Skocz do zawartości
Forum

Jakie macie zwierzaki w domu?


Gość Elizjum

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam koty. 

Każdego dnia obserwuje moje pieszczochy i podziwiam jak zwinne, z gracją i niemal bezszelestnie poruszają się po domu.. Ich delikatne łapki truptają po domu.. Niby małe, milusie koteczki..bo jest ich dwoje. Tak.. Takie mam o nich zdanie za dnia. Ale w nocy gdy zapada cisza w domu zmieniam o nich zdanie. Moje bezszelestnie kociątka zmieniają się w nocy w stado słoni które przemierza mieszkanie w gonitwie i wariacjach z prędkością światła.

Pewnie nie jednemu to przeszkadza ale jak tylko budzi mnie moje kochane stado tylko dwuch słoni śmieje się w głębi że niby bezszelestnie a jednak nie do końca.

Kocham je za to jakie są.. Jak nie stado biegające z prędkością światła to mruczenie nad uchem bo czas na pieszczoty budzi mnie niemal co noc. Ach te koty...

https://zwierzaki.pl/mruczenie-kota

Swoją drogą mozna poczytac sobie tutaj o tym co oznacza mruczenie. Nie zawsez jest to zadowolenie 

Odnośnik do komentarza

My mamy owczarka niemieckiego długowłosego. Jonny ma zaledwie 10 miesięcy, ale jest już spory. Przeszedł już dawno na karmę dla dorosłych psów, bo wymagania ma większe i apetyt również. Postawiliśmy na hypoalergiczną karmę https://empireshop.pl/karmy-hipoalergiczne-dla-psow/karma-dla-owczarka-niemieckiego bo wcześniej miał inną i mielismy wrażenie, że łuszczy mu się skóra pod sierścią. Teraz jest już okej, nie zmieniamy karmy, a do tego czasem dajemy mu surowe mięso. Owczarki niemieckie to rasa pierwotna dlatego zalecana jest także czasami porcja surowego mięsa, oczywiście dobrze oczyszczonego. 

Odnośnik do komentarza

Ja mam dwa kociaki, słyszałam, że koty lepiej wychowują się "w stadzie", więc od razu adoptowałam właśnie dwójkę. Żeby zapewnić im w domu odpowiednią dawkę rozrywki, kupuję różne gadżety, ostatnio w sklepie Tukan24 kupiłam takie schodki dla kota https://www.tukan24.pl/trixie-schodek-dla-kota-do-montazu-na-sciane-18-x22-cm-kremowy-p-10656.html moje zwierzaki je uwielbiają ?

Odnośnik do komentarza

u siebie nie mam w tym momencie zadnego zwierzatka. Chcialabym miec, ale mam taką pracę, ze nie mialby sie kto nim zajmowac. Szczerze mowiac to podziwiam osoby, ktore nie boją sie zostawiac pupila na kilka, kilkanascie godzin samego, kiedy sami idą do pracy. Z jednej strony zwierzak moze narobic totalnego balaganu. Poza tym moze nabrudzic. A inna kwestia jest taka, ze moze mu stac sie jakas krzywda. Dlatego w tym momencie nie mam zadnego pupila, ale jak uda mi sie zwolnic tempo w swoim życiu, to na pewno sie zdecyduję. Musze to jednak wszystko przemyslec, a potem dobrze zorganizowac

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...