Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Zdrowo wybielone zęby"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani, pisałam w poprzednich postach, że przed rozpoczęciem testowania pasty zrobiłam sobie zdjęcie zębów i później systematycznie co tydzień robiłam kolejne by mieć porównanie. Ponieważ nie są to zdjęcia zębów jak z reklamy więc nie chcę ich zamieszczać. Na opakowaniu było napisane, że pasta wybiela zęby o trzy odcienie. Nie jestem stomatologiem więc nie wiem o ile odcieni mam jaśniejsze zęby ale są i mam na to niezbite dowody. Nie ukrywam, że podbudowało mnie to troszeczkę. Na samym początku nie odpowiadał mi smak pasty i to, że mało się pieni ale czy zadaniem tej pasty jest odświeżenie oddechu? -NIE!
Wspominałam w poprzednich opiniach, że jej smak również mi nie odpowiadał ale po jakimś czasie przyzwyczaiłam się do niego. Jest słonawy i wyczuwalne są pod językiem drobinki, które zapewne tak wspaniale polerują i czyszczą zęby pozostawiając je śliskimi na długie godziny. Generalnie wydaję pozytywną opinię o paście ponieważ rzeczywiście wybieliła mi zęby. Jedyny mankament jaki zauważyłam po dłuższym stosowaniu to podrażnione dziąsła. Myślę, że to przez te drobinki ale nie jest to jakoś specjalnie dokuczliwe.
Dziękuję, że miałam możliwość przetestowania pasty. Teraz wiem, że akurat ta rzeczywiście działa. Do wszystkich testujących. Pamiętajcie proszę, żeby nie liczyć na jakieś spektakularne efekty jak wybielanie u stomatologa bo pasta ta na pewno rozjaśniła mi zęby ale by mieć śnieżnobiałe ząbki to musimy pofatygować się do stomatologa:-)

Odnośnik do komentarza

Mój uśmiech jest wyjątkowy, od tygodnia gwiazdorzę:)... a wszyscy mi zazdroszczą :) Ale nie, nie jestem egoistką. W ubiegły piątek na targach stomatologicznych udało mi się zakupić karton owych cudownych past dla znajomych, którzy gdy rozpoczynałam testowanie, najpierw dowcipkowali, nie dowierzali, a potem naprawdę, z całego serca mi zazdrościli... Tak więc zostałam zaopatrzeniowcem sporej grupy osób. Więc liczba członków Towarzystwa Miłośników pasty ADVANCE WHITE firmy ARM& HAMMER znacznie wzrosła:) I dobrze, tak powinno być:)

Odnośnik do komentarza
Gość DominikaKmieciak

Już 3 tygodnie testuję pastę do zębów Advance White i mogę przyznać z całego serca, że jestem niesamowicie zadowolona z efektu wybielenia. Ja nie widziałam dużej różnicy w lustrze, ale wszyscy mówili mi, że moje zęby są o wiele bielsze, a ja sama przekonałam się dopiero na zdjęciach, jak bardzo wybielały. Nie byłam przekonana na początku, że ta pasta może tak poprawić wygląd moich zębów, ponieważ używałam już wielu past, które nie przynosiły oczekiwanego efektu. Advance White to strzał w dziesiątkę ! Wypróbowałam i nie żałuję ! Szybko z niej nie zrezygnuję. Jestem szczęśliwsza, częściej się uśmiecham a dzięki temu jestem bardziej otwarta na ludzi. Z czystym sumieniem gorąco polecam do wypróbowania, bo po prostu warto ! Serdecznie Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza

Testowanie cz. 4 - efekt wybielania
Efekt wybielania po stałym stosowaniu pasty jest w pewien sposób widoczny. Pasta dokładnie usuwa osad, zęby stają się bardziej lśniące, odcień delikatnie się poprawia. Cieszę się, iż pasta wzmacnia szkliwo i dziąsła - u mnie nie wystąpiły efekty uboczne. Koloryt zębów delikatnie się rozjaśnił - myślę, że będę stosować tę pastę dłużej. Z pewnością bardzo dokładnie czyści zęby i co bardzo ważne NIE ŚCIERA SZKLIWA. Jestem bardzo zadowolona z efektu, nie liczyłam, że po tak krótkim okresie uzyskam Hollywoodzką biel, ale efekt zamierzony jest osiągnięty - zęby delikatnie zmieniły kolor na jaśniejsze.:)

