Skocz do zawartości
Forum

Konkurs "Zdrowo wybielone zęby"


Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Forumowicze,

serdecznie zapraszamy do naszego konkursu, w którym będziecie testować pastę wybielającą zęby Arm&Hammer Advance White.

Osoby, które przetestują pastę i napiszą o nich minimum 2 opinie oraz wypełnią ankietę końcową mogą wygrać:
- zestaw 3 szczoteczek do zębów Spinbrush (szczoteczki Pro-whitening, My Way Girl i My Way Boy) oraz 5 różnych past Arm&Hammer dla zdobywców 1 i 2 miejsca,
- zestaw składający się ze szczoteczki Pro-whitening oraz past Arm&Hammer Enamel Care i Arm&Hammer Advance White dla miejsc 3-10.

http://kontoredakcyjne.strefa.pl/produkty3.JPG

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie prosimy o wypełnienie ankiety (ankieta została wyłączona).

Spośród wszystkich osób, które wypełnią ankietę 50 osób zostanie wybranych przez Jury do 2 etapu. Osoby te otrzymają pastę Arm&Hammer Advance White do przetestowania.

Testowanie trwa 1 miesiąc. Podczas testowania każdy uczestnik powinien napisać minimum 2 opinie w postaci postów na forum oraz wypełnić ankietę końcową.

Na podstawie postów, które zostaną zamieszczone na forum Jury wybierze zwycięzców.

Zapraszamy do naszej akcji!

Odnośnik do komentarza

Kochani,

oto lista osób, które będą miały możliwość przetestowania pasty Arm&Hammer Advance White.

Elżbieta Jarząbek
Aneta Kraśnicka
Sandra Łabędź
Amelia Komorowska
Patrycja Bałtowska
Małgorzata Kąkol
Stanisława Zyznawska-Sitko
Katarzyna Bylica
Małgorzata Umińska
Angelika Sołtys
Marta Jasińska
Pamela Basara
Ewelina Jaślikowska
Katarzyna Jakuszko
Aurelia Szafranowicz
Konstancja Ciepły
Justyna Sańko
Monika Ławicka
Klaudia Kościelniak
Marta Marciniak
Bożena Bieranowska-Osowiecka
Karolina Wojewoda
Dorota Szydełko
Ewelina Borys
Beata Grzyb
Maria Andrzejak
Magdalena Machulak
Aleksandra Kosińska
Katarzyna Kowalska
Justyna Małecka
Weronika Zarzycka
Wiesława Sawka
Aneta Sawicka
Aldona Hryciuk
Magdalena Bodnar
Kasia Bieleń
Joanna Winiecka
Karolina Woźniak
Mariusz Osowiecki
Marzena Ganfler
Katarzyna Makuch
Mateusz Dybioch
Ewelina Paprotna
Mirella Janas
Paula Razin
Marzena Heda
Iwona Skorek
Dominika Kmieciak
Monika Zaszczyńska-Kot
Krzysztof Wróbel

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy :)

Prosimy o przesyłanie wiadomości na adres e-mail konkurs@abczdrowie.pl z potwierdzeniem adresu do wysyłki nagrody. W tytule maila prosimy umieścić nazwę konkursu, a w treści wiadomości imię, nazwisko, adres i nr telefonu.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że mam przyjemność jako pierwsza wystawić opinię o tej paście :) Używam jej od kilku dni i mam parę spostrzeżeń. Pasta ma dobrą konsystencję, nie jest zbyt płynna, łatwo ją nałożyć na szczoteczkę. Po nałożeniu widoczne są w niej takie małe drobinki. Tubka też jest ok, choć jestem zwolenniczką zatyczek połączonych z tubką (inaczej je gubię :). Zapach pasty jest przyjemny, delikatny, lekko miętowy. W smaku pasta jest dość łagodna, na pewno nie jest to mocna mięta, która intensywnie odświeża oddech. Wyczuwalny jest posmak sody, co mi osobiście troszkę przeszkadza. Poza tym delikatnie "szczypie w język", co bywa nawet przyjemne :). Jeśli chodzi o działanie, to po paru dniach nie zauważyłam jeszcze efektów w postaci bielszych zębów - podejrzewam, że trzeba ją dłużej stosować, aby takowe się pojawiły. Na razie jestem zachęcona do dalszego stosowania :)

