Skocz do zawartości
Forum

Korek analny a uszkodzenie odbytu


Gość Maksimka

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że takie gadżety erotyczne są wykonane tak, aby właśnie jak najmniej uszkodzić to, do czego służą. Warto jednak pamiętać o tym, aby było odpowiednie nawilżenie tych okolic i żeby nie robić niczego na siłe. Jak boli, albo czujesz dyskomfort, po prostu przerwijcie.
Od czasu postu mineło troche czasu i możliwe, że te doświadczenie masz za sobą - mam nadzieję, że udane.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Prędzej czy później słoneczko się rozciągnie i z tym wiele kłopotów będzie . Wiem bo sam tak robiłem , doznanie efektowne , ale kłopot później . Jeśli jednak wielka pokusa i przyjemność to z wszelkimi rozsądnymi wymogami -krem , mniejsza wielkość ! Ostrożnie , nie przesadzać !

Odnośnik do komentarza
Gość sm-toys.pl

Na początek powinien być korek o średnicy 30mm.
Przed korkiem trzeba pupę przygotowywać - nawilżenie + dotykanie i penetracja palcem.
Oczywiście "przed" należy zadbać o higienę, ale to już chyba dziś standard.

Odnośnik do komentarza
Gość Anet i Rafał

Ja korek analny dostałam od męża w prezencie i powiem ze ani myślałem żeby go sobie gdziekolwiek władać, po mięsięcu czasu gdy męża nie było w domu stwierdziłam ze spróbuje, jak jest naprawdę z tym korkiem. Jak na pierwszy raz poszło szybko sprawnie i bez problemów :-)) dziwne uczucie wypełnienia które po chwili mijało a jednocześnie podniecało ,oczywiście sprawdziłam jak jest z tym podczas chodzenia sprzątania i zakupów .
Po około godzinie stwierdziłam ze jest naprawdę przyjemnie a jednocześnie dziwnie podniecająco hmm sama nie wiedziałam jak to odbieram więc postanowiłam zrobić krok dalej i poświęciłam chwile żeby sobie zapalić papieroska co robie tylko po dobrym stosunku :-)) ale ze byłam sama w domu trochę mnie poniosło i stwierdziłam ze zrobie sobie sama dobrze , i ku mojemu zdziwieniu trwało to tak krótko ze skończyłam z orgazmem szybciej niż wypaliłam papieroska . Noo to by było na tyle w temacie korka analnego polecam spróbować na spokojnie i dać sobie chwile na przyzwyczajenia a potem to juz z górki .

Odnośnik do komentarza
Gość pytanieee

a po jaki ch*j ten korek? Dla przygotowania dupy dla grubszego penisa, czy dla wyzwolenia orgazmu analnego?
Do chuja pana, kto zna choć troszkę anatomię i fizjologię, to wie, że mm. gładkie odbytnicy nie mają prezentacji w mózgu w Ośrodku Rozkoszy, zatem jest to tylko grzebanie w szambie i możliwość zranienia śluzówki odbytnicy i później efektem będzie rakowata nadżerka i stomia. Kobieto, dla chłopa, który nie może się spuścić w twojej luźniejszej pochwie ryzykujesz życie, a może ty jesteś kaleką oziębłą i szukasz orgazmu w dupie? Noooo, rence opadajom, gdyby głupota miała skrzydła, to by spierdoliła na 4 wiatry od takiej głupiej baby.Sorki, ale to szczera prawda.

Odnośnik do komentarza
Gość Jałówka 40

Worek 1,5 litra może bez problemu pomieścić kał krowy, więc szczęśliwiec mający taką STOMIĘ praktycznie może pełny miesiąc nie korzystać z toalety, zaoszczędzając na wodzie do spłuczki i wodzie ciepłej do podmywania d*py.
Słyszałam, że producent zastanawia się nad stomią dla mężczyzn do uprawiania seksu analnego. Dotychczasowa lalka silikonowa sterowana komputerowo, do uprawiania seksu, kosztuje >6,5 tys $. Myślę, że taka uniwersalna stomia będzie dużo tańsza.

Odnośnik do komentarza
Gość Do Fanki II

Nie którzy, lecz ty niedroga Fanko II zioniesz nie tylko głupotą, ale i wioskowym gnojem, gdysz pewnie dajesz dupy całej wiosce i jeszcze dodatkowo chwalisz zapach gnoju. Fuj
HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Nie ma takiego wyrazu "nie którzy", zatem wal jeszcze do potstawufki po nauki, zamiast chwalić tu na forum smród analny i stomię i pierdolić, że korek średnicy 30 mm nie uszkodzi dupy, bo podczas srania gówno też tyle ma i z dupą nic złego się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza

niektórzy moi koledzy łóżkowi, mają już tak rozpierdolone zwieracze odbytu, że popuszczają w kolejce po piwo. No ale oni przyjmowali mojego penisa fi 4 cm, Myślę, że siurek 3 cm nic złego dupie nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Gość Rada 101

dla cwelów: zamiast rozpierdalać swoimi wielkimi penisami odbytnice i męskie i żeńskie, wywierćcie w płocie drewnianym dziury o średnicy Waszych siurków, wysmarujcie je tygodniowym gównem i tam się spuszczajcie. Ocalicie wiele dup, a przyjemność może być większa, gdyż możecie wywiercić dziurę ciaśniejszą niż dupy lub pochwy kobiece.

