Skocz do zawartości
Forum

Problem z wiadomościami


kkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, nie bardzo wiedziałam gdzie umieścić to pytanie więc stworzyłam nowe forum:) Mianowicie chodzi mi o to że mam problemy z własnym kontem na obecnym tutaj portalu czyli na abcZdrowie.pl otóż nie mogę ani odczytać ani wysłać wiadomości prywatnej gdyż od kilki dni pojawia się komunikat w stylu "Przepraszamy, system wiadomości chwilowo niedostępny. Spróbuj ponownie poźniej" i tak próbuje "później" już ładnych kilka dni:/ Nie bardzo więc wiem jak ten problem rozwiązać:)

Odnośnik do komentarza

PW wiadomości nie działa, niekiedy tak że dana osoba napisze i nie może w logować daną treść wiadomości, by ją odczytać. Nie wiem jak to jest odbierane w regulaminie po przez redakcje abc.zdrowie nie chcę naruszyć niczego, lecz w własnym profilu podam chociażby swój nr gg. Dawno przestałem używać używać tego rodzaju komunikacji, lecz nie znalazłem punktu który by to zabraniał, to nie jest reklama innego podmiotu, tylko odnośnik w moim profilu jako użytkownika forum.W przypadku ograniczonej komunikacji z wyniku ograniczeń które wynikają od strony technicznej forum. Pomimo wytłumaczalnej niedostępności mam nadzieję, ze może w obecnym kryzysie redakcja na to się przychyli? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam,
Niestety podawanie dany osobowych jest niezgodne z netykieta forum. Obecnie przygotowujemy się do wprowadzenia nowego projektu dotyczącego forum jak i całego portalu. Podczas wprowadzenia zostaną naprawione błędy jakie do tej pory się pojawiły. Także bardzo proszę o jeszcze trochę cierpliwości.
Aby jakoś zastąpić wiadomości prywatne proponuję forum prywatne. Jest ono widoczne tylko dla użytkowników do niego zaproszonych. Moderatorzy nie będą również w nie ingerować.

Pozdrawiam
Moderator

Odnośnik do komentarza

Dziękuje poprawiłem własny profil. Swoją drogą w forum prywatnym wygląda na to, ze tylko garstka osób może wziąć w nim udział i dalej to nie rozwiązuje problemu. Przypuśćmy gdyby ktoś chciał mnie objechać za plecami, a nie chce zrobić tego w oczy :) Cóż czekam z niecierpliwością. Osoby niezarejestrowane, proszę zakładać konta, taki fajny toster czeka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...