Skocz do zawartości
Forum

Jaki rodzaj depilacji laserowej wybrać?


Just4

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma trwałego usuwania owłosienia. Stosując laser czy IPL z RF-em można uzyskać osłabienie wzrostu, rozjaśnienie owłosienia, włosy będą słabsze. Po pierwszym zabiegu często włosy mogą rosnąć szybciej, ale jest to chwilowe. U osób z zaburzeniami hormonalnymi efekty mogą być dużo gorsze i często u nich właśnie istnieje problem z nadmiernym owłosieniem. Warto zasięgnąć konsultacji z ginekologiem, żeby wykluczyć zaburzenia hormonalne. IPL z RF dużej mocy daje podobne efekty jak laser, ale takich nie znajdziesz w salonach kosmetycznych, które dysponują aparatami niskiej mocy.

Odnośnik do komentarza

sabinamusial
Każda depilacja laserowa jest skuteczna tylko, że przy większej ilości zabiegów :)

Dokładnie tak :-). Wszystko zależy od zawartości melaniny we wnętrzu włosa oraz od jego grubości. Im ciemniejszy i grubszy włos - tym efekty są szybciej widoczne. Niekiedy już po trzech zabiegach laserowych uzyskujemy bardzo zadowalające rezultaty. Termin "trwała epilacja" odnosi się do tego, że efekt zabiegu utrzymuje się przez kilka lat. Czasem warto wykonać sesję przypominającą po upływie roku, aby "dobić" włoski, które pozostały.

Odnośnik do komentarza

Dobrej i profesjonalnej porady udzielą Ci w profesjonalnym gabinecie depilacji laserowej laser glamour w łodzi. sama skorzystałam i jestem zadowolona, na prawdę warto na dłuzszy czas mieć to z głowy. nie pożałujesz ;) polecam też wypróbowanie mikrodermabrazje diamentowa, korundową czy mezoterapie. więcej info http://www.laserglamour.pl/index.php/zabiegi-depilacji-laserowej-w-lodzi/laser-light-sheer-duet-lodz.html

http://www.laserglamour.pl

Odnośnik do komentarza

Dziewcyzny a czy któraś zwas posiada włąsny depilator laserowy?? mocno się zastanawiam nad zakupem modelu ipl babyliss, sporo osób go chwali, a ja już mam dośc golenia nóg, zwykły depilator mi się nie sprawdził, bo to mnie na maksa bolało nawet po kilku miesiącach stosowania :(

Odnośnik do komentarza

Dobór zabiegu uzależniony jest od koloru skóry oraz włosów. Zdecydowanie polecam lasery, w przypadku jasnej karnacji i ciemnych włosów- lasery diodowe, działające na melaninę (Milesman, Lightsheer, Paloma Vectus), natomiast jeśli skóra jest ciemna a włosy bardzo jasne to sprawdzą się lasery Nd:Yag (np laser Gemini). Ilość zabiegów to 4-6 natomiast jest to również kwestia indywidualna.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Gość gabrysiacza

~pillkola
Dziewcyzny a czy któraś zwas posiada włąsny depilator laserowy?? mocno się zastanawiam nad zakupem modelu ipl babyliss, sporo osób go chwali, a ja już mam dośc golenia nóg, zwykły depilator mi się nie sprawdził, bo to mnie na maksa bolało nawet po kilku miesiącach stosowania :(

mam ten depilator od paru miesięcy, super jest :) już kilka zabiegów za mną, efekt już jest a największy plus za to że można sobie robić depilację tego typu w domu i w sumie długo to nie trwa

Odnośnik do komentarza

Wiesz, że tak naprawdę nie jest to depilacja laserowa ale depilacja światłem? Jest to depilacja ipl, czyli wiązka światła na skórę:
http://depilacjalaserem.info.pl/depilacja-laserowa-w-domu-czy-w-salonie/

Na stronie jest to opisane.Jeśli chcesz aby były dobre efekty polecałabym zapisać sie na light sheer, który jest aktualnie jednym prawdziwym laserem, który rzeczywiście jest w stanie przynieśc dobre efekty.

Bo ipl daje efekty tylko na 8 tygodni.

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze to sprawdzić, czy na pewno depilacja jest wykonywana laserem, wiele ludzi wciąż się łapie na IPL. Sama się kiedyś tak dałam nabrać, wydałam sporo pieniędzy i byłam na kilku zabiegach, a włosów nadal dużo było. Zraziłam się na długo ale wreszcie się zdecydowałam na depilację laserowym w loveskinclinic. Jestem po dwóch zabiegach i włosy są wyraźnie przerzedzone, już nie mogę się doczekać ostatecznego efektu :)

Odnośnik do komentarza

Najskuteczniejszy w walce z owłosieniem jest laser diodowy, ponieważ jego wiązka jest skupiona.Działanie lasera diodowego opiera się na zasadzie selektywnej fototermolizy. Melanina zawarta we włosie pochłania selektywnie energię, co prowadzi do termicznego uszkodzenia struktur włosa odpowiedzialnych za jego wzrost bez naruszenia tkanek sąsiadujących. Polecam lidera wsród laserów diodowych czyli depilację laserową Vectus, która jest wykonywana w Clinica Cosmetologica dr Igora Michajłowskiego.

Odnośnik do komentarza
Gość Hermionaina

Hej, a co myślicie o Epilfree? Podobno zabieg można wykonywać nawet w wakacje, słońce nie stanowi problemu, a ja jak zawsze obudziłam się za późno ;) Urlop mam we wrześniu, więc do tego czasu chciałabym się pozbyć owłosienia. Planuję się wybrać na zabieg :)

Odnośnik do komentarza

Odradzam ipl. Mozna chodzić na 5, 10, 20 zabiegów a i tak efekt nie będzie na zawsze. Tak wieć stracicie pieniaze. Nie jest to depilacja laserowa ale depilacja swiatłem.
Jesli laser to jedynie vectus. Jest to aktualnie najnowoczesniejszy laser diodowy, na który mozna się zapisać i w przeciwieństwie do ipl rzeczywiście daje trwałe efekty!
W Gdyni warto jest zapisać się do tego miejsca:
Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Rejestracja: +48 791 600 607
Tutaj jest równiez opisane czemu wybrać właśnie ten laser: https://vectusgdynia.pl/dlaczego-laser-vectus/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...