Skocz do zawartości
Forum

Domowe sposoby na wypadanie włosów


KaWu

Rekomendowane odpowiedzi

Z domowych sposobów działanie wzmacniające posiadają płukanki z pokrzywy oraz skrzypu. Na temat innych metod możesz poczytać tutaj: http://portal.abczdrowie.pl/sposoby-na-wypadajace-wlosy.

Warto jednak wiedzieć, że przyczyn wypadania włosów może być wiele. Czasem jest to związane ze stresem bądź okresem jesiennym. Niekiedy jednak przyczyna może leżeć gdzieś głębiej i może ona być poważniejsza. Dlatego w tej kwestii warto skonsultować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza

~kasia2134
Witam czytałam że żółtko jest bardzo dobre że ma odpowiednie właściwości a ostatnio na lysyproblem.pl że oliwa z oliwek i czosnek. Nie jestem przekonana co do tego czosnku.

Żółtko świetnie się sprawdza w przypadku okresowo osłabionych włosów, gdy połączymy je z olejkiem rycynowym i naftą kosmetyczną. Metoda ta jednak nie będzie skuteczna w przypadku, gdy mamy do czynienia z hormonalnym osłabieniem włosów.

Odnośnik do komentarza

~kasia2134
Witam czytałam że żółtko jest bardzo dobre że ma odpowiednie właściwości a ostatnio na lysyproblem.pl że oliwa z oliwek i czosnek. Nie jestem przekonana co do tego czosnku.

Zawarte w czosnku związki siarki mogą redukować nadmierne wypadanie włosów - dlatego warto spożywać duże ilości czosnku bądź suplementy diety go zawierające. Niektóre portale informują również o cennych właściwościach soku z czosnku, który powinno się dodawać do odżywek i płukanek, ale ja osobiście bym to odradzała, gdyż czosnek ma dosyć silny i nieprzyjemny zapach ;)

Odnośnik do komentarza

Mój facet wpadł w obsesję że mu się włosy przerzedziły, kupił sobie tabletki vitapil i też lotion do wcierania we włosy i skórę głowy. Stosuje z zapałem od paru tygodni, wydaje mi sie że faktycznie coś się zaczyna dziać, na pewno jego włosy są przyjemniejsze w dotyku, nie taki eszorstkie i suche tylko bardziej miękkie i błyszczące.

monthly_2019_05/domowe-sposoby-na-wypadanie-wlosow_8171.jpg

Odnośnik do komentarza

A co sądzicie o pokrzywie (z racji zajmowania się odchudzaniem, również w kontekście skutków ubocznych niewłaściwego zrzucania kilogramów, jednym z nich jest nadmierne wypadanie włosów badam mocno temat). Często polecana jako domowy sposób: https://porostwlosow.pl/czy-pokrzywa-pomaga-na-wypadanie-wlosow.html

https://zbijamywage.pl - mój blog o odchudzaniu:)

Odnośnik do komentarza

po kuracji antybiotykowej miałam bardzo duży problem, włosy leciały mi garściami. Od kilku tygodni  stosuję peodukty które Mnie polecla  fryzjerka która cierpi na niedoczynność tarczycy ... kazała suplementować    siarkę organiczną ponieważ Siarka wpływa na wzrost włosów, przyspieszając go, jednocześnie hamując ich nadmierne wypadanie oraz  szampon konopny z biotyną i ekstraktem skrzypu polnego od Pharmazis i wysłała po niego do Konopnej Farmacji u nas w Poznaniu tam też dostałam ta siarke bez dodatków chemiczych które moga nam zaszkodzić  !!  Poszukacie tych produktów u nich w sklepie online  https://konopiafarmacja.pl/  lub szukacie tych produktów u siebie w miescie . Szampon bogaty jest w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy A, B1, B2, B6, C i E, kwas fitynowy, D-pantenol i prowitaminę B5, przeznaczony do zapobiegania nadmiernemu wypadaniu włosów. Szampon przyspieszył wzrost włosów! włosy zaczeły mi szybciej rosnąć . Efekty są dla mnie bardzo zadowalające :))) Przestały mi wypadać włosy o jakieś 70% już po 3 tygodniach a rosły nowe po 6 tygodniach ? Mam mnóswto małych włosków i rośnie mi "nowa" grzywka ? Sama przetestowałam i moge polecić wszystkim którzy chca poprawić kondycję włosów i troszkę je zagęścić. Ale zaznaczam, że efekt jest jak się jest WYTRWAŁYM I SYSTEMATYCZNYM ! Dlaczego? Dlatego, że włosy sa martwe i cokolwiek stosując poprawiamy te "nowe włosy" :)) Więc cierpliwości ?

 

 

 

wlosy_spoob_na_geste.jpeg

na_porost_wlosow_szampon.jpeg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...