Odnośnik do komentarza

Pastę otrzymałam w piątek , stosuję ją 4 dni i odczuwam pozytywne efekty stosowania, jest delikatna nie podrażnia dziąseł , pozostawia w ustach przyjemne odczucie orzeźwienia, delikatnie wybieliła moje zęby choć sama tego jeszcze nie zauważyłam ale osoby, które mnie znają pytali czy wybielałam w gabinecie. Przede wszystkim z zębami miałam straszny problem, z kamieniem , piję kawę i palę papierosy dlatego tym bardziej zawsze miałam problem. Serdecznie polecam wszystkim tą pastę nie zamienię jej już chyba na żadną inną, i rzeczywiście przyjemnie szczypie w język,konsystencja jest poprawna nie ucieka ze szczoteczki:) Za jakiś czas pochwalę się następnymi efektami. I dziękuję za możliwość przetestowania moje problemy wreszcie się kończą bo zdrowy uśmiech to podstawa:)

Odnośnik do komentarza

Jestem w 9 miesiącu ciąży i mam poważne problemy z zębami mimo szczególnej dbałości o higienę jamy ustanej. Pojawił się problem z przebarwieniami i kamieniem nazębnym, odżywiam się zdrowo, regularnie odwiedzam gabinet stomatologiczny, stosuje dobre pasty i płyny do płukania jamy ustnej, niestety nie przynosiło to upragnionych efektów. Od czasu stosowania pasty Arm and Hammer moje zęby są w lepszej kondycji. To złoty środek na walkę z przebarwieniami, to specjalistyczna pasta, która przywraca biel moim zębom, soda oczyszczona delikatnie czyści powierzchnię i przywraca blask mojemu uśmiechowi. Wreszcie widzę efekty, oczyszczone, lśniące, zdrowsze zęby, pasta pozostawia na długo uczucie świeżości i przyjemny świeży, zapach. Jestem przekonana, że przy stałym stosowaniu, możliwe jest wybielenie zębów o 2-3 tony. Konsystencja jest przyjemna i delikatna, lekki miętowy smak nie podrażnia jamy ustnej, pasta jest bardzo wydajna, wystarczy nałożyć niewielką ilość, aby dobrze wyszczotkować zęby. Polecam wszystkim spragnionym zdrowych zębów , bez osadu i przebarwień, zdrowy uśmiech to piękny uśmiech :)

Odnośnik do komentarza

Dziś do mych drzwi zapukał listonosz i przesyłkę wręczył mi. Jakież było moje zadowolenie, bo od Arm&Hammer będę dziś zaczynała zębów moje wybielenie. Już wieczorem szczoteczka pójdzie w ruch, a mój uśmiech bielszy będzie znów. Jutro relację dokładniejszą zdam... Taki jest mój, na chwilę obecną plan :)

