Skocz do zawartości
Forum

Zdrowe gotowanie dla całej rodziny


wawer96

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ewa Chorzępa

Gotowanie dla calej rodziny to zdrowe i zbilansowane posiłki. My lubimy praktyczne rozwiązania i robiąc zakupy często kupujemy produkty, które świetnie sprawdzają się jako dodatki do różnych dań. Naszym strzałem w dziesiątkę ostatnio okazały się masła orzechowe od marki Dobry Orzech . Znaleźliśmy te z dobrym składem i z ciekawymi połączeniami. Do naleśników czy owsianek dodajemy pasty smakowe, np pastę z nerkowców z białą czekoladą i i liofilizowanymi malinami a do mięs pastę 100% orzech. Polecam serdecznie! ZNajdziecie je tutaj www.dobry-orzech.pl

Odnośnik do komentarza

To prawda, że jeśli macie odpowiednie sprzęty, to będzie Wam o wiele prościej sprawnie funkcjonować w kuchni. Na mnie wrażenie ostatnio zrobił szybkowar Perfect Cook, dzięki któremu mogę zdecydowanie mniej czasu spędzać na gotowaniu. W  https://www.eldom.eu/produkt/szybkowar-sw500-perfect-cook-eldom sami możecie przekonać się o tym, jak dobry to sprzęt. 

Odnośnik do komentarza

Gotowanie to chyba jedno z najciekawszych hobby jakie można sobie znaleźć. Łączy w sobie chęć do rozwoju przy dużych oszczędnościach jakich szukamy w dzisiejszych czasach. Wystarczy porównać sobie ceny składników do gotowych dań jakie zamówimy przez catering. Dlatego też tak dużo osób szuka informacji na temat tego jak nauczyć się gotować. Wszystko jest podane jak na złotej tacy w internecie i to zupełnie za darmo. Jeżeli chodzi o nowoczesne przepisy na obiad to - https://uwielbiam.pl/przepis/tarta-ze-szparagami-i-mozzarella może być ciekawą odskocznią od typowych dań. To idealna okazja by zaskoczyć naszą rodzinę czymś nowym ?

Edytowane przez kar0la
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...