Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączek i kłopot z zajściem w ciążę


Gość asika-83

Rekomendowane odpowiedzi

moim problemem jest stale opoznianie sie miesiaczki. Bralam juz zastrzyki z progesteronem, ale glownie lecze sie luteina. przez pol roku zazywalam B***, bo wyniki badan, na ktore wyslal mnie jeden z wielu lekarzy, do ktorych chodzilam poniewaz kazdy mial inna teorie, ukazaly poziom prolaktyny sporo powyzej normy. kuracja ta miala miejsce w 2008 roku, w 2009 z powodu braku miesiaczki ponowne badanie poziomu prolaktyny nie wykazalo jej specjalnie wyzszego poziomu. obecnie jednak miesiaczke mialam ponad 4 miesiace temu, wzielam juz 12 tabletek luteiny /po 2 dziennie/, a miesiaczka narazie nie pojawila sie. Jednakze od 2 dni mam plamienie, ktore jest tak skromne, ze nawet podpaska jest zbyt wielka, by ja nosic, uzywam wkladek, jak codziennie zreszta. mam nadzieje, ze miesiaczka sie pojawi, ale jest to niepokojace, bo czasem odczuwam bol w okolicy jajnikow. taki jak podczas miesiaczki, niby niewinny, ale bezzasadny. w ciaze nie moge zajsc od 10-ciu lat, od wtedy bowiem uprawiam seks bez zabezpieczenia, i to glownie po to, by wreszcie w ta wyczekiwana ciaze zajsc. boje sie zawierac zwiazek malzenski, bo ja osobiscie wiem, ze z ciaza bedzie problem. mam 27 lat. prosze o odpowiedz. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...