Odnośnik do komentarza

Testowania ciąg dalszy... Używam pastę Arm&Hammer Advance White już prawie miesiąc i muszę przyznać iż ta pasta jest numerem 1 wśród dostępnych na rynku past wybielających. Jestem nią zafascynowana. Zęby są naprawdę bielsze, gładsze, bardziej lśniące, aż chce się uśmiechać. Kilka słów poświęcę teraz na dokładniejszy opis pasty oraz uczuciach jakie towarzyszą podczas jej stosowania. Pasta posiada drobne drobinki, które z łatwością można wyczuć. Podejrzewam, że to za ich sprawą moje ząbki nabierają pięknego wyglądu. Drobinki delikatnie polerują i czyszczą zęby jak i przestrzenie między nimi. Pasta także dość dobrze się pieni. Nie powoduje nieprzyjemnego uczucia w jamie ustnej. Po zastosowaniu produktu Arm&Hammer mam wrażenie dogłębnego oczyszczenia całej jamy ustnej. Policzki, język i ząbki są bardzo dokładnie oczyszczone i pozbawione bakterii. Także oddech pozostaje świeży długi, długi czas. A biel zębów jest zauważalna nie tylko przeze mnie, lecz także przez innych. Ząbki są gładkie i lśniące jak po wizycie u dentysty. Za sprawą pasty zostaje usunięty osad oraz kamień z przestrzeni między zębowych. Więc czegóż chcieć więcej… Efekt, który osiągałam u dentysty osiągnęłam za pomocą pasty Arm&Hammer , podczas regularnego stosowania w domu, we własnej łazience. Polecam pastę ArmHammer Advance White wszystkim tym, którzy marzą o pięknym białym uśmiechu oraz zdrowej jamie ustnej. Jednak co dobre, szybko się kończy…. Pasty już niewiele zostało, a to za sprawą mojego męża, który regularnie mi ją podbierał. Teraz pora ma udanie się na zakupy i nabycie następnej tubki :)
Ps. Dołączam zdjęcia, które ukazują jakie pasta Arm&Hammer działa cuda.

Pozdrawiam wszystkich tych, którzy mieli możliwość przetestowania tej rewelacyjnej pasty – Marzena Heda - testerka.

monthly_2013_11/konkurs-zdrowo-wybielone-zeby_1218.jpg

monthly_2013_11/konkurs-zdrowo-wybielone-zeby_1219.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Ambiwalencja

On i Ona, czyli Mąż i Żona. Pastę do zębów Advance White testowali i taką opinię wydali:

Plusy -
Mąż: Skutecznie czyści zęby i odświeża oddech.
Żona: Delikatna, nie podrażnia wrażliwych dziąseł (a jestem w siódmym miesiącu ciąży) i nie powoduje ich krwawienia.
Minusy -
Mąż: Troszkę za słabo się pieni.
Żona: Szkoda, że pojemność tubki nie jest większa.

Efekt wybielania -
Mąż: Ciężko samemu stwierdzić, czy zęby - według obietnicy producenta - wybieliły się o trzy odcienie.
Żona: Dokładnie. Żadnych przebarwień faktycznie nie mamy, ale czy zęby po trzech tygodniach stosowania stały się śnieżnobiałe? Aż w takie cuda nie wierzę...
Mąż: Na spektakularny efekt trzeba by było pewnie jeszcze poczekać, ale pasta się już niestety skończyła...

Odnośnik do komentarza
Gość Mateusz D.

