Skocz do zawartości
Forum

Brak dziewczyny


Gość dino13

Rekomendowane odpowiedzi

Czesć, jestem młodym chłopakiem (18 lat), nie tak dawno wyprowadziłem się do innego kraju, i wiadomo, nikogo sie nie zna itp. Teraz już znam dosc dużo osób, ale nie jakos za bardzo, bo trafiłem do gównianej szkoły i większosć to po prostu debile.

Ale do rzeczy, pracuję obecnie niemal cały dzien, więc nie mam czasu na nic, nie poznaję żadnych dziewczyn obecnie odkąd skończyłem szkołę. Bo gdy się uczyłem to było jeszcze w miarę pod tym względem. Była pewna dziewczyna zza granicy, którą poznałem na kursie i jakos raczej wpadlismy sobie w oko, skończyłem szkołę, dostałem jej numer, miałem się odezwać i w ogóle myslałem, że się ułoży. Ale dziewczyna nagle musiała wrócić do siebie do kraju i zostałem z ręką w nocniku... Nie znam ŻADNEJ dziewczyny, z którą mógłbym być... Nie, żebym odpychał dziewczyny (chyba nie w sumie to nie wiem już teraz sam...) , po prostu nie znam...

Każdy tydzień to to samo. Pon-piątek praca. Piątek-niedziela chlanie z ziomkami, bo zdechłbym w domu.

Zarejestrowałem się na stronie jednoczącą polonię z mojego obecnego kraju, i kilka mi pisało, że jestem "ciacho" itp, ale nie dziękuję, nie chcę pustej panienki patrzącej na wygląd. Już nie wiem jak znaleźć normalną dziewczynę... Czy ktos mógłby mi doradzić?

Odnośnik do komentarza
Gość nietykalna

Hej;) A moze poprostu za bardzo bys chcial jakas poznac i dlatego myslisz, ze nie jestes w stanie? ;) Nie martw sie napewno jakas poznasz w najmniej spodziewanym czasie.. Tylko pamietaj nic na sile;) A tymi pustymi laskami sie nie przejmuj co patrza tylko na Twoj wyglad, dla takich sie nic innego nie liczy pewnie ale pamietaj nie wszystkie takie sa;) Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza

To nie strona z randkami itp typu sympatia. Po prostu strona, która "zcala" emigrantów, jak się ma pytania itp to można tam walić...

Bywałem na imprezkach, dyskotekach, ale poza sprzętem na jedną noc nic innego tam nie ma. Na początku bawiło, ale przestało ...

Odnośnik do komentarza

"Nie szukaj miłości, ona sama się znajdzie."

Pewnie ze się znajdzie, tylko jaka? Krótka odpowiedź: taka która do ciebie nie pasuje. Musisz wiedzieć kogo szukasz i czego oczekujesz. A swoją drogą dino13, chlej dalej z kumplami to na pewno kogoś znajdziesz.. laski przecież na to lecą.
http://www.youtube.com/user/VekanUwodzenie/videos
i książka "Tajemnice największych uwodzicieli" do ściągnięcia z chomikuj. Znajdziesz tam dużo ciekawych rad jak się przełamać i zagadać do kogoś, bo raczej tego nie robisz skoro nie ma ŻADNEJ dziewczyny z którą mógłbyś być. Popracuj nad pewnością siebie to zmienisz zdanie.

koleś który to opowiada w życiu jest sk^&*^&*, ale warto obejrzeć. http://www.youtube.com/user/PrzepisNaSukces?feature=watch

Jeśli masz jakiś problem to na 100% ktoś już go miał

Odnośnik do komentarza

kaska19
Halszkaa
a może zamiast chlać z kuplami wyszedłbyś do baru, poszedł na dyskotekę i tam kogoś poszukał?

Bo na dyskotece znajdzie partnerkę na całe życie.
Powiedzmy sobie szczerze że na dyskoteki chodzi same kure..stwo. Więc wątpie żeby Pan tam kogoś ciekawego znalazł.

Chyba trochę przesadzasz.... moim zdaniem lepiej żeby poszedł na dyskotekę niż siedział i pił... A na dyskoteki wcale nie chodzą same łatwe panienki... to krzywdząca opinia

Odnośnik do komentarza

kaska19
Halszkaa
a może zamiast chlać z kuplami wyszedłbyś do baru, poszedł na dyskotekę i tam kogoś poszukał?

