Skocz do zawartości
Forum

Bicie serca w całym ciele a nerwica


risen87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nerwice stwierdzono u mnie 2 mc. temu. ogolnie jak to poczatki bylo ciezko. jakos to ogarnolem i funkcjonowalem. ale teraz dopadly mnie dziwne objawy, to znaczy czucie bicie serca w calym ciele. raz w rece raz w nogach. Od wczoraj to uczucie mnie nie opuszcza i doszlo uczucie tak jakby koniecznosc kaszlnieca, dziwne to bardzo. w gardle czuje kazde uderzenie serca. niepokoi mnie to ze cale 2 dni bez przerwy to czuje. czy to napewno nerwica. Aha w szpitalu ekg, holter, wysilkowe, test pochyleniowy, badania na bolerioze, rtg klatki piersowej, tomograf glowy, badania krwi i wszytko oki, tylko holter znalazl jeden czestoskurcz( badanie pow. i juz bylo czysto) Tez powidzieli ze ten czestoskurcz moze byc od nerwow i podczas stresu. A on sie pojawil bez zadnego stresu.

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze to się nie przejmować drobnymi dolegliwościami,są to są i trzeba się z tym pogodzić,

ja po drobnym wypadku mam już lata "świetlne",tzn.odczuwam pulsowanie krwi podobnie jak u Ciebie ,wiedząc ,że nic z tym nie da się zrobić /myślę,że uszkodziłam jakiś nerw/,nie przejmuje się,

serce też ma prawo do sporadycznego częstoskurczu,
tylko wyciszenie ,uspokojenie,nie przejmowanie się może Ci pomóc,zapomnij i nie wsłuchuj się w swój organizm,
skoro stwierdzono nerwice to pewnie ja masz ,chodzi o to ,żebyś sam nie potęgował dolegliwości.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...