Po około miesiącu używania, wybielająca pasta do zębów Advance White 75ml, okazała się być strzałem w dziesiątkę. Jeszcze nigdy po użyciu wybielającej pasty do zębów nie byłem tak zadowolony, jak w przypadku pasty Advance White firmy Arm&Hammer.
Nie sądziłem, że zastosowanie sody oczyszczonej w paście do zębów przyniesie tak rewelacyjne i widoczne zmiany. Teraz bez wyrzutów sumienia mogę pić czarną kawę 2 razy dziennie, ponieważ pasta Advance White likwiduje przebarwienia i osad, jaki pozostawia po sobie kawa. A żeby tego było mało, wybiela zęby i to o kilka odcieni. Co mnie jeszcze bardziej zaskoczyło, jeszcze po użyciu żadnej z past, czy płynów do płukania nie czułem takiej świeżości w ustach, jak po zastosowaniu tej wspaniałej pasty.
To wszystko dzięki sodzie oczyszczonej, która posiada tyle wspaniałych właściwości:
-czyści i chroni przed próchnicą szkliwo zęba,
-wybiela zęby o kilka odcieni,
- usuwa przebarwienia ,
-pozostawia uczucie długotrwałej świeżości w ustach.
Pasta do zębów Advance White firmy Arm&Hammer stała się moim numerem jeden wśród wszystkich past, nie tylko tych wybielających zęby.
Elektryczna szczoteczka do zębów oraz pasta Advance White to jest duet nie do przebicia, dający powalające efekty bieli, czystości i świeżości w ustach.
Pasta ta jest także bardzo wygodna w użyciu i wydajna, nawet, kiedy stosuje się ją 2 razy dziennie.
Pasta do zębów Advance White podbiła serce nie tylko moje, ale także mojej narzeczonej. Na pewno będzie stałym gościem na naszej półce.

Odnośnik do komentarza
Gość Mateusz D.

Pasta do zębów Advance White 75ml-jej zalety i wady.
Zalety:
-czyści i jednocześnie chroni zęby przed próchnicą,
-mocno odświeża oddech,
-wybiela zęby,
-usuwa osad i przebarwienia,
-pomaga utrzymać niskie ścieranie szkliwa,
-wydajna (zwłaszcza, jeśli stosuję się ją ze szczoteczką elektryczną),
-nie podrażnia dziąseł.
Wady:
-faktycznie mało się pieni, ale da się do tego przyzwyczaić.

Podsumowując-pasta ta ma o ponad 87% więcej zalet niż wad.
Najważniejsze jednak, że spełnia moje surowe wymagania, jako klienta. Pasta do zębów Advance White to mój bohater w walce z przebarwieniami po kawie i nieświeżym oddechem. Nie zamienię jej na żadną inną pastę, bo tylko ta pasta zapewni mi taki wysoki poziom wybielania zębów. Wiem, to, ponieważ stosowałem już nie jedną wybielającą pastę do zębów. Tylko na tej paście do zębów się nie zawiodłem!
Na koniec jeszcze jedno zdanie. Niech Was nie zaskoczy z pozoru normalne opakowanie i wygląd pasty-w niej kryje się siła sody oczyszczonej, która zaskoczy Was swoimi niesamowitymi właściwościami.

Odnośnik do komentarza

Czas na drugą opinię, jako że pasta już się skończyła :)

Ocenę opakowania, tubki i pasty napisałam wcześniej. Miałam jednak za jakiś czas wrócić do opisu efektu, jako że nie sposób zobaczyć go od razu. Nie jest to łatwe, ponieważ jak spoglądam w lustro codziennie to nie jestem w stanie zanotować minimalnych zmian (mogłam zrobić zdjęcie, ale mądra Polka po czasie...), ale za to moja znajoma, którą spotkałam niedawno, a nie widziałyśmy się jakiś czas zapytała mnie, w którym gabinecie wybielałam zęby, bo ona tez o tym myśli, a widzi u mnie zmianę!!! :D Także mam dowód - działanie wybielające jest skuteczne. Oczywiście znajomej poleciłam testowaną pastę :) Potem jak byłam w sklepie to w sumie się zastanowiłam, czy ona jest tak ogólnie dostepna, czy może apteczna, bo nigdy wczesniej ta marka nie rzuciła mi się w oczy. I widziałam w markecie, że była, jednak na stosunkowo niskiej półce, więc pewnie dlatego jakoś wcześniej jej nie zauważyłam. Teraz już wiem, że warto się schylić czasem i dojrzeć to, co nie jest na pierwszym planie :)

Dorzucam jeszcze opinię mojego męża, czyli drugiego testera pasty Arm&Hammer Advance White :)

Zakończyłem już testowanie pasty Arm&Hammer Advance White, także podzielę się moimi wrażeniami z całego okresu jej stosowania.