Bo na dyskotece znajdzie partnerkę na całe życie.
Powiedzmy sobie szczerze że na dyskoteki chodzi same kure..stwo. Więc wątpie żeby Pan tam kogoś ciekawego znalazł.

Chyba trochę przesadzasz.... moim zdaniem lepiej żeby poszedł na dyskotekę niż siedział i pił... A na dyskoteki wcale nie chodzą same łatwe panienki... to krzywdząca opinia

Wiem to z własnego doświadczenia i wiem co mówią mi o tym ludzie.

"you suck" - I have about me

Odnośnik do komentarza
Gość Teku1234

Cześć . Mam następujący problem otóż nigdy nie miałem dziewczyny ..a mam prawie 19 lat .ehh jestem nieśmiałym chłopakiem , nie szwendam się po imprezach .. dużo czasu spędzam przed komputerem :( z racji tego że uczę się w szkole informatycznej jak i również dlatego , że nie mam po prostu gdzie iść .Od razu mogę powiedzieć , że nie jestem przystojny.Jestem wysoki (194 cm wzrostu ).Nie wiem co już sam o tym myśleć :( Mam zamiar zacząć ćwiczyć na siłowni , bo dietę zdrową stosuje( interesuje się zdrowym odżywianiem ) choć nie wiem czy to wiele pomoże .Nie powiem ale przeraża mnie to trochę , że mimo takiego wieku nie miałem jeszcze dziewczyny .. Szczerze to nie interesują mnie kobiety które pala papierosy ... ( ponieważ ja nie pale i nie pochwalam tego ) jak i również cwaniactwo (jaka to ja jestem super itd ) wolałbym raczej mieć spokojniejszą dziewczynę :) Cóż na zakończenie mogę powiedzieć , że trochę doskwiera ten smutek ,że jestem samotny, patrząc jak inni idą ze swoimi kobietami .
Byłbym wdzięczny za włączenie się do tematu :)

Odnośnik do komentarza

Jesteś normalnym, fajnym facetem. 19 lat to dopiero czas na poznawanie dziewczyn tak na prawdę, bo wcześniejsze lata to smarkate lata, związki nie są trwałe itp. Po co się dołować :P Jak będziesz miał 30 i dalej będziesz sam to dopiero wtedy możesz zacząć się zastanawiać dlaczego tak a nie inaczej :) Daj sobie czas. Jest tyle miejsc, gdzie możesz kogoś poznać, więc nie martw się. Studiujesz?

Odnośnik do komentarza

:P na studiach nic nie znajdziesz jak pójdziesz na informatykę :P wiem coś o tym :P. Masz zapewne jakieś inne zainteresowania. Zapisz się na coś. Kurs językowy, lub coś co lubisz. Tam się poznaje nowych ludzi i tworzą się nowe grupki przyjaciół, w których sporo dziewczyn się znajdzie, a taka co się z własnej woli dodatkowo rozwija już coś więcej jest warta. Największy problem z osobami takimi jak ty czy ja jest to, że chcemy tych spokojnych itp. ale one też strasznie nieśmiałe i najczęściej siedzą w domach. Więc jak jednak osoba z drugą ma się spotkać jak każdy się wstydzi. Natomiast te śmielsze, które wydawały by się spełniać nasze wymagania, najczęściej są lekko pomylone. Najsmutniejsze jest to, że jak sam coś nie zadziałasz i rzeczywiście jesteś spoko gościem, to w końcu sama ci się przypląta taka co zawróci w głowie i będzie wszystkim tym czego nigdy nie chciałeś, bo taka dostrzeże twój potencjał. Bo najczęściej dobrzy faceci trafiają na złe kobiety i odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Gość Teku1234

W tym rzecz ,że ja chyba nie będę szedł na studia.Mieszkam w małym mieście gdzie praktycznie większość się osób zna z widzenia chociażby , nie ma tutaj nawet gdzie wyjść .. kina ,teatru kompletnie nic , dziura taka że hej ..Co do dziewczyn .. to u nas nie mają za dobrej reputacji większość ... ćpanie , imprezy , picie i dalej chyba nie muszę mówić co :) Mam w przyszłości zamiar się wyprowadzić do większego miasta Poznań , Warszawa lub emigrować ... choć bym tego nie chciał :( zobaczymy co życie przyniesie . Miguel masz rację zgodzę się z tobą .. ale u nas tutaj nawet nie ma tych spokojniejszych one jak są to po jakimś czasie wchodzą w inne towarzystwo i się strasznie zmieniają .

