Skocz do zawartości
Forum

Mam uczucie, że marnuję swoje życie


Gość skyeee

Rekomendowane odpowiedzi

mam 19 lat(jeszcze nie skonczone) i caly czas wydaje mi sie ze marnuje sobie zycie,nie korzystam z niego.w tym roku zdalam mature,ide na studia.niby mam znajomych,chodze na imprezy itd,ale caly czas zatanawilam sie czego jeszcze nie przeżyłam,jakie moje zycie jest nudne.chce sie w zyciu dobrze bawic,imprezowac,ale chodzi tez o zdobycie nowych doswiadczen,zeby po prostu jak najwiecej doswiadczyc,a mam wrazenie ze po prostu marnuje swoje zycie.wiem,ze jestem jeszcze młoda i mam całe życie przed soba,ale wlasnie strasznie boje sie tego ze jak bede starsza to bedzie jeszcze gorzej,ze bede inna osoba,nie bedzie mi zalezalo na imprezowaniu i po prostu nie chce byc starsza,moglbym miec cale zycie 18 lat.co o tym myslicie?co moge z tym zrobic?czegokolwiek bym nie robila caly czas wydaje mi sie ze to za malo,ze powinnam przezywac jeszcze wiecej

Odnośnik do komentarza

Za dużo wymagasz od siebie i swojego życia. Nie skupiaj się tak bardzo na tym co przeżywasz, a czego nie, bo tylko niepotrzebnie się stresujesz :) Życie to nie jest jakaś gra, wyścig że trzeba robić nie wiadomo co i doświadczać Bóg wie czego. Czasami wystarczy wyluzować i docenić to co się ma, a na pewno masz z czego się cieszyć. Chcesz korzystać z życia? Na razie za bardzo narzekasz i tracisz energię. Zastanów się co Cię naprawdę interesuje i rozwijaj pasję. Wychodź w różne miejsca, imprezy itd i tam poznawaj ciekawych ludzi.Ale nie zastanawiaj się ciągle czego Ci jeszcze brakuje, uwierz i powiedz sobie że jest ok. I co najważniejsze do życia podchodź z uśmiechem i optymizmem. A wtedy wszystko wyda się fajniejsze :)

Odnośnik do komentarza

Rozumiem Cię w pełni. Właśnie studia są najlepszym okresem w życiu człowieka do zdobywania nowych doświadczeń, imprezowania, poznawania życia, itp, itd więc wszystko przed Tobą. A jak będziesz mieszkać gdzieś poza domem no to już w ogóle masz ku temu świetną okazję!Nie szukaj na siłę wrażeń i doświadczeń bo możesz się wpakować w kłopoty, nic na siłę. To tez zależy, o co konkretnie Ci chodzi ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...