Na początku rzuca się w oczy małe opakowanie. Pasty co prawda wystarcza na o wiele mniej czasu, ale z drugiej strony jest fajną alternatywą na podróż gdy każdy centymetr w walizce jest na wagę złota :) Minusem jest mała zakrętka, ale przy odrobinie cierpliwości można tubkę ustawić pionowo co według mnie jest o wiele praktyczniejsze i nie zaburza organizacji przestrzeni na umywalce :)

Po pierwszym użyciu ogromne wrażenie zrobiła na mnie łatwość rozprowadzania pasty. Jest niezwykle płynna w kontakcie nawet z niewielką ilością wody, jednakże podczas szczotkowania ma się wrażenie kremowej masy, która stanowi idealny bufor między szczoteczką, a czyszczonymi powierzchniami jamy ustnej.

Pasta nie ma tak wyrazistego wpływu na odświeżenie oddechu jak w przypadku produktów smakowych, ale nawet po kilku godzinach po umyciu zębów ma się uczucie świeżości. W czasie mycia nie zaobserwowałem żadnych niepokojących objawów w postaci szczypania w język czy krwawienia dziąseł, co w przypadku innych past czasami mi się zdarzało.

Jeśli chodzi o właściwości wybielające, to ciężko zauważyć różnicę po przetestowaniu jednej tubki, ale być może gdyby do pasty był dołączony tester odcieni, można by stopniowo zauważać różnicę w blasku swojego uśmiechu.

Podsumowując…

W pełni polecam pastę Arm&Hammer Advance White do codziennego stosowania. Warto pomyśleć nad większą zakrętką, testerem odcieni oraz wprowadzeniem do oferty pasty w wariancie smakowym.

Odnośnik do komentarza

Dziś rano skończyła się tubka- po 3 tygodniach używania, pora wiec na podsumowanie.
Pasta spełnia swoje zadanie i daje, co obiecuje: zęby są bielsze (nie wiem, czy o 3 tony, ale różnica jest widoczna), bardziej błyszczące i wolne od przebarwień.
Co ważne, Arm&Hammer Advance White nie podrażnia dziąseł!
Na długo odświeża oddech.
Na minus należy zaliczyć jej małą wydajność- dość kiepsko się pieni.
Ma też specyficzny "słodkawy" posmak- mi się podoba, ale mojemu mężowi przy "próbowaniu" nie odpowiadał.
Niemniej jednak moja opinia jest bardzo pozytywna: to dobra pasta: wybiela, odświeża, usuwa osad.
Moja ocena: bardzo dobry +

Odnośnik do komentarza

Pierwsze moje efekty stosowania pasty są bardzo pozytywne. Pasta ma przyjemny smak, świetnie czyści zęby. Na długo pozostawia uczucie świeżości, gładkich zębów. Nie podrażnia dziąseł, nawet moich wrażliwych. I to jest dla mnie istotne. Pasta dobrze się pieni, ma ładne opakowanie, ozdabia moją łazienkę. Zauważyłam, że moje zęby stały się bielsze, a dzięki temu uśmiech częściej pojawia się na mojej twarzy. Doskonale usuwa osad z zębów, z przyjemnością po nią sięgam każdego dnia i obserwuję efekty jej stosowania.

Odnośnik do komentarza

Przyszła pora na ostatnią opinię w teście pasty wybielającej Arm&Hammer Advance White, a dlaczego ostatnią? bo pasta się nam skończyła. Służyła mnie i mężowi przez kilka tygodni, używalismy jej codziennie i z niecierpliwością czekalismy na efekty, ja prędzej spostrzegłam,że mam bielsze zęby nim miałam przed zastosowaniem tej pasty, mąż na efekt musiał dłużej czekać ale się doczekał.
Pasta ta nas nie zawiodła swoimi walorami ale nas pozytywnie zaskoczyła z czego się cieszymy, mamy bielsze zęby bez stosowania drogich środków wybielających zęby. Naprawdę ta pasta daje nam odczucie swieżego oddechu przez długi czas, po zastosowaniu tej pasty zęby nasze były i są gładsze takie jakby wypolerowane, to wszystko zasługa tej sody oczyszczonej która jest zawarta w tej paście bo neutralizuje nieprzyjemny zapach i usuwa przebarwienia.

Tubka mogłaby być o większej pojemności - wtedy starczyła by na dłużej ale te pojemności past są różne, więc wszystko zależy od producenta.

Opakowanie pasty ładne, estetyczne ale mogłoby być więcej informacji w języku polskim.

Pasta jest niesamowita i mam nadzieję szybko stanie się popularna wśród osób które chcą w szybkim czasie wybielić sobie zęby.