Odnośnik do komentarza

dorotka19
Miguel1388
Największy problem z osobami takimi jak ty czy ja jest to, że chcemy tych spokojnych itp. ale one też strasznie nieśmiałe i najczęściej siedzą w domach. Więc jak jednak osoba z drugą ma się spotkać jak każdy się wstydzi.

I tutaj mój przedmówca ma rację.

nie ma co patowa sytuacja :) ale dużo w niej racji. możecie zawsze się popytać swoich kolegów, przecież oni też mają jakieś tam znajome.

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

Wysoki wzrost to już zaleta. Ale nie o urodzie będzie. Bo nie to co ładne, tylko to co się nam podoba. A każdemu podoba się co innego, choć pewnie są jakieś wykładnie i kanony to jednak miłość nie wybiera. Może kobiecie podobać się za jednym zamachem Brad Pitt i Joaquin Phoenix choć jeden to typowy cukierek, a drugi guma do żucia. Duży plus zawsze mają mężczyźni, którzy mają taką pewność siebie, swobodę i luz (nie mylić z zarozumialstwem itp), ale tak to jest że gdy przebywa się w towarzystwie osoby na której nam zależy ta swoboda z reguły znika.
Mniejsza. Skoro na żywca nie możesz nikogo poznać, to spróbuj przez internet na portalach randkowych chociażby.
Siedząc przed kompem i grając w gry zręcznościowe zamiast joysticka nie wpadnie Ci cudem w ręce dziewczyna. Musisz poszerzyć swoje zainteresowania o takie, które mogą też zajmować płeć przeciwną wtedy dasz szansę na naturalne poznanie kogoś, chociaż przecież napewno też są dziewczyny które interesują się informatyką. Jeśli zależy Ci na związku to w klubie raczej kandydatki nie znajdziesz i nie chodzi o to, że tam przychodzi inny gatunek, bo większość z nas tam chodzi, ale warunki mimo pozornie łatwych są wg mnie trudniejsze jednak na zawiązanie normalniejszej relacji, zwłaszcza dla niewprawionego chłopaka. Choć nie powiem znam dziewczynę, która poznała swojego męża na dyskotece.

W sumie tu sporo samotnych się udziela, można załozyć z tego co się orientuję własne forum.
Więc załóżcie kącik "samotni", albo "szukam kogoś do pary" czy jakoś tak, dający możliwość poznania się tam osobom które kogoś poszukują.

Odnośnik do komentarza

Oj koleżanki kolegów to nie za dobry pomysł :P nie mają ich za dużo a i najczęściej nic z tego dobrego nie wyjdzie. Bo najczęściej ma się znajomych podobnych do nas samych. U mnie jeden kumpel znalazł kogoś przez gierkę internetową i pyla 400km, drugi jak mu nie wyszło z wieloma poznanymi dziewczynami z demotów, ale nabrał tam doświadczenia i to pozwoliło mu przełamać nieśmiałość i zaczepił na wyjeździe jakąś dziewczynę z marketu i tak są razem.
Co do portali randkowych mam mieszane uczucia. Mam na oku taki jeden na którym z założenia powinny być normalniejsze dziewczyny z jakimiś zasadami, ale to tylko założenia, może kiedyś sprawdzę. Jednak na razie mam ważniejsze rzeczy na głowie. Tak jak mogę ci doradzić coś, to bądź ostrożny i to bardzo. Bo jeżeli się zaczniesz spotykać z jakąś a będzie to dla ciebie pierwszy bliższy kontakt damsko-męski to może ci naprawdę niezdrowo odwalić. Równorzędnie mi i kuzynowi się coś posypało, dla niego to była pierwszy bliski kontakt i nie potrafi do siebie dojść mimo, że wie iż nic z tą osobą by dobrego nie było, jest bardzo logiczną osobą we wszystkim co robi a nie potrafi z tym sobie poradzić i sam siebie nie rozumie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...