Odnośnik do komentarza
Gość fanka II

Mamusia mówi, że ja nie rosnę i nowej sukienki nie chce mi dać, a już rosnę 14-tą wiosnę i pod stanikiem dobrze mi znać. Miałam kochanka ulubionego, który przynosił mi róży ulubiony kwiat. Raz w łóżku leżę już rozebrana, on przyszedł do mnie i szepnął w ucho: ach ma kochana jak bardzo kocham Cię.. I tak zasnęłam w jego objęciach, a kiedy skończył nie mam pojęcia, bo wtedy nie bolało nic. A gdy minęło 9 miesięcy, mały bękarcik przyszedł na świat. Takiej miłości nie chcę znać więcej, bo taką miłość niech trafi szlag!!!!

Odnośnik do komentarza

Nie którzy, lecz ty niedroga Fanko II zioniesz nie tylko głupotą, ale i wioskowym gnojem, gdysz pewnie dajesz dupy całej wiosce i jeszcze dodatkowo chwalisz zapach gnoju. Fuj
HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Nie ma takiego wyrazu "nie którzy", zatem wal jeszcze do potstawufki po nauki, zamiast chwalić tu na forum smród analny i stomię i pierdolić, że korek średnicy 30 mm nie uszkodzi dupy, bo podczas srania gówno też tyle ma i z dupą nic złego się nie dzieje.

POLONISTKA POLONISTKĘ UCZY "potstawufki" HAAA HAAA DOBRE

Odnośnik do komentarza

Co w tym dziwnego że dziewczyna używa korka kto nie spróbował nie wie o czym pisze ja lubię raz po raz pochodzić w dzień z korkiem w tyłku i tak buduje mega ochotę na sex a mąż widząc że mam korek super się podnieca bo ma o dużo twardszego więc polecam a nie tylko narzekać i krytykować 

Odnośnik do komentarza

Popieram zdanie z postu powyżej ? ja używam teraz rozmiar L stalowy i się tego nie wstydzę poprzedni był mniejszy M i pewnego razu podczas orgazmu przycisnęła go i odbyt go wchłonął wciągnął no i była zabawa by wyjąć ale w końcu mąż jakoś palcami go wydostał dlatego teraz jest większy i w trakcie orgazmu nie cisnę na niego i jest super.

Odnośnik do komentarza

My z partnerem tez uzywamy korka do dupy.Na poczatku bylo dziwnie,zwlaszcza to uczucie jakby ci sie zbieralo na sranie-ci co uzywaja pewnie wiedza o co mi chodzi.Ale pozniej bylo ok.Moj chlopak tez lubi miec zatyczke w dupie.Poczatkowo chcial zeby go smyrac po zwieraczu,a po jakims czasie sam poprosil zeby wsadzic mu korek w dupe.Oboje to lubimy,a to uczucie parcia na stolec jest nawet fajne.W koncu przyjemnie jest sie wysrac,a wyciaganie korka z tylka wlasnie powoduje takie uczucie meeega srania.Fajne to jest,serio..

Odnośnik do komentarza
W dniu 15.09.2021 o 08:40, Gość gość napisał:

Popieram zdanie z postu powyżej ?pewnego razu podczas orgazmu przycisnęła go i odbyt go wchłonął wciągnął no i była zabawa by wyjąć ale w końcu mąż jakoś palcami go wydostał 

To nie moglas go po prostu wysrac?Ty chyba nigdy nie mialas zatyczki w dupie,ze piszesz takie bzdury.Mi juz nie raz korek wpadl do srodka I nawet  nie przyszlo mi do glowy,zeby ktos grzebal mi palcami w dupie,zeby go wyciagnac.Po prostu poczekalam az zacznie mi sie chciec srac I wydalilam go razem z kupa.

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.09.2021 o 14:31, Gość Olga napisał:

Na dziś to nie wyobrażam sobie sexu bez korka w analu po pierwsze uczucie że tam jest mnie podnieca a po drugie czuje jak by mąż miał dużo grubszego ,radzę spróbować to nic nie kosztuje a frajda bezcenna 

Masz rację w 100%  dodam tylko że wystarczy wypróżnić się trochę wcześniej to uczucie parcia po kilku razach zniknie i zostanie tylko super uczucie wypełnienia ja na dziś dzień używa rozmiar L stalowy z kryształem ? nie zniechęcajcie się na początku jak coś nie wychodzi 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...