Nie zauważyłam rzadnych efektów ubocznych w stosowaniu tej pasty, żadnych uczuleń czy podrażnień, krwawienia dziąseł.

Pasta świetnie i ekspresowo usuwa przebarwienia, fajnie czyści i poleruje zęby, które stają się gładkie a przez to bardziej lśniące.

Ocenę pozostawiam 5+ i czekam na wiadomość gdzie można nią kupić. Na koniec zdjęcie pasty jak wyglądała na naszej półce.

Kiedy chcesz mieć ząbki ładne to Arm&Hammer Advance White używaj codziennie.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj byłam na wizycie u mojego stomatologa. Rozmawialiśmy na temat past wybielających i pochwaliłam się, że od ponad 3 tygodni testuję nową pastę Arm&Hammer Advance White. Poprosiłam, aby przyjrzał się moim ząbkom i powiedział czy widzi jakaś zmianę. Rzeczywiście, sam przyznał, że pasta jest dobra, bo uporała się z osadami i usunęła niewielkie złogi kamienia. Stwierdził, że efekt wybielania jest widoczny, jego zdaniem o jakieś 2 odcienie. Powiedział, że musi bliżej zainteresować się tą pastą, bo efekt jest zadowalający i chętnie rekomendowałby ją pacjentom. Jestem więc happy, bo pasta naprawdę działa, a już sądziłam, że to siła autosugestii, gdyż według mojego męża w odcieniu moich zębów nie ma zmiany. Z pasty jestem mega zadowolona, to jest to czego szukałam, ma wszystko czego nie znalazłam do tej pory w innych pastach, świetnie myje żeby, odświeża oddech i najważniejsze rzeczywiście wybiela zęby, oczyszczając je z osadów i kamienia. Polecam Advance White wszystkim, pozdrawiam pokazując błyszczące, białe ząbki w uśmiechu!

Odnośnik do komentarza

Testowanie - cz.5
Mikrodrobinki zawarte w paście nie podrażniły moich zębów, efekt wybielanie nie jest efektem ścierania szkliwa. Moje zęby są dużo mniej wrażliwe na czynniki zewnętrzne i delikatnie jaśniejsze. Kilkoro moich znajomych kupiło już pastę firmy Arm&Hammer i ją stosuje. Cena pasty u nas w sklepach oscyluje pomiędzy 12,50 a 14,00zł. Moja koleżanka, która jest lekarzem stomatologii również po rozmowie ze mną i przeglądzie mojego uzębienia stwierdziła, że pasta ma pozytywny wpływ i z pewnością, gdyby np miała ulotki reklamowe zostawiłaby je u siebie w gabinecie dla pacjentów, ale i tak z czystym sumieniem może ją polecać. Pastę z pewnością będą stosować, bardzo przypadła mi do gustu i dziękuję za możliwość jej przetestowania. Moi znajomi również przynależą już do "fanclubu" nowej pasty, a z pewnością będzie się on jeszcze bardziej poszerzał.:)

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich. Pasta do zębów dotarła już jakiś czas temu, ale chciałam ją najpierw przetestować, zanim się wypowiem w jej sprawie. Po 1. Ma delikatny smak, mięta nie dominuje 2. delikatnie wybiela (jestem osobą palącą i uwielbiam mocną herbatę, a i tak zauważyłam zmiany w kolorze moich zębów) 3. nadmiernie się nie pieni (dla mnie to plus, dla innych minus) 4. z początku smak może być przeszkodą, ale już stosowałam podobne pasty, Paradontex 5. nie szkodzi dziąsłom (a to był główny powód że często pastę wybielającą przestawałam stosować) 6. wydajna tubka

Polecam ten produkt wszystkich, którzy szukają dobrej pasty wybielającej.

Odnośnik do komentarza

Minęły 3 tygodnie od stosowania pasty. Efekt JEST. Jaki??:
* jaśniejsze zęby,
* zmniejszenie kamienia nazębnego,
* świeży oddech,
* przyjemność stosowania.
Ilość zużytych opakowań: 1 na dwuosobową rodzinę.
Konsystencja pasty wystarczająco gęsta z drobinkami "piasku". Bardzo mi to odpowiada, ponieważ podczas stosowania czuje jak pasta dobrze szoruje moje ząbki.
Polecam ten produkt wszystkim tym, którzy mają wrażliwe zęby a chcą je wybielić. Pasta ta to przyjemność stosowania. Mam wrażenie, że moja wrażliwość zębów się zmniejszyła. U mnie w domu ta pasta ma już swoje miejsce.

