Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Zdrowo wybielone zęby"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec testowania...szkoda:( ale ja się tym nie martwię, bo już mam zmagazynowane zapasy na dłuuugggooo... długo:) Tak więc pasta Advance White zostaje ze mną na zawsze hihihi:) i to nie tylko z tego powodu, że cudownie i szybko, ale i bardzo delikatnie, wybiela zęby, ale dlatego, że moje samopoczucie oraz komfort psychiczny znacznie się poprawił. Tak, tak właśnie za sprawą pasty, nie możliwe? A jednak tak jest:) Pasta ma cudowną, jak dla mnie, konsystencję przypominającą apetyczną piankę no... może mus, a zapach przywołuje wspomnienia z dzieciństwa.Czyszczenie to sama przyjemność!. Mikrodrobinki zawarte w paście wykonują swoje zadanie w 100%. Wszelkie przebarwienia, osady z przestrzeni międzyzębowych zniknęły bezpowrotnie pomimo tego, że nie zmieniłam diety i nie unikam potraw, które mogą powodować przebarwienia i zmianę ph w ustach. Moje ząbki lśnią jak perełki, policzki są czyściutkie i takie gładkie...Uczucie czystości i świeżości w jamie ustnej pozostaje na bardzo długo. Teraz mogę uśmiechać się bez ograniczeń... szeroko rozchylając usta, a niech wszyscy mi zazdroszczą:) Dodatkowym atutem jest cena, którą byłam zaskoczona podczas zakupów, myślałam, że taka rewelacyjna pasta będzie znacznie droższa, a tu miła niespodzianka:) Poza tym, nie stosuję już płynów do płukania aby dokładniej oczyścić trudno dostępne miejsca, bo tym zajęły się mikrodrobinki:) Tak więc same superlatywy! Jedno co można byłoby zmienić to nakrętka ( o tym już pisałam) mogłaby być większa, aby można było na niej stawiać pastę, ale jak jej nie będzie to też nie problem, może stać w kubeczku:) Jest to produkt, który polecam z całego serca i z czystym sumieniem ( dowód zawsze mam przy sobie hihihihi). W moim otoczeniu liczba członków Towarzystwa Miłośników pasty ADVANCE WHITE firmy ARM& HAMMER wzrasta:) I dobrze, tak powinno być:) Dobrymi doświadczeniami należy się dzielić:)
Strasznie się cieszę, że dzięki abcZdrowie.pl mogłam odnaleźć pastę, jakiej poszukiwałam i której stosowanie daje mi wiele radości. Dziękuję:)

Odnośnik do komentarza

Dziękujemy serdecznie za wszystkie dodane opinie! Mamy zaszczyt ogłosić zwycięzców konkursu :)

Zestaw 3 szczoteczek do zębów Spinbrush (szczoteczki Pro-whitening, My Way Girl i My Way Boy) oraz 5 różnych past Arm&Hammer otrzymują:
stazyz
AsiaW.

Zestaw składający się ze szczoteczki Pro-whitening oraz past Arm&Hammer Enamel Care i Arm&Hammer Advance White otrzymują:
Scarletth_e
AngelaS77
mamamysia
VALEO007
witaminka21
super_mario
Ambiwalencja
Mateusz D.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy! Prosimy o przesyłanie swoich danych (nick z forum, imię i nazwisko, adres, telefon) potrzebnych do wysyłki nagród na adres e-mail konkurs@abczdrowie.pl.

Odnośnik do komentarza

Kochani,

swoje opinie o przetestowanej paście wybielającej Arm&Hammer Advance White możecie dodawać w Katalogu produktów i usług Parenting.pl. Zapraszamy do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat pasty, którą testowaliście!

Jeśli znacie również inną pastę Arm&Hammer - odbudowującą szkliwo pastę do zębów Enamel Care, zapraszamy do wypowiadania się także i o niej. Możecie to zrobić pod opisem pasty Enamel Care w Katalogu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...