Skocz do zawartości
Forum

Jak powiedzieć rodzicom o stulejce?


Rekomendowane odpowiedzi

~dawid44
Czesc,mam ten sam problem.Co do porady eksperta,z tata nie uklada mi sie najlepiej.Mam pomysl jak mamie o tym powiedziec (tez sie mocno wstydze),czy wyslanie sms'a to dobry pomysl??? Prosze odpowiedzcie !!pozdrawiam

Wow ! Najlepiej wyślij mamie tego sms'a z cudzego telefonu i podpisz się Zorro, aby nie domyśliła się, że o Ciebie chodzi.
Przepraszam. Nie mogłem się powstrzymać.

Chłopaki ! Litości .... nie ma się czego wstydzić. Różne dziwne przypadłości ma w tych miejscach każdy facet i to nie jeden raz : za młodu na ogół zmartwienie jest takie, że jest tam za krótki albo za długi a na starość to są problemy z prostatą i palec urologa w pupie. Szkoda czasu na obcinanie się i najlepiej pogadać z mamą.

Odnośnik do komentarza
Gość Hadesjpg

Podeszłem do swojej mamy i powiedziałem tak .. Mama wiesz co mam strasznego pecha spytała sie czemu odpowiedziałem mam stuleje mama do mnie to pojedziemy na operacje nieśmiała sie ani nic. Z problemem sie walczy a nie bagatelizuje

Odnośnik do komentarza
Gość Rafał2090

Powiedz że masz problem zdrowotny o którym wstydzisz się mówić. Zaczną się pytania jaki i żebyś powiedział bo jesteście rodziną. I wtedy powiesz że napiszesz im SMS jaki masz problem. I wtedy Ci powiedzą że jesteście rodziną I o takich rzeczach trzeba sobie mówić bo to jest normalne. Ja tak osobiście zrobiłem i jestem zadowolony ze już jej nie mam I mogę żyć normalnie.

Odnośnik do komentarza
Gość matisnjsjd

Uuuuff ja mam stulejke i 13 lat balem się powiedzieć rodzicom prosto w oczy że mam stulejke więc wyslałem linka z tym co to stulejka przez mesa i jak wychodziłem powiedziałem jej żeby przeczytała bo wczesniej nie czytała napisała mi czy masz taki problem a ja no niestety tak i ona zamiast ze mną pujść do lekarza rodzinnego tak jak mówiłem to ona napisała że zapisze mnie do prywatnego i teraz czekam na wizyte

Odnośnik do komentarza
Gość Randomowy Michał

Wydaje mi się, że też mam ten problem... Też nie wiem jak to rodzicom powiedzieć (żeby nie było właśnie że się czymś bawię). A gdyby powiedzieć że dowiedziałeś się o czymś takim, sprawdziłeś w necie i wydaje ci się że to masz??? I wtedy przejść do tematu. Pomocy!

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.04.2020 o 23:57, Gość Randomowy Michał napisał:

Wydaje mi się, że też mam ten problem... Też nie wiem jak to rodzicom powiedzieć (żeby nie było właśnie że się czymś bawię). A gdyby powiedzieć że dowiedziałeś się o czymś takim, sprawdziłeś w necie i wydaje ci się że to masz??? I wtedy przejść do tematu. Pomocy!

 

Najlepiej powiedz że na biologii/przyrodzie/wdż mówili wam że co jakiś czas pod prysznicem (albo w wannie) trzeba zsunąć napletek i umyć żołądź ale ty nie możesz tego zrobić bo coś blokuje tak najlepiej powiedzieć (też mam stulejkę i właśnie się przymierzam żeby tak powiedzieć) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...