Odnośnik do komentarza

Arm&Hammer Advance White, wybielająca pasta do zębów 75 ml - PODSUMOWANIE

TESTOWANIE: 3 tygodnie
OPAKOWANIE:
Typowa dla past do zębów tubka zamknięta małą nakrętką. Tubka z czytelnymi napisami w języku angielskim. Krótkie, zwięzłe i konkretne informacje o produkcie, który zawiera. Umieszczone logo obiecuje solidną walkę z kamieniem nazębnym.
KONSYSTENCJA:
Gęsta i zwarta. Zawiera wyczuwalne maleńkie drobinki, które w czasie szczotkowania trą o powierzchnię zębów. Kolor biały. Zapach delikatny, ze względu na skład dosyć typowy dla większości takich produktów. W przybliżeniu mogę określić go jako: miętowo-fluorowo-ziołowy.
STOSOWANIE:
Pastę testowałem przez trzy tygodnie. Zęby myłem regularnie codziennie rano i wieczorem. Mam zastrzeżenie, co do piany, która wytwarza się podczas szorowania. Jest rzadka i po prostu wylewa się z ust. Osobiście wolałbym żeby cała zawartość utrzymywała się w ustach aż do końca szczotkowania.
EFEKT:
Są i efekty! Najpierw o wybielaniu, bo to główne zadanie tej pasty. Może nie o trzy tony, ale zdecydowanie bielsze zęby. Po raz pierwszy zauważyłem różnicę po ok. dwóch tygodniach. Do tzw. hollywodzkiego uśmiechu jeszcze mi daleko, ale wiem, że jestem na dobrej drodze.
Są jeszcze inne pozytywne strony używania tej pasty. Przede wszystkim świeży oddech, który utrzymuje się przez 2-3 godziny, aż do posiłku. Pasta dobrze też wpłynęła na stan moich dziąseł, które czasem sprawiały kłopoty, a przez cały okres testowania nie krwawiły.

Pasta Arm&Hammer Advance White to bardzo dobry produkt, który polecam do systematycznego stosowania. Tylko regularne używanie przyniesie oczekiwane efekty. Nie są one natychmiastowe, ani bardzo spektakularne, ale są. Nie oszukujmy się cudownych środków nie ma. A tu mamy do czynienia z pastą, która się sprawdziła i to już po trzech tygodniach. U mnie redukcja kamienia nazębnego, a co za tym idzie wybielania wciąż trwa i chociaż pasta się kończy, to już wiem, że zakupię ją ponownie.
Polecam wszystkim!!!

Odnośnik do komentarza

Ja i Arm&Hammer Advance White - Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?
Trzy tygodnie temu poznałam wybielającą pastę do zębów Arm&Hammer Advance White i okazało się, że bardzo się polubiliśmy. Stworzyliśmy parę i wtedy pomyślałam, że czas pokaże czy będzie nam razem po drodze i jak długo ze sobą wytrzymamy...
Minęły trzy tygodnie, a nasz związek trwa i ma się dobrze. Już teraz wiem, że zostaniemy ze sobą na długo, na dobre i na złe. A dlaczego? A dlatego:
Już zgłaszając się do tego testu pisałam, że poszukuję pasty, która będzie bardzo delikatna dla moich zębów i dziąseł. Używałam wielu past wybielających, ale żadna się u mnie nie sprawdziła. Większość past po kilku dniach wywoływała nadwrażliwość zębów na temperaturę, wyraźne smaki i na dotyk. Inne po prostu nie wybielały zębów...
Z Arm&Hammer Advance White sprawa ma się zupełnie inaczej. Moje zęby są bezpieczne, bo pasta zadbała o ich wrażliwość. Mogę jeść lody, pić gorąca herbatę z cytryną, zjeść słodkiego batona czy twardego suchara. Bez bólu, bez żadnych wyrzeczeń. A do tego mam zęby białe, bielsze, najbielsze od lat!!! Zdecydowanie widać różnicę w porównaniu z ich odcieniem sprzed trzech tygodni. A na dokładkę mam świeży uśmiech, skuteczną likwidację bakterii wywołujących próchnicę i likwidację osadu i kamienia nazębnego. Dla mnie to pasta na 5 i mogę ją polecić wszystkim, nawet osobom z bardzo wrażliwymi zębami.
Z pastą Arm&Hammer Advance White stworzyliśmy zgrany duet i tylko czasem zadaję sobie pytanie: Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?

