja znajoma sąsiadka mi tego właśnie producenta podpowiadała, zresztą miałam okazję sobie u nich wózek przejrzeć jak wygląda przed zakupem, bo ma właśnie Dorjana.

Odnośnik do komentarza
Gość renatarrr

Podpowiem jakiś wózek od Dorjan, ja kupowałam ich model Quick i jestem z niego zadowolona jak do tej pory. Jak wózek wygląda i jak jest zbudowany masz info na dorjan.com.pl. Ogólnie dobry kontakt z firmą można liczyć na pomoc w wyborze wózka, czy na pomoc w skompletowaniu akcesoriów – fotelika choćby.

Odnośnik do komentarza

Właśnie dzięki filtrom to czarne wózki się tak nie nagrzewają. Brudzą się jak każde:) Cybex Priam też ma wózek w czarnym kolorze, chociaż są też tapicerki Plus, a one są melanżowe, i materiał ma nieco mniej regularny splot, więc na takim materiale mniej widać ewentualne zabrudzenia. Do spacerówek polecam dodatkowe wkładki, które można wyjąć u uprać. Chociaz w przypadku niektórych spacerówek samo upranie tapicerki nie jest zbyt kłopotliwe. Można to szybko zrobić w Baby Joggerach.

Odnośnik do komentarza
W dniu 2.07.2018 o 11:39, Gość Sonia36 napisał:

Razem z mężem przymierzamy się właśnie do kupna wózka, tylko że specjalnego do biegania. Co mogłabym już praktycznie na początku powrócić do moich treningów sprzed ciąży. Zastanawiamy się w szczególności nad modelem X-Lader X-Run. Tutaj znaleźliśmy chyba najlepszą opcję https://wozimysie.pl/x-lander-run - zwłaszcza, że mają obecnie przeceny :P
Czy ktoś miał do czynienia z tym modelem? Czy faktycznie dobrze sprawdza się jako wózek do biegania. Opnie są w większości pozytywne.

Mam w dodatku czarny kolor i wcale się nie nagrzewa, nie zostawiam go na pełnym słońcu . Wózek super do biegania ale nie tylko. Wycieczki w góry na ciężkim terenie super się sprawdza. Śmiało mogę polecić

Odnośnik do komentarza

Ja mam czarny wózek, a przynajmniej z daleka tak wygląda i mi się podoba, znajomym mamuśkom też :). Kolor nie ma aż takiego wielkiego znaczenia, chociaż fajnie jakby wózek był modny, a do tego funkcjonalny i mi się udało taki znaleźć. Postawiłam na wózek ASTIN 2020 od Coletto https://www.coletto.pl/produkt/94/astin-2020. To ich nowy wózek, przetestowałam go chyba już na wszystkie sposoby, faktycznie jest funkcjonalny, stabilny i wytrzymały. Dobrze się nim operuje i prowadzi na różnych powierzchniach. Dzidzia go uwielbia, może to zasługa kokosowego materacyka, na którym śpi jak zaczarowana, polecam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...