Odnośnik do komentarza

Wczoraj otrzymałam przesyłkę i praktycznie od wieczora już szoruję ząbki:) I muszę podzielić się pierwszymi wrażeniami...Pasta przypomniała mi smak i zapach dzieciństwa:) Tak pachniał i smakował proszek do zębów jaki kiedyś stosowałam i to był mój ulubiony; delikatny smak i zapach mięty i jak ja to nazywam "czystości", tym bardziej będę się przykładać do higieny jamy ustnej hihihi Opakowanie pasty bardzo eleganckie zachęcające do używania, tubka plastyczna, dzięki czemu z łatwością wyciska się odpowiednią porcję pasty, jednak nakrętka mogłaby być większa co umożliwiałoby stawianie na niej pasty. Pasta ma jak dla mnie idealną konsystencję, nie jest ani lejąca ani za gęsta, wyczuwa się podczas czyszczenia pracę delikatnych mikrogranulek - to również uwielbiam, bo czuję jak oczyszczają moje zęby:) Po umyciu w ustach czuje się wyraźne orzeźwienie, zęby i policzki są bardzo gładziutkie. Jeszcze nie wiem jaki będzie efekt wybielający... ale już kocham tę pastę i czuję, że zostanie ze mną na dłużej:)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj nareszcie udało mi się wybrać na pocztę,na której czekała przesyłka z pastą wybielającą.
Pierwsze wrażenie bardzo dobre- pasta wygląda dość "profesjonalnie", ładnie pachnie i ma dobrą konsystencję. Bardzo zdziwiło mnie to, że jest ona na bazie sody oczyszczonej. Doskonale wiem,że soda jest bardzo dobrym środkiem czyszczącym oraz wybielającym, ale pierwszy raz spotykam się z tym, że jest składnikiem pasty do zębów. Bardzo mi się to podoba, ponieważ lubię takie naturalne sposoby.
Jeszcze dziś rozpocznę testowanie, sama jestem ciekawa wyników!

Odnośnik do komentarza

Pastę testuję od kilku dni, więc już mogę coś o niej powiedzieć:

Opakowanie - estetyczne, wygląda na pierwszy rzut oka zachęcająco. Przeszkadza mi jednak trochę fakt, że w całości jest po angielsku, po polsku jest tylko naklejka z najważniejszymi rzeczami. Zawsze taki układ nie sprawia na mnie najlepszego wrażenia, mimo tego, że to częsta praktyka, jeśli chodzi o kosmetyki i środki do pielęgnacji. Pozostaje chyba się przyzwyczaić :)

Tubka - 75 ml - mogłaby być większa, zwłaszcza, jeśli kupuje się pastę dla całej rodziny, ale dla singla w sam raz :) Ciekawe czy są większe opakowania? Żałuję też, że nie ma dużej zakrętki, na której można postawić pastę - zawsze takie wybieram podczas zakupów. Pastę wygodnie wyciska się z tubki.

Pasta - czyli to, co najważniejsze :) Tu mimo krytycznego oka nie mam się do czego przyczepić. Pasta ma fajną konsystencję, przyjemny zapach, jest wydajna (nie za rzadka, nie za gęsta). Osobiście nie zauważyłam efektu szczypania w język, o którym wspominało tu kilka osób, ale może jestem mniej wrażliwa :) Dla mnie najważniejsze, że mam po umyciu zębów bardzo przyjemne uczucie odświeżenia na naprawdę długo. Bardzo liczę na efekt wybielenia obiecywany przez producenta, aczkolwiek nie palę i nie piję kawy, ale mój naturalny odcień jest daleki odm ideału. Mam nadzieję, że regularne stosowanie pasty pozwoli to zmienić. Na pewno napiszę o efekcie za jakiś czas :)

Pozdrawiam Testujących!

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie testerki.
Ja dziś również otrzymałam pudełeczko z pastą Advance. Ponieważ jestem miłośniczką białego uśmiechu już nie mogę doczekać się efektów stosowania tego produktu. Na pudełku jest obrazek przedstawiający silne ramię i młotek...hmmm zastanawiam się nad znaczeniem. Może jakieś propozycje? Moja jest taka : to zęby silne i mocne jak ramię trzymające ten młot. Co zapewne oznacza że pasta ta powinna być bezpieczna w stosowaniu. Czy tak jest ? Już dziś to zamierzam sprawdzić. :)

