Skocz do zawartości
Forum

Odejście dziewczyny z powodu charakteru chłopaka


Rekomendowane odpowiedzi

Ja czytam od początku Twoje wypowiedzi ,
chodzi mi o to ,że szkoła uwodzenia uczy bajeranctwa ,jak poderwać dziewczynę itp. i faktycznie jest dla nieśmiałych,którzy wykorzystają tą wiedzę ,żeby móc poderwać dziewczynę która im się podoba a nie potrafią,to jest ok,
ale są często tacy co wykorzystają to,do "zaliczania" dziewczyn,a to już nie jest ok,
Ty raczej nie masz z tym problemu,trochę sprzeczne są Twoje wypowiedzi ,raz piszesz,że dziewczyna z Tobą zerwała ,ze względu na charakter a teraz ,że niby dlatego ,że jej we wszystkim ustępowałeś ,coś tu mi nie pasuje do tej układanki,jesteś tu anonimowy ,więc powinieneś dokładnie opisać problem .

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

99iwona
jeste, chora na urojenia czy nie?pomozcie mi prosze

Z Twojego opisu wynika,że jesteś chorobliwie zazdrosna,sama pewnie nie poradzisz sobie z tym problemem,też bym radziła parę wizyt u dobrego psychologa ,bo tą zazdrością zniszczysz Wasz związek /w tym momencie pomyślałam czy nasz bohater Damian nie jest przypadkiem chorobliwie zazdrosny i dlatego dziewczyna zerwała /.

W związku powinno być ZAUFANIE ,bo wtedy nie ma pola do zazdrości,bardzo ciężko a czasem niemożliwe jest życie gdzie na każdym kroku czujemy się kontrolowani ,śledzeni,sprawdzani,koszmar...,jednym słowem ,osaczeni i to przez najbliższa osobę,przy czym niszczymy również uczucie które nas łączy.

Jeśli uważasz ,że sama popracujesz nad tą nieuzasadnioną zazdrością i będzie lepiej to ok,ale jeśli nie to tylko pozostaje wspólna wizyta w poradni małżeńskiej,myślę ,że mąż nie będzie miał oporów bo ma dość tej chorej zazdrości .

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

i co CI to da że się zabijesz? Nic a zranisz wiele osób... Nie każ ich za to że nie ułożyło Ci się z dziewczyną. Po za tym umierają zaprzepaszczasz wszelkie szansy na to że wróci... a nawet jeśli wydaje Ci się na chwilę obecną, że nie ma szans na wasz związek to ludzie potrafią zaskoczyć. Jest wiele historii o tym jak ludzie wracali do siebie po latach, często kilkudziesięciu ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...