Skocz do zawartości
Forum

Czarny wózek dla noworodka


Gość mama 2252

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdę mówiąc, to najważniejsza jest jakość wózka, a nie kolor. Jeśli nie wybrałaś jeszcze  modelu wózka, który chciałabyś kupić, to szczerze polecam Euro-Cart Volt Pro. Świetnie prowadzi się po każdej nawierzchni, jest lekki i zgrabny, więc zajmuje niewiele miejsca w bagażniku.

Odnośnik do komentarza

Mi bardzo podoba się wózek Axo z https://cavoe.eu/ testowałam go jakiś czas temu w sklepie z wózkami i jest zdecydowanie moim nr. 1. Czekam jednak z zakupem, bo do terminu jest jeszcze sporo czasu. Axo to wózek terenowy. Bez problemu poradzi sobie na wiejskich terenach dzięki amortyzatorom i piankowym kołom.

Odnośnik do komentarza

A przykładowo kojarzycie firmę  https://skiddou.com ? Co możecie mi na ich temat  napisać, bo właśnie powoli chciałabym kupić łóżeczko dostawne, ale i również wózek, zabaweczki i  inne artykuły dla dzieci. Tam wybór mają całkiem spory, zróżnicowany , a ceny według mnie też nie są wygórowane. Także teraz czekam na wasze opinie - czy warto tam dokonać zakupu?

Odnośnik do komentarza
Gość Basieńka

Ogólnie nie lubię czarnego koloru także wózka też w takim bym nie kupiła. Córka ma wózek camini i jest on w grafitowym odcieniu, nie chciałam jasnego bo szybko by się brudził. Uważam, że pośredni kolor jest bardzo dobry. I swoją drogą ten wózek naprawdę jest funkcjonalny i wygodny 

Odnośnik do komentarza

Nowoczesne wózki są teraz wykonane z takich materiałów, że kolor na zewnątrz nie ma większego wpływu na temperaturę wewnątrz. Ja mam z czarną budką, reszta w odcieniach grafit Riko Basic Sport i latem żadnego problemu. Nic się nie odbarwia, większość zabrudzeń schodzi wilgotną ściereczką. Zadowolona jestem z niego bardzo, ma pompowane koła to i na kamykach dajemy radę przejechać. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...