Skocz do zawartości
Forum

Rozejście się blizny po cesarce przy kolejnej ciąży


Gość KASIA138

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KASIA138

Obecnie jestem drugi raz w ciazy w 35tygodniu ciazy, pierwsza mialam poprzez ciecie cesarskie powod duze dziecko mialo wazyc ok 5kg i drugi powod to zlamana miednica 3lata wczesniej. Obecnie moj ginekolog mowi ze bedzie ciecie bo mam cienki odcinek dolny i jest ryzyko pekniecia macicy, ostatnio na wizycie powiedzial ze mam dziure w miejscu wczesniejszej blizny, czy to jest mozliwe zeby blizna juz teraz sie rozeszla i czy ja wogole moge tak sobie chodzic bez zadnego ryzyka dla mnie i dla dziecka do konca ciazy, czy powinnam juz lezec w szpitalu. Bylam w szoku jak uslyszalam ze jest "dziura" i z tego calego zszokowania nie zadalam tych wszystkich nurtujacych mnie pytan mojemu ginekologowi a w inernecie niewiele moglam znalesc na ten temat. Moje pytanie brzmi czy jest teraz jakies ryzyko dla mnie i dziecka czy powinnam juz byc w szpitalu czy blizna bedzie dalej sie rozchodzic i kiedy powinnam miec przeprowadzone ciecie cesarskie.

Odnośnik do komentarza

Kochana! zamiast się stresować znajdz numer telefonu i zadzwon do niego. Możesz też umowic się na następną wizytę, stres szkodzi nie tylko Tobie, ale dziecku również. Niestetyy fachowej rady nie moge udzielić i wątpię aby ktokolwiek tutaj był w stanie. Pozdrawiam gorąco.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...