Skocz do zawartości
Forum

Stosunek bez zabezpieczenia a infekcja


Gość nieznajoma2013

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nieznajoma2013

Witam. Współżyję z partnerem od pół roku, odbyłam dwie wizyty u ginekologa, na pierwszej przypisano mi globułki na bakterie, kolejną wizytę odbyłam dziś i dowiedziałam się,że jest lepiej ale nie tak jak powinno być. I mam stosować globułki GYNALGIN, ponieważ mam zbyt dużo białego śluzu. Czy istnieje możliwość że to przez stosunek bez prezerwatywy tak się dzieje? Partner nie ma żadnych objawów. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam, zastanawia mnie jedna rzecz... kilka dni temu u mojego chłopaka wykryto grzybicę penisa. teraz zaczyna leczenie. czy musimy żyć w celibacie przez cały okres leczenia? często terapia ciągnie się miesiącami. czy ktoś był w podobnej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

Byłam w podobnej sytuacji, po wykryciu grzybicy pochwy u mnie lekarz kazał wstrzymać się z seksem do momentu wyleczenia. Zarówno ja jaki i mój partner dostaliśmy leki mimo iż u niego żadnych objawów choroby nie było. Jeżeli jesteś zdrowa to zacznij zakładać sobie invag, probiotyk będzie cię chronił przed patogenami. Mimo wszystko na Twoim miejscu zrezygnowałabym z seksu.

Odnośnik do komentarza
Gość nieznajoma2013

~puuszek
Witam, zastanawia mnie jedna rzecz... kilka dni temu u mojego chłopaka wykryto grzybicę penisa. teraz zaczyna leczenie. czy musimy żyć w celibacie przez cały okres leczenia? często terapia ciągnie się miesiącami. czy ktoś był w podobnej sytuacji?

Istnieje coś takiego, jak załóż NOWY wątek ....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...