Skocz do zawartości
Forum

Zaschnięta sperma a ciąża


dmc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Nie wiem co myślec o tej sytuacji bo nie wiem czy jest możliwość...
otóż, wczoraj ok 3 w nocy kochałam się z chłopakiem (doszedł na zewnątrz), następny stosunek odbyliśmy ok 12 kolejnego dnia. Tylko problem jest w tym, że nie umył on członka po wytrysku. Czy jest mozliwosc aby zaschnięta sperma zawierała plemniki ktore mogłby mnie zapłodnić?
prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Mam problem. Wczoraj z chłopakiem uprawialiśmy peeting. Doszło do wytrysku poza pochwą. Po wszystkim nie umyłam rąk, tylko wytarłam. Po około 15 minutach "przejechałam" tą ręką, którą masturbowałam chłopaka, miałam wilgotną pochwę...moje pytanie brzmi: Czy mogę być w ciąży? Dodam, że od 4-ego marca nie biorę tabletek antykoncepcyjnych, żeby organizm odpoczął, w piątek 01.04.16 skończył mi się okres. Mam powody do obaw? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Ostatnio uprawialiśmy z chłopakiem petting. Gdy doszedł, miałam troszkę spermy na ręce. Kilka minut pózniej mój partner umył dokładnie ręce, zmienił pościel itd. Zaczął mnie pieścić.. Minęło ok 30minut.. Nie miałam juz "płynu" ma ręce.. Wiem, ze wygrałam ręke w pościel.. Wiec spermy "mokrej" nie było, jednak ta "sucha" pewnie tak.
Bezmyślnie wsadziłam palca do pochwy z dwa razy.. Pózniej to już mój partner się mną zajął. Jednak on miał umyte ręce. Czy jetd ryzyko, ze mogłam sie zapłodnić wytarta, zaschnięta sperma?
Mam nadzieje, że nie.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość Nieznany3636

Miałam podobna sytuacje tylko moja wyglądała tak : masturbowałam chłopaka po czym nie umylam rąk , minęła 1 godzina 22 minuty po czym włożyłam już suchego palca do pochwy (tylko raz) zapominając o tym ze nie umylam ręki .. później jak sobie to uświadomiłam to zaczelam się bardzo stresować , jestem dość młoda i naprawdę nie jestem gotowa aby zachodzić w ciąże ( to było dość nieodpowiedzialne z mojej strony wiem..) ale prosze jeszcze raz mi potwierdzić czy na 100 % po tym czasie (który napisałam wyżej ) nie zajdę w ciąże .. prosze o szybka odpowiedz .. bardzo się stresuje i boje ;( , chodzi mi tylko o to czy po takim czasie wszystkie plemniki obumarły :/

Odnośnik do komentarza
Gość Nieznany 1233333

Masturbowałam chłopaka , później ten sam palec nieumyty po upływie 1godz 22 min ( był już suchy) włożyłam do pochwy .. czy mogę zajść przez to w ciąże ? Czy plemniki w tej zaschniętej spermie na pewno obumarły ? Prosze o szybka odpowiedz .. boje sie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...