Skocz do zawartości
Forum

Przerwa pomiędzy opakowaniami tabletek a seks


sandal_19

Rekomendowane odpowiedzi

witam,w ten weekend przypadła mi przerwa siedmiodniowa w braniu tabletek antykoncepcyjnych. niestety, podczas okresu,raz kochałam się z chlopakiem i skonczył we mnie. nastepnie po przerwie 8 dnia wzielam tabletkę z nowego blistra. po około 2h wypiłam piwo i zaczelo sie: nieprzyjemny ból, co jakis czas w roznych okolicach,wyrostka, wątroby. po około 4 h musiałam isc do toalety i oddałam dość luźna kupę nie wiem czy nie wydaliłam tabletki,chcociaz ta powinna sie juz wchłonąć....podbrzusze bolało 3 dni. nie wiem w sumie co sie stalo,nadal kontynuuje tabletki .
dodam jeszcze,ze mam wiatry i objawy jak przy wzdęciach.
eh...istnieje mozliwosc,ze zaszłam w ciążę podczas tego stosunku?
jak sprawdzic,czy tabletki działają?

Odnośnik do komentarza

Jeśli brałaś tabletki regularnie, żadnej nie pominęłaś i nie brałaś leków które mogły by obniżyć działanie tabletek antykoncepcyjnych to w 7- dniowej przerwie też jesteś chroniona, nom jeśli weźmie się po 7 dniowej przerwie tabletkę :) Co do wchłaniania się tabletki to wchłania się 3h- 4h więc powinno też być ok, a po drugie 1 luźny stolec nie zaburza wchłaniania, chyba że wystąpiłaby nasilona biegunka :) A ból podbrzusza, wzdęcia i gazy to może inny problem, może coś zjadłaś co Ci po prostu zaszkodziło.

Odnośnik do komentarza

ojej..nie wiem z tym jedzeniem to uwazam, bo chce zmienic tryb zycia i przestawiam sie powoli na warzywa gotowane bez soli i na parze.
hmm....mój chłopak panikuje i chce z tym moim bólem jechac do szpitala ,zeby zrobić badania, zeby sprawdzic,czy to aby na pewno nic groźnego... ja uwazam,ze te bóle to cos w rodzaju wzdęć, wrzodów, ew jakiegos schorzenia jelita czy dwunastnicy...
tabletki biore regularnie, nie jestem dziewczyna,która by o tym zapomniała ;]
jestem skołowana...moze ten szpital to jednak dobre wyjscie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli się przestawiasz na warzywa to tak może być i każdy organizm reaguje inaczej z doświadczenia wiem, że jak się przestawiałam na zdrowe jedzenie to zamiast mieć lepsze trawienie to cały czas czułam się wzdęta. Ale jeśli wizyta uspokoi Twojego chłopaka to czemu nie, a sama będziesz miała pewność, czy jest wszystko ok :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...