Skocz do zawartości
Forum

Jaki jest wasz ulubiony strój na co dzień?


Gość Tabakiera

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tyldzina

hej,
oj,,,ja tu się nie popiszę, bo na co dzień po prostu zakładam to co już mi się zniszczyło, zeby nadawało sie "do ludzi", czyli jakas bluzka z niezchodzącą plamką- najcześciej bawełniane nosze bo ciepłe i wygodne a latem chłodne. Ta zasada nie obowiązuje w porzypdku spodni, bo tak na miasto, na uczelnie noszę dżinsy a są za mało wygodne po domu- tu najczęściej noszę po prostu dresy na gumkę. jeszcze tylko w chłodniejsze dni szyku nadaje sweter z za krótkimi rękawami i jestem perfekcyjną panią domu;)
szkoda mi wywalać rzeczy które są wygodne, ale troche podniszczpone, dlatego właśnie"wykańczam je" w domowych warunkach.

Odnośnik do komentarza
Gość Tyldzina

nieźle, dopiero jak przeczytałam wasze opisy zrozumiałam o co chodziło załozycielce tamatu, myślłam , że chodzi o takie ciuchy po domu:P
Dobra,no to gdy wychodzę juz ze swojej jaskini;) to najczęściej na dole mam dżinsy- raczej takie wąskie, rurkowate, a na górze jakąś luzacka koszulke, bluzeczke, buty najczęściej płaskie- albo sportowe, ale nie jakies rózowo-seledynowe:P, tylko takie nierzucające się oczy. Moj ulubiony kolor to beż.

Odnośnik do komentarza

Na pewno warto postawić na coś wygodnego i dopasowanego do Twoich preferencji. Wiele kobiet zazwyczaj ma dylemat jeśli chodzi o dodatki - torba czy plecak? Jeśli chcesz postawić na coś co Cię wyrazi nie jest to łatwy wybór. Polecam poczytać https://www.brytyjka.pl/plecak-czy-torebka-dziewczyny-wybierajcie-plecaki-cid-299.html i wesprzeć się znajdującymi tam pomysłami. 

Odnośnik do komentarza
Gość martaś

Na co dzień chodzę w dresach. Pracuję w domu i tak mi najwygodniej. jednakże strój domowy nie oznacza  wyciągniętej , poplamionej koszulki. Nawet w domu lubię cuć się kobieco. Ostatnio w sklepie cross jeans kupiłam czerwone, welurowe spodnie dresowe. Są elastyczne i przewiewne. Ładnie układają się na nogach. Pasie mają ozdobną złotą nitkę. Chodzę w nich od momentu kupienia. Kolana się nie wypychają a welur nie przeciera. Prałam je na razie raz i nic w nich się nie zmieniło. A dwa dni temu dokupiłam w tym samym sklepie bluzę do kompletu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...