Skocz do zawartości
Forum

Zarozumiałość i traktowanie z góry


Jacobsen

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd się bierze u niektórych ludzi zarozumiałośc do potęgi n-tej, wywyższanie się, protekcjonalność? I jak sobie radzić z takimi ludźmi jeśli się ma przyjemność takich spotkać w grupie. Nie mogę zdzierżyć takich ludzi. Zawsze przy nich czuję się źle po prostu. Zawsze we mnie się gotuje w środku, żeby coś choć powiedzieć, ale mam blokady... Tak czy inaczej zapraszam do pierwszej części postu a później do drugiej jak już.

Odnośnik do komentarza

wpadniesz między wrony kracz jak i one - nie których można przywrócić do pionu ich własną bronią.
Do niektórych nie dociera tłumaczenie , upomnienie . W niektórych przypadkach dopiero otwierają się oczy , gdy takowa osoba sama zobaczy jak takie zachowanie jest odbierane.
Skąd się to bierze u niektórych - moim zdaniem większość z tych osób w środku jest zagubioną , zakompleksioną istota - wywyższanie , to maska którą przywdziewają aby czuć się lepiej , aby poczuć się kimś wielkim - sami podnoszą mniemanie o sobie w taki sposób ( oczywiście tylko w swoich oczach.. ) Zachowują się tak - bo pragną być zauważonym ,że innych , docenionym ,wywyższonym..
Jeśli nie potrafimy inteligentnie takiej osobie dać do zrozumienia ,że jej zachowanie jest żenujące i odpychające - to po prostu unikajmy takowego towarzystwa - lub czekajmy na impuls ,który doda nam odwagi na wyrażenie szczerej opinii w kierunku takiego człowieka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...