Odnośnik do komentarza
Gość DominikaKmieciak

Zacznę od tego, że testowanie pasty rozpoczęłam w poniedziałek, nigdy wcześniej jej nie stosowałam i po tym czasie mogę powiedzieć, że zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Prawda jest taka, że moje zęby nigdy nie były najbielsze, do końca nie podobał mi się ich odcień i dlatego chętnie zobaczę jak sprawdzi się pasta wybielająca zęby Arm&Hammer Advance White. Opakowanie jest duże, miłe dla oczu i poręczne, mogłoby być bardziej praktyczne, ale dla mnie najważniejsza jest jej zawartość. Wielki plus za obecność sody oczyszczonej, dzięki niej czuję, że ta pasta działa. Bardzo dobrze czyści, zęby są wyczyszczone dokładnie nawet przy dziąsłach, w dodatku kiedy przejeżdżam językiem po powierzchni to są bardzo gładkie i śliskie. Wystarczy kropla na szczoteczkę i pieni się niemiłosiernie. Chwała jej za to, że jest delikatna. Nie piecze, nie drapie, nie powoduje spierzchnięcia ust. Dosyć przyjemny, niedrażniący smak. Jest łagodna dla zębów i dziąseł. W odróżnieniu od innych past od razu po użyciu czuć świeżość w ustach i nie ma tego denerwującego osadu na zębach. Podoba mi się konsystencja tej pasty - taka kremowa i gęsta. Jest zbita i nie ucieka ze szczotki. Ogromny plus u mnie zyskała za to, że nie muszę jej długo płukać. Po innej paście długo plułam śliną, było to uciążliwe i mało komfortowe. Przy tej paście nie mam tego problemu. Naprawdę gorąco będę polecała tę pastę i za jakiś czas wypowiem się na temat wybielenia !

Odnośnik do komentarza

Opakowanie pasty:
Opakowanie pasty jest dość kolorowe, ale nie "pstrokate". Wygląda klasycznie, zdecydowanie kojarzy się z dobrą pastą do zębów. Logo firmy w pewien sposób przypomniało mi o starej, amerykańskiej bajce Popeye. Nazwa "standard czystości" również powoduje pozytywne odczucia. Opakowanie pasty jest w całości w języku angielskim - dla młodych ludzi, znających angielski nie ma to żadnej różnicy, Ci nieanglojęzyczni mogą odłożyć pastę na półkę, bo nie będą mieli ochoty czytać naklejki drobnym drukiem - ta pasta będzie im obca. Opakowanie Advance White oferuje nam pastę, która spowoduje, iż nasze zęby będą o 3 odcienie jaśniejsze. Na jednej ze stron pudełka jest pokazany rysunek, omawiający działanie sody - co dzięki niej uzyskamy (nie tylko białe zęby ale i świeży oddech:) ). Na opakowaniu jest również lista składników, które pasta zawiera, a na polskiej naklejce namiar na producenta wraz z infolinią, sposób zastosowania oraz informacja o przyjmowaniu fluoru z innych źródeł. Ogólnie wrażenie dość pozytywne - szkoda tylko, że jednak opakowanie nie jest w języku polskim - z pewnością uzyskałoby szersze grono odbiorców (ale jak wiemy, zostało wyprodukowane w UK).

Odnośnik do komentarza

TESTOWANIE DZIEŃ 2
Już drugi dzień trwa moje testowanie pasty Advance White. Mogę więc śmiało podzielić się pierwszymi wrażeniami.
Pasta ma przyjemny, miętowy smak. Po użyciu ma się uczucie świeżości przez długi czas. Do tego ma dobrą konsystencję, świetnie się pieni, a to jest dla mnie w pastach ważne.
Co ciekawe konsystencja Advance White nie jest jednolita- posiada tak jakby ziarenka. Myślę, że dzięki temu pasta może lepiej czyścić i wybielać zęby. Te ziarnistości na pewno sprawiają, że dokładniej oczyszcza i ściera zanieczyszczenia oraz osad odpowiedzialny za kolor zębów.
To, co mogę stwierdzić na pewno-pasta jest bardzo silna. Zaczęłam ją stosować mając stan zapalny dziąseł i cóż...piekło niesamowicie. Ale nie uważam tego za minus, a wręcz przeciwnie. O to przecież chodzi, aby pasta wybielająca była silna, chcemy przecież osiągnąć efekt w postaci pięknego uśmiechu.
Póki co jestem zadowolona. Testuję dalej i za jakiś czas dodam następne opinie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...