Skocz do zawartości
Forum

Zakażenie kłykcinami kończystymi


Gość o.p

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Rok temu zdiagnozowano u mnie bardzo małe, dla mnie niewyczuwalne, kłykciny kończyste (badanie patomorfologiczne).Przepisano mi maść i po tygodniu lekarz już ich nie widział. Sama zrobiłam research i z niego dowiedziałam się o wirusie HPV. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Znam mojego męża od 8 roku życia, prędzej podejrzewałabym siebie o zdradę niż jego, chociaż sama też nigdy z nikim innym nie współżyłam ( żadne czynności seksualne). Czy jest możliwy inny sposób zakażenia? Oczywiście nie wierzę w ręczniki i toalety, ale czy taki wirus można przenieść palcem innym miejscem na skórze niż narządy płciowe? Wreszcie, czy jest możliwość, że badanie wycinka skóry zostało przekłamane?czy powinnam zrobić test na obecność hpv, czy takie badanie patomorfologiczne było jego bezpłatna wersją? Czy jeśli jestem nosicielem hpv, każda cytologia powinna wychodzić alarmująco?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nie, mąż również, znamy się od 8 roku życia, jesteśmy najlepszymi przyjaciółmi, więc naturalnie to wie. Jestem ciekawa, czy jeśli na zleceniu badania wycinka było napisane badanie pod kątem wykrycia kłykcin kończystych, czy taki patomorfolog mógłby się tym zasugerować?kurcze nie chce nikogo oskarżać, ale naprawdę wierze mojemu partnerowi bardziej niż sobie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...