Skocz do zawartości
Forum

Duszności, ból głowy oraz obrzęk śluzówki nosa


Gość Smile0206

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem a mianowicie dwa lata temu stwierdzono u mnie obrzęk śluzówki nosa a byl to prawie lipiec, w ciaggu roku sytuacja sie poprawiła , bylo w miare ok. W zeszlym roku znowu lipiec czulam sie juz zle ale nie skojarzylam tych faktow ze soba. W maju tego roku stwierdzono u mnie refluks nadszedl lipiec piekny miesiac wakacji a ja caly przesiedzialam w domu ze straszym bolem glowy, mineły doslownie 30 dni i bol przechodzil z kazdym dniem. Od wczoraj zas mam jakies dziwne duszność i zastanawiam sie czy to wszystko nie jest jakos ze soba powiazane. Nie wiem czy kolejny raz udac sie do lekarza i sugerować alergie a teraz jak doszly te duszności obawiam sie astmy.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Opisane przez Panią objawy rzeczywiście wydają się mieć tło alergiczne. Zdecydowanie proszę zatem ponownie udać się do lekarza podstawowej opieki zdrowotnej i szczegółowo opisać swoje objawy i wątpliwości. Lekarz powinien Pani wysłuchać, zbadać i ewentualnie skierować do specjalisty alergologa. Proszę bowiem pamiętać, że szczegółowa diagnostyka alergii nie należy do kompetencji lekarza rodzinnego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...