Skocz do zawartości
Forum

Korek analny a uszkodzenie odbytu


Gość Maksimka

Rekomendowane odpowiedzi

Na dzień dzisiejszy nie uprawiam sexu analnego ale lubię w łóżku mieć parę gadżetów więc kolejnym zakupem był zestaw stalowych korków i jak się okazało już przy drugiej zabawie z nimi  nie było problemu by włożyć  rozmiar L myślę że najlepiej ten mi pasuje a jeśli chodzi o niespodzianki to wyjmuje sama w łazience po wszystkim

Odnośnik do komentarza
Gość Korkowa wpadka
W dniu 27.09.2013 o 13:16, Gość Maksimka napisał:

Bardzo lubimy z mężem zabawy w łóżku i różne eksperymenty. ...Kochana do Ciebie i innych kobiet...sytuacja z dziś pokusił mnie korek analny w trakcie no to został włożony w pupę i na pieska z tym korkiem w środku sex klasyczny...moje zdziwienie gdy się okazało że korek został wessany...próby wyjęcia mąż, ja sam kilkanaście razy ...już weszłam nawet do samochodu ale po drodze kazałam zawrócić ja z tym na szpital nie chce...kolejne próby pokazuje się krew sporo krwi...to moja 1 przygoda z korkiem jestem tam bardzo ciasna do deto stres boli jak diabli. Ale w końcu parci dużo parcia i lubrykantu dosłownie wepchałam z ogromnym bólem ręke bo korek ytknoł po prawej o obrucił się. Wyjełam go w końcu i przy oględzinach korka odpadł z niego ten duży kryształek. Jak ja dziękowałam w myślach że po wyjęciu a nie w środku....uważajcie na korki z oczkiem są za małe ja jestem mega wąska ale w czasie sexu mięśnie same wciągnąć mogą korek a to się może tragicznie skończyć. Gdyby to oczko odpadło w środku mogłoby nawet zabić...piszę to bo wyjełam go godzinę temu a nadal trochę krwawię a szukając pomocy w necie zero porad...

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.07.2018 o 19:03, Gość pytanieee napisał:

a po jaki ch*j ten korek? Dla przygotowania dupy dla grubszego penisa, czy dla wyzwolenia orgazmu analnego?
Do chuja pana, kto zna choć troszkę anatomię i fizjologię, to wie, że mm. gładkie odbytnicy nie mają prezentacji w mózgu w Ośrodku Rozkoszy, zatem jest to tylko grzebanie w szambie i możliwość zranienia śluzówki odbytnicy i później efektem będzie rakowata nadżerka i stomia. Kobieto, dla chłopa, który nie może się spuścić w twojej luźniejszej pochwie ryzykujesz życie, a może ty jesteś kaleką oziębłą i szukasz orgazmu w dupie? Noooo, rence opadajom, gdyby głupota miała skrzydła, to by spierdoliła na 4 wiatry od takiej głupiej baby.Sorki, ale to szczera prawda.

No jednak jesteś de*il 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.12.2021 o 09:24, Gość gość napisał:

Na dzień dzisiejszy nie uprawiam sexu analnego ale lubię w łóżku mieć parę gadżetów więc kolejnym zakupem był zestaw stalowych korków i jak się okazało już przy drugiej zabawie z nimi  nie było problemu by włożyć  rozmiar L myślę że najlepiej ten mi pasuje a jeśli chodzi o niespodzianki to wyjmuje sama w łazience po wszystkim

Robisz identycznie jak ja a dopowiem jeszcze że gdy jest korek w tyłku to w pochwie uczucie jak by kochany miał dwa razy grubszego super uczucie 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...