Skocz do zawartości
Forum

Związek ze znacznie starszym mężczyzną


Gość bum-bum-bec

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bum-bum-bec

Odkad tu jestem to spedzilismy ze soba czas jwdynie dwa razy tak jakos po szkole. Staram sie ich unikac.

przeczytalam - dzieki za wyjasnienia, bo sie nieco zgubilam hehe :)

a tak pomijajac temat to bloga prowadze na temat aussie i ogolnie tego jak siw funkcjonuje. Jesli ktos ciekawy to na priv mogw podac adres. :)

Odnośnik do komentarza

Bum-bum-bec, piszesz o roznicach kulturowych. Tak, niestety lub "stety" jest. Podobnie maja Amerykanie. Z wierzchu zawsze usmiechnieci i chetnie nawiazuja kontakt (jak na polskie standardy moze i za chetnie), ale po chwili zauwazasz, ze to wszystko bardzo plytkie i powierzchowne.
Hm, raczej podczas smalltalku nie zarecza sie, ze sie nie ma zony. Najwyrazniej cos tu jest na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Gość bum-bum-bec

Dlatego nie lece na te ladne usmiechy. Nie jest to szczere. Musze przyznac, ze generalnie to jestesmy rozsadnym i inteligentnym narodem. Nie nalezy porownywac, ale... Jesli postawie siebie i np kolumbijke czy aussie czy brazylijke w zblizonym do mnie wieku to niezle wypadam. He he

I tak pomyslalam, ze Teraz jestem na polmetku najtrudniejszego okresu i musze go jakos przetrwac.

Odnośnik do komentarza

Chodzilo mi o grupe do porownywania narodow... ;)
Ale to prawda, ze Polacy sa w wiekszosci zaradni i dobrze sobie radza zagranica. No, poza tymi pasozytami, o ktorych mowilismy. Dlatego jest nas wszedzie pelno, gdzie nie pojedziesz znajdziesz Polaka lub slady po nim. :)

Odnośnik do komentarza
Gość bum-bum-bec

W mojej szkole jest jakies 60% latynosow, 29% azjatow i 1% to inne narodowosci wiec sam rozumiesz moje porownanie. Podobnie jest z praca dla studentow miedzynarodowych. Pomijam ze wykonywane zawody to pokojowka i pomoc kucharza. Przy pierwsxym to przynajmniej legalna praca i najnizsza krajowa. Przy drugim juz takich luksusow nie ma... Nie mam jak siebie porownac z innymi narodami...

Odnośnik do komentarza

~przeczytałam

No moje stwierdzenie żyj i daj żyć innym, tyczyło się tolerancji ;)
W takim sensie, że jak ktoś nie wchodzi mi w paradę i nie robi krzywdy, to i ja odwdzięczę sie tym samym.
jeśli przykładowo mam sąsiadów parę w wieku 30 i 50, to owszem mogę postawić oczy ze zdziwienia, lub przewalić, lub w duchu się uśmiechnąć, lub z mężem "obgadać". Ale tak naprawdę oni nie robią mi tym krzywdy i nic mi do tego jak żyją, tak jak i im do mnie.

Dobrze powiedziane. :)

Odnośnik do komentarza
Gość bum-bum-bec

Dlugo sie nad tym zzastanawialam i znam tylko jedna pare, ktora miala nieprzyejmne zakonczenie. Tylko, ze tam chodzilo jej o wieksza stabilizacje, ktorej nie miala. A on byl zonaty. Wszystkie pozostale a jest ich ok 5 - 6 zyja dlugo i szczesliwiw. Jasne nie jest to lekarstwo na udany zwiazek.
Widzielismy sie i dobrze sie z nim czuje wiec zaryzykuje. Jesli nie wyjdzie to bede miala co wspominac. Zaczynamy dating :)

Odnośnik do komentarza
Gość bum-bum-bec

No i zaczely wychodzic niektore sprawy... O tym, ze dzieci muec nie moze powiedzial mi jakus czas temu. Tylki, ze nue znalam historii. Jak mual 19 lat jego dziewczyna zaszla w ciaze. Z jakiegos powodu zerwali ze soba. Wkrecila kolejnego faceta w ta ciaze. Dziewczyna ogolnie byla latwa i trudno bylo jej okreslic kto jest faktycznie ojcem... On przez caly czas uczestniczyl w zyciu syna. W momencie kuedy ten byl juz dorosly i mual swoje dzieci jego byla dziewczyna pow ze na pewno nie on jest ojcem i ze dziekuje za pomoc przez tyle lat. A sam syn zdurnial cala syt i zerwal kontakt ze wsztstkimi. Moj simon po calym tym zdarzeniu poddal sie zabiegowi, by ponownie nie muec takiej akcji. Teraz zaluje, bo uwielbia dzieciaki, no ale czasu nie cofnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...