Skocz do zawartości
Forum

Wczasy odchudzające


Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłam na turnusie, który trwał 7 dni (wiem, że mają jeszcze w ofercie dwu tygodniowe wypady) i schudłam 3,5kg. Każdy dzień jest dokładnie zaplanowany - sporo ćwiczeń i aktywnego spędzania dnia, ma się tez indywidualne spotkanie z trenerem. Dieta także jest dobierana indywidualnie (na ich stronie możecie zobaczyć, co jest wliczone do wczasów).
Jeśli chodzi o to, czy po wczasach przytyłam. Na razie nie;) poznałam kilka fajnych diet, polubiłam tez ćwiczenia. Nie wszystkie oczywiście. Ale zmotywowali mnie do działania.

Odnośnik do komentarza
Gość agatamoryc

W Zalesiu na Mazurach jest ośrodek spa, który także takie wczasy organizuje. Masz zaplanowany cały dzień na ćwiczenia i generalnie na aktywność fizyczną typu spotkanie z trenerem, basen, ćwiczenia na powietrzy, nordic walking...
No i oczywiście dieta (posiłek sama sobie wybierasz).

Odnośnik do komentarza

Witam, wszystkim którzy podobnie jak ja od lat borykają się problemem zbędnych kilogramów :/ Polecam zapoznać się z ofertą wczasów odchudzających nad morzem - Primavera-Jastrzębia Góra. Bardzo podoba mi się ich bogata i dobrze przygotowana oferta, bowiem oprócz specjalnie przygotowanego, zbilansowanego jadłospisu w programie jest bogata gama ciekawych zajęć - w tym ćwiczenia na plaży, poza tym cały czas uczestnicy są pod opieką fachowców, którzy służą im radami. Polecam !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...