Skocz do zawartości
Forum

Ból zęba z koronką a reklamacja


Gość Wiesława z W

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiesława z W

Pół roku temu na zębie miałam zrobioną koronkę. Ząb był wcześniej leczony kanałowo. Teraz ten ząb mnie boli, boję się że coś się w niego zrobiło i bedą mi usuwać koronkę, albo że ta dentystka co robiła mi koronkę coś źle zrobiła bo nie miałam skierowania nac żadne zdjęcie ani nic. Teraz się obawiam że będe musiała znowu płacić za koronkę a ona tania nie była. Czy jeśli się okazę ze z tym zębem jest coś nie tak to będę mogła się starać o odszkodowanie? albo przynajmniej o nową koronkę?

Odnośnik do komentarza
W dniu 4.10.2013 o 09:29, Gość Wiesława z W napisał:

Pół roku temu na zębie miałam zrobioną koronkę. Ząb był wcześniej leczony kanałowo. Teraz ten ząb mnie boli, boję się że coś się w niego zrobiło i bedą mi usuwać koronkę, albo że ta dentystka co robiła mi koronkę coś źle zrobiła bo nie miałam skierowania nac żadne zdjęcie ani nic. Teraz się obawiam że będe musiała znowu płacić za koronkę a ona tania nie była. Czy jeśli się okazę ze z tym zębem jest coś nie tak to będę mogła się starać o odszkodowanie? albo przynajmniej o nową koronkę? http://implantytorun.pl/znieczulenie-stosowane-u-dentysty/

Skroro boli to pewnie trzeba to skonsultowac z lekarzem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...