Odnośnik do komentarza

Pasta zaskoczyła mnie. Myślałam,że to jeden z wielu przereklamowanych produktów, a tu niespodzianka - na prawdę jest skuteczna.
- usuwa osad z zębów, szkliwo jest chyba nie naruszone a zęby zdecydowanie bielsze
- pozostawia świeżość w buzi na bardzo długo
- mało się pieni, ale mnie to nie przeszkadza,
- smak jest też bardzo przyjemny, mi odpowiada
- nie podrażnia dziąseł
- jest wydajna- wystarczy naprawdę odrobina na szczoteczce i można myć

Odnośnik do komentarza

Pasta powoli się kończy, ale już teraz widzę efekty i na pewno zagości u mnie w domu, bo jestem z niej bardzo zadowolona.
Z czystym sumieniem mogę polecić ją znajomym i nie tylko :)
Mimo tylu zalet zaskoczyła mnie jeszcze stosunkowo nie wysoka cena i jestem skłonna płacić tyle za pastę, która już po 3 tyg. daje takie efekty.
Jedyny minus to mała nakrętka. Pasty u mnie są postawione pionowo , oczywiście nakrętką do dołu. W przypadku tej pasty musiałam zmienić swoje przyzwyczajenie i układać na leżąco na półce.

Odnośnik do komentarza

Nadszedł czas na krótkie podsumowanie mojego testowania pasty Advance White.

Częstotliwość używania: 2 razy dziennie, w tubce została mi jeszcze maleńka ilość pasty. Gdyby mąż nie podbierał i kilka razy pasta ze szczoteczki nie spadłaby mi do zlewu wystarczyłoby jeszcze na kilka dni

Czyszczenie zębów: czyści znakomicie. Przez długi czas po zastosowaniu czuć, że zęby są czyste, a oddech świeży

Ogólne cechy pasty: bardzo odpowiada mi jej miętowy smak oraz konsystencja. Podoba mi się także, że nie pieni się tak strasznie mocno.

I najważniejsze....

Efekt wybielający: tak jak już pisałam jest to jak dotąd jedyna pasta wybielająca, którą mogę stosować, bo nie spowodowała podrażnień dziąseł ( a próbowałam już wiele i za każdym razem kończyło się krwawieniem i bólem). Natomiast muszę przyznać, że nie bardzo wierzyłam w efekt wybielający i jestem pozytywnie zaskoczona! Zęby są naprawdę bielsze. Trudno stwierdzić, czy rzeczywiście o trzy odcienie, ale bielsze są. Nareszcie udało mi się poprawić wygląd swojego uśmiechu.

Jestem bardzo zadowolona z pasty, na pewno nie raz znajdzie się na mojej liście zakupów.
Dziękuję organizatorom za danie mi możliwości wypróbowania tego produktu.

Odnośnik do komentarza

Pasta do zębów Advance White bardzo mile mnie zaskoczyła. Na początku nie dowierzałam, że zmieni wygląd moich zębów, ale na końcu uwierzyłam w jej działanie. Ma ona przyjemny smak, nadaje się do wrażliwych zębów, nie powoduje krwawienia dziąseł i ich nie podrażnia. Obawiałam się, że pasta zwiększy moją nadwrażliwość i do tego jeszcze wybielająca. A tu miła niespodzianka. Nie odczułam żadnego dyskomfortu podczas szczotkowania, żadnej zwiększonej nadwrażliwości, jakby jej wcale nie było. Super! Przyznaję, że pasta jest bardzo wydajna, niewielka jej ilość powoduje, że zęby są świetnie oczyszczone, a uczucie świeżości na długo pozostaje w jamie ustnej. Odcień zębów zjaśniał, kolejny plus dla tej pasty. Stosowałam ją dwa razy dziennie, polecam ją, bo naprawdę warto ją wypróbować. Uśmiech na mojej twarzy świadczy o skuteczności pasty Advance White.

Dziękuję bardzo za możliwość testowania tej pasty :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...