Skocz do zawartości
Forum

Ekstremalny świąd tylko miejsc intymnych


Gość Mnichuuu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam ekstremalny problem ze świądem. Pojawiło to się w marcu, a teraz świąd jestniewyobrażalnie mocny. Co przyjchodzę w zpracy muszę iść do łazienki z ostrym przedmiotem (łyżka z ostrą krawędzią) i drapię, ze aż niszczę naskórek (sypie się) do momentu aż zacznie mnie piec (wolę pieczenie niz swędzenie bo jest mniej uciażliwe), gdzie nigdzie jest świąd tak silny ze wciskam w skórę, powodując rany z krwią. Świąd jest tylko w miejscach intymnych (wszędzie). Proszę o jakieś uniwersalne preparaty na świąd, które by zaleczyły dolegliwosci. Dodam że na początku myślałem że to proszek, lub kosmetyki, niestety wymieniłem wszystko na hipoalergiczne preparaty Biały Jeleń. Nic nie dało.

Odnośnik do komentarza

angela325
~Tabakiera
to tak dzwoń dfo ginekologa i się z nim umów na wizytę... (...) jakiegoś dopochwowego probiotyku.

Szyderstwo czy brak umiejętności czytania ze zrozumieniem?

wybacz ale nie rozumiem? o co chodzi sama jej zalecasz wizytę u lekarza, ja dodatkowo podaję jakie leki może kupić bez recepty aby ulżyć sobie w cierpieniu

Odnośnik do komentarza

Czyli brak umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Jeżeli ktoś pisze "MYŚLAŁEM" i "WYMIENIŁEM"to raczej nie jest kobietą tylko MĘŻCZYZNĄ i polecanie mu wizyty u ginekologa chyba jest niezbyt na miejscu. A poza tym środki na grzybicę intymną u kobiet, nie wiadomo czy są odpowiednie dla facetów

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

tu masz rację źle przeczytałam, ale:
1. facet może iść do ginekologa, bo do niego nie jest potrzebne skierowanie, więc jeśli bardzo cierpi to nie widze w tym problemu. Lekarz ginekolog zna budowę ukladu i żeńskiego i męskiego... i ginekolog mu nie odmówi.
2. Clotrimazolu i tantum rosa mogą używać zarówno mężczyźni jak i kobiety.

Odnośnik do komentarza

Ginekolog zajmuje się wyłącznie kobietkami. Jak już to powinien iść do androloga, ale w mniejszych miejscowościach to nie wiem czy go znajdzie. Może iść do dermatologa, też nie trzeba skierowania, ale mogą być kolejki. Dlatego dobry rozwiązaniem jest iść do lekarza pierwszego kontaktu aby dał mu jakieś leki na złagodzenie dolegliwości.
A co do leków. Wiem, że mężczyźni i kobietki mają trochę odmienne pH okolic intymnych. Jeżeli jesteś pewna, że te leki nie pogorszą sprawy u faceta to ok :)

Kocha się nie za cokolwiek, ale pomimo wszystko kocha się za nic.

Odnośnik do komentarza

co do ginekologa to nie tylko sama byłam świadkiem jak mój ginekolog przyjmował pacjenta :) tuż przede mną. NA moje pytanie że przeciez on przyjmuje tylko kobietki stwierdził, że pan nie mógł wytrzymać swędzenia a on jako facet go rozumie :) Co do leków to na bank mu nie zaszkodzą a przynajmniej ulżą w cierpieniu :)
Fakt najlepszy byłby androlog, ale jak sama stwierdziłaś z nimi ciężko, nawet w dużych miastach ciężko ich znaleźć. W sumie to ciekawe czemu/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...