Skocz do zawartości
Forum

Jakie macie zwierzaki w domu?


Gość Elizjum

Rekomendowane odpowiedzi

My mamy cały "zwierzyniec" kota, psa, i królika:-) wszyscy się świetnie dogadują pory posiłków też mają razem, wiadomo królik w swojej klatce:-) ale kociak i psiak jedzą posiłki razem. Jakiś czas temu psiakowi zmieniliśmy na karmę na suszoną z Doliny Noteci, a że teraz wyszła i wersja dla kociaków to i kot dostaje to co najlepsze:-)

Odnośnik do komentarza

Nasz dom jest zamieszkany przez zwierzęta. Mamy kota, psa i królika - wszyscy świetnie się dogadują. Pory posiłków to prawdziwa uczta, podczas której wszyscy są razem: kotek, piesek oraz królik a ja w pobliżu z jedzeniem dla nich.  W tym roku zmieniliśmy karmę dla psa na suszoną karmę Doliny Noteci, a teraz, gdy pojawiła się wersja dla kociąt, kot też dostaje to, co najlepsze!

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to nie aranżacja akwarium stanowi problem, a właśnie rybki chcemy mieć, a na przykład to, co się sprawdza w pielęgnacji takiego miejsca zamieszkania rybek. Bo widzicie, sam aranż może mi wykonać firma Akwarlux, z nimi będę miała totalnie wszystko i wcale się z tym nie dziwię. A Wy jak sądzicie? O czym mam pamiętać, jak uważacie? 

Odnośnik do komentarza

U nas można powiedzieć że mamy cały zwierzyniec bo oprócz dwóch psów mamy kociaka i dosyć głośnego kanarka ? robi nam pobudki dosyć wcześnie ? kociak jest niewychodzący natomiast psiaki wiadomo spacerki są codziennie czasem po kilka godzin. Pory posiłków naszego domowego zoo to zawsze zabawa niestety nie każdy z naszych zwierzaków je o tej samej porze ale na szczęście znaleźliśmy karmę którą kupujemy w jednym miejscu i dla psiaków i kota. Teraz całej trójce podajemy karmę suszoną z Doliny Noteci.

Odnośnik do komentarza

My mamy jednego psiaka i zastanawiamy się nad drugim. W porze karmienia sprawdza się u nas karma suszona z Doliny Noteci zamawiamy ją przez sklep internetowy Dolina Noteci - Karmy dla zwierząt i akcesoria - sklep internetowy (dolina-noteci.pl) paczki przychodzą bardzo szybko. Sama karma ma super skład ok 80% mięsa i podrobów plus dodatki owoców i warzyw. U naszego kundelka się bardzo dobrze sprawdza a to jest przecież najważniejsze aby piesek był zdrowy i zadowolony

Odnośnik do komentarza

U nas w domu jest tylko psiak, mamy go ze schroniska nie jest to szczeniak tylko już dorosły pies miał swoje nawyki zarówno z zachowaniem jak i z żywieniem teraz wprowadziliśmy mu karmę suszoną z Doliny Noteci. Wcześniej jadł tylko suchą ale po wizycie u weterynarza postanowiłem zmienić mu karmę na lepsza:-)

Odnośnik do komentarza

U nas w domu mamy po równo jeden kot i jeden pies na szczęście się dogadują i nie tak ja w powiedzeniu że pies z kotem ? Kot w sumie był pierwszy więc psiak trochę przejął zachowania kota np. po załatwieniu się pies zakopuje swoją kupę tak jak robi to kot bo wiele razy widział to u kota ? jedzą razem na szczęście nie podjadają sobie jedzenia tutaj jesteśmy spokojni każdy ma swoją ulubioną porcję karmy suszonej z Doliny Noteci.

Odnośnik do komentarza

Ja mam swoją kotkę Lilie, akurat dużym problemem było na początku drapanie wszystkiego. Dlatego zdecydowaliśmy się na zakup dobrego drapaka, który udało mi się znaleźć w bardzo dobrej cenie Trixie Drapak kartonowy Wild Cat w sklepie https://3kocieprzygody.pl/product/trixie-drapak-kartonowy-wild-cat/ Polecam zerknąć i się przekonać, a co najważniejsze sobie z tym problemem poradzić :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...